michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@ShawnC też się zgadzam, że za dużo.
Przekonałem się do niego, ale za 120 baniek?
Już 100 wydaje się za dużo...no, ale jednak to jest piłkarz młody, z potencjałem, mistrz świata, w formie, bez kontuzji raczej. No i na ważny kontrakt jeszcze na długo z Atletico.
I moim zdaniem pasuje do Barcy. Atletico zawsze się ceniło...
Także...100 baniek wydaje się finalnie uczciwą ceną
6
Jeśli Julian chce odejść, to Kotetico powinno mu to umożliwić. 100 milionów, to uczciwa cena.
3
@BojanKriKicz jak tam brachu?
Piękny finisz trzeciej kwarty w wykonaniu floperów z OKC xD
W ogóle wybitna kwarta, bo całe 13 pkt rzucili, ale końcówka giga xD
Run 20-0 zaliczyło Spurs xD
3
@BojanKriKicz i dobrze. Oby dostali w cymbał od Spurs. Meczu nie oglądam, ale jak będzie G7, to obowiązkowo!
Całym sercem za drużyną z San Antonio
3
@tribo jest późno. Być może nie rozumiem o co chodzi, ale jaki problem jest w takim składzie?
Joan Garcia - Cancelo, Gerard Martin, Cubarsi, Eric Garcia (obrona nie istotna w dywagacjach, losowy skład podałem) - De Jong, Pedri - Raphinha, Fermin, Yamal - Julian Alvarez.
I w takim ustawieniu Bernardo mógłby załóżmy za Fermina wystąpić. Grywał tak wysoko.
Może też zastąpić Pedriego.
De Jonga może zastąpić...Gavi, Bernal, Casado.
Pomoc mamy de facto mega obsadzoną. Szereg wariantów.
Właśnie to daje 25-28 osoba kadra.
My w tym sezonie mieliśmy za wąską kadrę. Nie mieliśmy zmiennika dla Yamala, dla Pedriego i przez pół sezonu graliśmy bez boków obrony...
8
@zmiana_plana fake. Było info, że 11 milionów brutto. Czyli poziom Gaviego powiedzmy. Normalne zarobki
3
@tribo dlaczego? Bernardo właśnie jest podobnym piłkarzem do Pedriego. Na moje idealny zmiennik. Pewnie czasem będzie grał na "10", a czasami na skrzydle jak będzie trzeba.
Chociaż raczej nie będzie trzeba, skoro Gordona pozyskaliśmy xD
Jest naprawdę super.
0
@tribo ale nie rozmawiamy tutaj o pozycji 6 i 8.
Pedri to jest podstawa i za niego Bilva.
Naturalny zmiennik.
Na pozycji "6" to masz De Jonga, Bernala i Casado.
Na moje pomoc będzie gotowa, atak także.
Więc zostaje kwestia ułożenia tego pod rywala, a w tym Flick jest świetny.
Ogólnie bramka, atak i pomoc to mamy Turbo obsadzoną. Odporni będziemy na kontuzje, trudny terminarz, pojedyncze spadki formy.
Tylko ta obrona...
0
@Kosmici gdyby skończyło się na:
Gordon, Julian Alvarez, Bernardo Silva, wykup Cancelo i Rashforda i do tego jakiś 1 boczny i 1 środkowy obrońca, to byłoby to najlepsze okienko transferowe od ok. 10 lat.
0
@speed1 tyle, że z tego co się mówi, to Rashford też zostaje.
Pamiętajmy, że Fati jeszcze odchodzi i pewnie ktoś z obrony
9
@Kosmici no i jeszcze Ferran i Olmo.
4-2-3-1 i od lewej - Raphinha, Fermin, Yamal - Julian Alvarez.
Olmo za Fermina.
Gordon zarowno za Raphinhe, jak i Yamala.
Ferran za Juliana.
Bernardo za Pedriego
3
@doc ja jednak poczekam na oficjalkę.
0
@kamyk_23 Tyś inteligenty i elita, że się nie nabierasz politykom :)
3
@Eto'o9 R10 i na co komu Braveran, czy inny lek co konar po nim płonie, jak Szwagry takie coś gotują? :D
0
@Arkon 1 z 10 kiedyś regularnie oglądałem z Dziadkiem i mi został sentyment. Lubię VaBanque, ale wnerwia mnie forma zadawania pytań.
No i stara Awantura o Kasę
Ogólnie lubię teleturnieje, gdzie liczy się po prostu wiedza i to taka klasyczna, naukowa, a nie co tam w popkulturze
8
"Chce więcej głębi w składzie i uważa, że Silva może to zapewnić."
Jeśli to prawda, to piękna informacja!
5
Maja zaraz bajgla zrobi Belgijce
0
@Encore Po Włochu już. To jest nie do odrobienia..
0
@Encore no na RG na pewno.
Dalej cenie wyżej Sinnera, ale akurat to jest mankament jego. Jak nie ma warunków, to nie wytrzyma
4
Zaraz Sinner odpadnie xD
A mówili - dać mu jeden mecz w upale w sesji dziennej i po Włochu będzie xD
10
@Lionel_Messi10 w sumie z każdą minutą co raz bardziej się przekonuję do tego transferu. Super ekipa w ataku by była.
1
@Kgorecki2500 już wiem, że tam bym nie chciał pracować haha xD
0
@Profesorek jeśli już to sprzedałbym Christensena a nie Casado.
0
@Ilka w ponad 30 stopniach i pełnym słońcu
2
@Bernard777 gdzie Griezmann, a gdzie Alvarez. Zupełnie inny typ zawodnika. Jedyne, co ich łączy, to fakt, że nie są typową "9" i że przyszliby do nas z Atletico..
Julian mimo wszystko jest lepszym zawodnikiem i bardziej pasujący do nas stylem. Lepiej pressuje.
0
@Arkon nie wolałbyś Bastoniego do rywalizacji z Gerardem Martinem?
1
@Arkon Inter byłby średnio zadowolony, jakbyśmy wzięli 3 piłkarzy od nich hehe
0
@Barca_bwo no ale Gordon też jest bardzo dobrym piłkarzem.
0
@Zoker no ta trzecia opcja, to jest Carlos Espi o którym wczoraj pisaliśmy. Gdyby tak było, że kupimy tę trójkę do ataku, to ja w to idę :)
2
@macio_944 widać, że w tym sezonie Flick dostanie to, co chce. A to już dobrze świadczy o Szwagrach