0

@Gaucho oby tak rzeczywiście było. Ja Alvareza BARDZO lubię i chciałbym, by u nas grał, ale takie rozkimnki mam po prostu. Zostajemy bez tego jednego konkretnego wariantu..

0

@Zoker no robią różnicę, jeśli największym problemem Barcy jest obrona, a my wpakujemy 200 milionów w atak xD

Zwłaszcza, że nie powiedziane, że za 120 Atletico go sprzeda.

Dla mnie jest różnica, czy wydamy 200 czy 160 milionów na 2 napadziorów.

Potrzebujemy przewietrzyć obronę. W pomocy tylko Bilva do wzięcia za darmo i nikogo więcej tam nie trzeba.

No, ale obrona? Balde, Christensen, Araujo i pewnie Kounde - do wymiany. Przynajmniej większość z nich. I lepiej mieć te 20-30 mln euro więcej do wydania..

1

@kocuur ja, jak kolega @Arkon

Myślałem życzeniowo z Jagą, ale no fakt. Lech był najlepszy i wygrał zasłużenie.

Swoją drogą. Lechii do spadku chyba nikt nie wytypował

0

@espan96 tak, tylko wtedy zostajemy bez klasycznej "9".
Nie mamy wzrostu w polu karnym...

3

Z Julianem Alvarezem mam mieszane uczucia. Kiedyś poruszałem tutaj jego temat. Super grajek i mega, jakby dołączył do Barcy, ale...
No na pewno nie za więcej niż 100 baniek...
90 mln byłoby względnie ok...

No, ale dalej. Chłop ma 1,70m i nie jest stricte "9". Jest to inny typ napastnika. Grał nie raz i nie dwa na tej pozycji. Nie jest to lis pola karnego. Super napastnik na kontry i do gry pozycyjnej, na małej przestrzeni. No, ale to NIE jest zawodnik jak Lewy, Suarez, czy nawet Eto'o.
Zasadniczo jest to po prostu znacznie lepsza kopia Ferrana Torresa. Póki było dwóch - byłem za tym, że albo miałoby być 3 napastników (z czego tylko jeden klasyczna "9"), Lewy, Ferran, Julian. Jak nie ma Lewego, to uważam, że posiadanie Ferrana i Juliana i BRAK innej "9", to trochę absurd.
Nie rozumiem tego. Jak Flick tak chce? Spoko. On jest ekspertem i tyle wygrał już, że kim ja jestem, by to oceniać?

@Safrani @Arkon @macio_944 @Zoker @Danny Gaucho @mekston @barcelonaLM

5

@4drian0 nie no. Gdzie Raphinha...to jest nasz podstawowy skrzydłowy i wątpię, by sam Raphinha chciał odchodzić od nas. Serce zostawia naszemu klubowi..

2

@doc za 80 baniek, jak najbardziej. Za 100 może nawet, ale wszystko powyżej to absurd. To też nie jest typowa "9"...
Ona zagra na środku ataku, ale lepiej się czuje, jak ma drugiego obok. Coś jak Griezmann

1

@Hindus ale jej nie uruchomił, a miał czas do końca stycznia 2026.
Zatem...po temacie. Bayern nawet za 200 baniek go pewnie nie puści, bo...wracamy do tematu - nie ma wolnych "9" na rynku

0

@Andi18 no to też napisze teraz ja:

Nawet okienko się jeszcze nie zaczęło, a już skreślacie Szwagrów. Dajcie im popracować. Może już dopinają transfer "9"

3

@doc no Kane, jakby przyszedł, to my nawet bez obrońców zdobyć byśmy mogli tryplet xD
W sensie bez nowych obrońców xD

Raczej nie do wyjęcia.

Nie wiem, kto musiałby przyjść, ale ja tam na nikogo nie liczę, a już na pewno nie ma Juliana, bo Atletico za mniej niż 100 go nie puści.
No i byśmy musieli go przemianować na typową "9", a też by się przydał jakiś chłop, co w polu karnym powalczy...

0

@Nefir no to Casado sprzedaż i wchodzi Bernardo. Być może warto rozważyć sprzedaż Olmo..

0

@HypeR Faktycznie. Zapomniałem o tym idiotycznym przepisie xD

0

@Zoker no, ale ja pisałem o rasowej "9". A przynajmniej po prostu "9", który miałby być kupiony za 60+ milionów euro.

Takiego piłkarza nie kupimy.
Logicznym jest, że jakiegoś skrzydłowego, obrońcę możemy kupić, bo:
1. Są tacy piłkarze dostępni na rynku
2. Można kupić w miarę normalnych pieniądzach.

Wielokrotnie pisałem, że kupimy Bastoniego, a to koszt właśnie 60 baniek mniej więcej.

Problem w tym, że takiej "9" dostępnej na rynku nie ma. Jakościowych "9" jest może z 20 z czego do wyjęcia...3-4, ale za takie pieniądze, że nam się to nie opłaca

1

Martwi mnie jedynie to, że Hansi miałby być za wąską kadrą, bo nie chce zbyt dużych rotacji. Uważam, że to błąd i powinniśmy właśnie mieć min. 1 jak nie 2 zmienników. Taka 26-osobowa kadra byłaby super.

