michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston no nie ma głównych rywali. Także jak wytrzyma zdrowotnie, to zgarnia to. Kibicuje mu.
2
@Kgorecki2500 ja czekam, jak arbuzy będą po ok. 2 zł. Od razu 10kg wjedzie do obalenia w dwa dni
0
@Fog_W_1899 to czy przyjdzie i za ile, to się okaże.
Najważniejsze, by nie hamować od razu transferów do obrony
4
Bernardo...12 baniek, ale brutto. Inaczej to bez sensu
3
@Kgorecki2500 dokładnie. Więc zrobić tak, że socjal tylko dla osób pracujących. Potem całkowicie zlikwidować. Trzeba gotować żabę..
2
@doc nie wiem, jak z tym podpisem każdego Ukraińca, ale na moje - trzeba w końcu zacząć robić porządek i na uczciwych zasadach. My się jawnie dajemy dymać.
0
@Fog_W_1899 Ty byś oczywiście za 135 baniek go kupił, prawda?
0
@Eto'o9 R10 nie upieram się w sumie za tym postulatem. Tak czy siak - za takie pieniądze to nie warto kupować. Jakbyśmy się nie uczyli na własnych błędach.
0
@Majkel3456 w jaki sposób?
1
@Markiewicz_10 nie. My mamy nie akceptować wszystkiego tego, co żąda Atletico. Tak ciężko pojąć?
Jak Julian chce dołączyć, to niech robi naciski na Atletico. To naprawdę nie jest trudne. Z niewolnika, nie ma zawodnika
0
@mekston myślę, że ktoś "chłodził" na parapecie i mu spadło xD
7
@MirusAmisz ale żeby tak nie lubić Tottenhamu...
0
@Stanio87 no to trudno. Nie zagra w Barcelonie. Jak Julian chce, to niech stawia im ultimatum i tyle
0
@Arkon no jak news się potwierdzi, że my jesteśmy gotowi ponad 100 baniek wyłożyć, to już absurd totalny. Jestem na nie.
100 razy bardziej wolę już 2 przeciętnych napastników kupić. Tego z Levante i jakiegoś innego za 40 milionów i do tego kupić porządnego bocznego obrońcę, aniżeli kurła cyrki z jednym Alvarezem.
Tu powinna być sprawa prosta. 90 baniek. Bierzecie, albo nie. Poszło 100 baniek i tutaj już ani grama więcej.
Chyba, że zmienne. Na zasadzie 90 baniek i nie wiem...15 baniek zmiennych, w tym liczba goli w LM, albo wygranie LM...
A najlepiej to dać procent od następnego transferu.
1
@gumaz haha xD
No jakby to byli sąsiedzi, ale z 3 pięter wyżej i patrzysz im w oczy jak zobaczysz, ale nikt tego Dzień dobry nie powie xD
0
@ShawnC teraz jeszcze dowalili 135 xD
O 50 milionów za dużo.
Wiadomo..może to być wymysł pismaków, ale do cholery - nie za te pieniądze.
Idealna kwota, to mówię - 85 milionów euro. Oba kluby będą równo zadowolone i niezadowolone. 100 milionów, to już ukłon w stronę Atletico z naszej strony.
1
Jakie 135 milionów? Chyba sobie jaja robią.
Odpuśćmy tego Alvareza i tyle. Jak chcą, to spoko. Dogadać się z Julianem, żeby kontraktu nie przedłużał i dać mu gwarancję, że przyjdzie potem jako wolny zawodnik i tyle. Niech się gonią.
1
@Arkon Osihmen niestety pewnie też będzie kosztować ponad 100 milionów...
Aczkolwiek też bym wolał Nigeryjczyka
2
@ShawnC no nie za 120.
Zwłaszcza się wkurzę, jak przez to nie przyjdzie jakiś obrońca, bo FFP nie przejdziemy..
Na moje on powinien przyjść, ale za 80-90 milionów. To jest najbardziej uczciwa wycena. No, ale te 100 do przeżycia jeszcze...
Tak czy siak. 120 to za dużo.
1
@LAMC_10 cholera wie kto tam jest xD
Po prostu jakieś losowe osoby, które sobie komentują i dają herby innym haha
Ciekawe doświadczenie.
Człowiek tak się przyzwyczaił do pisania tutaj, że momentami zapomina, że pod artykułami TEŻ JEST ŻYCIE xD
@gumaz dziwne uczucie nie? Haha
25
W ogóle przeglądając te artykuły doszło do mnie, że La Rambla to jest zupełnie inne uniwersum, niż reszta FCBarca.com xD
Pierwszy raz tam widzę niektórych użytkowników. Wręcz połowa tam, to mam wrażenie, że w ogóle nie zagląda tutaj xD
W sensie..jakby zrozumiałe. Nie każdy format pasuje każdemu. Niemniej dalej mnie trochę to zadziwia haha xD
@Kgorecki2500 @macio_944 @tomek8756 @gumaz
0
@ShawnC no i co?
U nas by walnął z 15-20 spokojnie. Zresztą. Zaraz będziemy mieli okazję to sprawdzić.
Dalej - to jest bardzo dobry napastnik i potrzebuje ułożenia drużyny, by miał więcej klepania na małej przestrzeni, w połączeniu z dynamicznymi kontrami. W Atletico miał tylko to drugie
1
@AlphaNumeric no i co? U nas 3 razy tyle strzeli i to rywalizując w takim składzie.
W LM 10 goli to mało?
Na sezon trzeba patrzeć globalnie, a chłop strzelił w takim miernym Atletico ponad 20 goli i coś pod 10 asyst zanotował.
2
Kurde, jaki transfer do PlusLigi :O
To jest gwiazda światowego formatu.
Do tego Fornal wraca do PlusLigi.
Chyba tak mocnej ekipy nie mieliśmy nigdy. Dużo transferów naprawdę konkretnych. Mega cieszy!
@barcelonaLM @adi7adi8 @mekston @Encore @Xxxbarca4ever
3
@AlphaNumeric no nie wiem, czy byli lepsi. Myślę, że deprecjonowanie gościa, który ciągnął atak Atletico (nie jest proste) i jakby nie patrzeć, był jednym z bohaterów MŚ w Katarze i dał Argentynie tytuł..
Julian też już pokazał, że jest świetnym piłkarzem i potrzebuje środowiska do gry. W Barcelonie miałby idealne środowisko. Piłkę, którą lubi, czyli kontry, ale także szybki pozycyjny atak (krótkie wymiany piłek)
3
Nawet niech mnie nie wkurzają, że do Atletico pójdzie xD u nas wygra trofea
0
@ShawnC taaaa
W LM 15 meczów, 10 goli, 4 asysty.
Rzeczywiście statystyki mega słabe Ci powiem
1
@kajtasbiceps no Coutinho też miał tę chemię dać, a pamiętamy, jak było.
Z tym, to jednak byłbym ostrożny. Aczkolwiek wszystko wskazuje, że akurat jego potrzebujemy
2
@Encore nie no. To JEST napastnik. Możemy się sprzeczać, czy to "9" i nie - to nie jest typowa "9". To mobilna "9", która często gra na lewej stronie boiska.
Mbappe jednak też "9" nie był, a teraz gra na tej pozycji.
Jeśli Flick go chce (a chce) i pasuje do jego koncepcji, to nie możemy być tutaj mądrzejści od Sokratesa
0
@Eto'o9 R10 nie ma innej "9" dostępnej na rynku. Kogo byś tutaj niby chciał? Tylko z tych realnych poproszę, gdzie piłkarz chce, Flick chce i rzeczywiście będzie odpowiednia cena do jakości