19

Ćwierćfinały RG, a Francuzi nie mają żadnego przedstawiciela na tym etapie xD

Za to my mamy!
Maja Chwalińska! Brawo dziewczyno!

2

@Luciano99 całe szczęście strzelił te 11 goli w Ligue One..

2

@adi7adi8 i dobrze! Hehe

8

Maja Chwalińska 6:3, 5:2. Serwuje na ĆWIERĆFINAŁ Roland Garrosa!

3

@norbi77 wystawił Kuszczakowi do pustej xD

2

@Faro raczej to jest to, co pisze @Safrani

0

@heniusss ale zaległe, to co innego. Ja mówię o zasadzie, że Klub A sprzedaje zawodnika X do Klubu B. X zarabiał 10 milionów, ale B stać tylko na 4 miliony. Dogadują się A, B, X, że X zarabiać będzie 8, ale 4 pokrywa jeszcze A

1

@Eto'o9 R10 poważnie mogą kluby dopłacać do pensji, nawet jeśli już ktoś nie jest formalnie zawodnikiem danego klubu?

Swoją drogą. Jak tak jest, to ja już byłbym za tym, by Blond Niemca sprzedać do jakiegoś Galatasaray, czy innego Schalke, czy Marsylii i nawet pokrywać 30% wynagrodzenia...

Sprzedać go w cholerę. Spróbować zachęcić, by obniżyć pensję, ale wiadomo...on się musi zgodzić.
Dziwię się mu jedynie, że on nie pójdzie do jakiegoś klubu, by tam grać.

0

@mekston będziemy pierwszym klubem w historii, który dopłaca do pensji SPRZEDANEGO zawodnika xD

1

@Kazragore niecałe 6 milionów euro brutto z dodatkami już.

Dużą mimo wszystko ma Ter Stegen, bo prawie 20 milionów euro brutto. Niech się z nim dogadają do cholery, bo on nam blokuje serio transfery do klubu

0

@Barca_Big_Moment weź mnie nawet nie strasz xD

To chyba jest niemożliwe przy sprzedaży xD

4

@draxidox paradoks jest taki, że wcale na takie żyletki nie było to wygrane. 370k różnicy głosów. To nie jest aż tak mało...

No, ale całe to wydarzenie na wiecu Trzaskowskiego, to jest komedia. Nie wiem, kto im doradził taki wybuch radości xD

17

@Gaucho ulala! Super transfer! No i kwota też powiedzmy niezła za niego

0

@Zoker ale nie masz całej historii transferu.
Nie ma co się działo dzień po dniu.

Pozyskiwanie, lub sprzedawanie piłkarza, to jest swego rodzaju event osobny. Fajnie, jakby to było zrobione właśnie w takiej formie, jak opisałem.

1

Ja mam w ogóle prośbę do @Redakcja

Czy jesteście w stanie zrobić taki osobny segment na stronie, zatytułowany powiedzmy "Potencjalne transfery z/do klubu" i tam lista zawodników, wokół których są plotki, działania klubu?
Oczywiście klikalne i jak się wejdzie w zawodnika to mamy:
- archiwum artykułów na temat tego potencjalnego transferu
- pełne logi, szybkie info (czyli to co robicie w ramach "aktualizacji", że 16:47 ktoś tam napisał coś, że już dogadana kwota, czy coś)

Przynajmniej tyle.
Jest okienko (a raczej się zbliża) i w sumie byłoby to myślę przydatne.

Niech inni też ocenią, ale sądzę, że takie jedno miejsce, gdzie wszystko mamy w kupie, to byłoby idealne.

Wiadomo - później można by to było rozwijać.
Jeśli takie coś już jest na stronie, a ja tego nie potrafię znaleźć, to proszę o link.

0

@Seledynowy na ten moment:
1. Wieczysta będzie grała na stadionie Wisły.
2. Kwiecień nie kupi udziałów Wisły i Królewski to zdementował (w sensie zdementował rzekomy zakup).
3. Wieczysta otrzymała już licencję na Ekstraklasę.
4. Bilety na Ekstraklasę mają być po 10 zł tak, by zbudować bazę kibicowską. Bardzo mądry ruch tak swoją drogą...

0

@Czajka90 w sensie Falubaz? XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Arkon no na stadionie Wisły przecież. Z tego co czytałem, to jest już umowa najmu, czy tam dzierżawy. Ekstraklasa będzie musiała układać terminarz także pod nich siłą rzeczy...

Do tego. Bilety na Ekstraklasę mają być po 10 zł.

1

@FcPortoFan1999 no właśnie. Są pewne granice po prostu.

Ja po prostu widząc wynik już "widziałem" ten mecz.

To jest klasyka Igi. Siada serwis, to siada psycha i potem siada forehend i wali po autach, albo po siatkach.

To jest klasyczna Iga, "gdy nie idzie"

2

@tbas Wiktorowski jest świetny. Wybitny trener. I nie dawał sobie wejść na łeb.

@Barca_Big_Moment zacznijmy od tego, że 0 asów i 5 podwójnych! W 2 setach...
No do cholery no...

0

@Encore no, ale słabszy od świetnego, to nie słabszy od słabego haha xD

0

@Arkon aż tak dobry pierwszy, ale poprzednie 2 nie były aż tak złe.

9

Świątek przegrała 6 gemów serwisowych z rzędu XDDDDDDDD

Ja tam nie jestem ekspertem. Daleko mi do niego, ale tenis oglądam 25 lat. Regularnie.
Czasem też grywam.

Serwis w dzisiejszym tenisie to podstawa. Tego nie ma, to nie wygrywanych meczów. Jedyna szansa, że rywal trafi na jeszcze gorzej serwującego xD

Meczu niestety nie oglądałem, bo pomyliły mi się godziny -.-

Tak czy siak - powinna nad tym głównie pracować. Resztę posiada, ale serwis mega u niej kuleje. Konkretnie regularność. Brak także mocy..

@Barca_Big_Moment @mekston @adi7adi8 @barcelonaLM @tbas @Encore @agaFCB

1

@Kgorecki2500 Schering Wielgus hahahahhahahahhahahahahahahahha

1

@Safrani O! I to byłby idealny transfer

11

Tak jeeeeeeeest!

Spurs w finale NBA!

Co ważniejsze! Jeremy Sochan na 100% ma pierścień! Pierwszy Polak w historii z pierścieniem NBA!

0

@Lordzi no nie mają przerw. Spurs będą przedłużać i lecieć na dwójki z trumny.

9 pkt na 4 minuty do końca to sporo

0

@BojanKriKicz no ciekaw jestem. Tak czy siak - Spurs chyba silniejsze się wydaje, nie?

0

@Criss18Barca jak trzecią?
Nie no. O ile uwierzę, że w zeszłym sezonie i w tym - mieliśmy szansę, tak przed Flickiem - nie ma opcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?