0

@Rifek no wiadomo. Tylko znając życie, to wszyscy teraz chcą zdążyć przed mundialem. Ceny zawsze idą w górę, a rzadko w dół po mundialu. No bo co? Jak ktoś rozegra słaby turniej, to zawsze będzie "ale w klubie dobrze sobie radził". Jednak jak wystrzeli na mundialu, to wiadomo. Czasami wartość razy 2, a w skrajnych wypadkach i wyżej xD

0

@heniusss kraje, gdzie socjal rozbudowany, to wiadomo xD

1

@Nefir ale mówimy o tym, że ma przyjść do Barcelony, czyli do klubu ze światowego topu, klubu z "renomą" i klubu w którym gra obecnie chyba najlepszy środkowy pomocnik, czyli Pedri. On może grać na ŚP, ŚPO, PP/PS, od biedy LP/LS.
Nie jest to zawodnik defensywny.

Na ŚP na Pedriego, na ŚPO ma Fermina/Olmo, a na PS Yamala.

Jeśli podtrzymuje to, co mówił, lub co mówiono, że chce i tak tutaj przyjść, to ma świadomość tego, że może być ważnym, ale o podstawę musi powalczyć.

0

@Dankho94isback oczywiście, że dał postawy. Dzisiaj taki jest rynek, że za zawodnika z ataku, w takim wieku, kogoś kto pokazał, że potrafi - płaci się takie pieniądze. Jest do wyjęcia za tyle, bo miał słabszy sezon. Jakby miał taki, jak 2 lata temu, to byłby nie do wyjęcia, albo za 150 milionów.

1

@heniusss nie wiem. Jeśli tak, to wyjdzie podobna kwota.

0

@Rifek nawet nie tyle na ławkę, co do stałej rotacji. Na pewne drużyny lepszy Ferran, na inne Muriqi, czy inny "postawny" napastnik

0

@Kozinho. No to Borja Iglesias. Nie wiem. Ktokolwiek, kto nie będzie kosztował miliony monet. W Hiszpanii możemy praktycznie pójść po każdego (poza Realem i Atletico i może Bilbao) i za naprawdę niewielki pieniądz wyciągnąć napastnika.
Wiadomo. Szału nie będzie. Natomiast my potrzebujemy kogoś, kto przy tej ilości akcji - strzeli 20-25 goli w lidze. Nawet mniej, bo Ferran też musi kiedyś grać.

5

@liber02 myślę, że byłby idiotą, gdyby w tym wieku wymagał czegoś innego. On w sumie też nie raz już taką rolę pełnił w City. Oczywiście dalej był dość istotny.
Niech walczy o pierwszy skład, ale przyszedłby tutaj jako zawodnik do rotacji. Taka "pierwsza 18", ale nie "pierwsza 11".
On był zastępował Pedriego, Fermina, czy czasem nawet Yamala

1

@Kozinho. Osihmen chociażby, ale tam kwota też absurdalna.

Mówię. Młody napastnik Levante i potencjał na pierwszego napastnika Hiszpanii (gdzie też jest bida), czyli Carlos Espi.

A jak nie on, to Muriqi. Spadł z ligi z Mallorką. Oni chętnie za piątaka nam go opchą. Sam zawodnik to więcej niż parę baniek nie weźmie. Niczym nie ryzykujemy. Wiadomo. Szału nie będzie, ale coś tam strzeli

0

@Dankho94isback no chyba zgodzimy się, że lepiej bym ja miał rację, nie?

Ocenimy po przyszłym sezonie

0

@Kozinho. To też mnie zastanawia, czemu my do cholery nie ściągniemy kogoś, nawet ryzykownego, niesprawdzonego, ale jednak o charakterystyce choć trochę podobnej do Lewego, czy innego Suareza. Ktokolwiek, za 20 baniek nawet, BY BYŁ

10

@liberoFCB wymieniałby się z Pedrim, który nie może grać 70 meczów w sezonie, musi odpoczywać. Pedri pod koniec meczów wygląda jak trup. Najwięcej biega w drużynie.
Potrzebujemy kogoś o tej charakterystyce

13

Brać go, nawet wbrew woli Fuhrera.
Niech jego imię będzie nieskalane w razie czego xD

0

@Zoker co się źle niby zestarzało? Kupiliśmy kogoś z górnej półki na środek ataku? Ominęło mnie coś?

0

@Dankho94isback no i co, że nie jest klasowym skrzydłowym?
Jest bardzo, ale to bardzo solidnym, by wręcz napisać, że naprawdę niezłym. To jest rzemieślnik. Zapierdziela, pracuje, pressuje, do tego ma mocnego kopa. Także...potrzebujemy też takich skrzydłowych.

Możliwe, że mamy jednak ten budżet i wydamy w końcu gruby hajs tego lata. W końcu przychody wzrosły, a Lewy odszedł.
Być może jeszcze ktoś odejdzie w stylu Kounde

0

@Arkon otóż to!
@heniusss tylko, że tam to brutto, to więcej netto, niż w Hiszpanii. U nas połowę hajsu zabiera Urząd Skarbowy xD
No, ale oby to była prawda, że 11 baniek euro brutto rocznie, razem z dodatkami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?