michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Eklerek on zjadł dzieciaki czy te obiady?
1
@FcPortoFan1999 idealnie pasuje do GSW.
Ekipa dziadków
4
33 pkt przewagi na 8 minut do końca. Po temacie jest (w sumie już było w przerwie po meczu...)
Niesamowicie się ogląda Knicks. Wesoła koszykówka, ale i ze świetną obroną.
Oby zagrali ze Spurs w finale
2
@tribo SA będzie walczyć z NY.
Super byłby to finał plus Jeremiasz na 100% z pierścieniem xD
3
New York Knicks totalnie miażdżą Clevelend. Chyba się Kawalerzyści nie podniosą już z tego.
Fatalny Harden, zresztą jak cała ta drużyna. Nowojorczycy wyglądają jak prawdziwy team, godny finału.
Ależ pięknie się zapowiada końcówka sezonu!
@Encore @takisobiektos @fart
1
@mekston Max wyciąga totalny...nomen omen Max z tej taczki. Red Bull ewidentnie ma 4 bolid w stawce..
Mercedes, potem McLaren z Ferrari i ośmielę się stwierdzić, że praktycznie na równi są z drugim zespołem swoim, ale mają lepszych kierowców.
0
@Encore spora przewaga w bolidzie, ale manewr wybitny
2
@mekston jeszcze Perezowi koło odpadło xD powalony wyścig xD
0
@mekston niesamowicie ciekawie
1
To będzie najciekawszy wyścig
@mekston
1
@Kgorecki2500 super gościu. Osobiście go poznałem. Nadaje się
1
@Ryoumen i oczywiście w jednej komisji był jeszcze skandal (169), bo do 15:30 wydawano karty bez pieczęci xD
Masakra jaka amarorka
7
@Criss18Barca no to po temacie. OGB nie może się pomylić aż o 3 p.p.
Prezydent na pewno tango down, Rada miejska na 95%.
Brawo Kraków!
0
@Criss18Barca no na pewno pojedzie 2 razy
1
No to ostatnie 8 minut oczekiwania i zaraz się przekonamy jakie wyniki referendum.
Spodziewano się 27-33% i ponoć jest ok. 30%.
Dużo ludzi wieczorem się rzuciło do głosowania.
0
@Criss18Barca w tym przypadku będzie to kluczowe, że właśnie 30,5% a nie 31%, bo ponoć będzie na żyletki w sprawie rady
1
@Rifek nie nie. To mówisz o referendum krajowym ws. Zmiany prawa.
Natomiast tutaj jest jasno określone i wynika z frekwencji w 1 i 2 turze wyborów samorządowych w danym okręgu.
No i w przypadku Krakowa - by odwołać Prezydenta - 27%
Radę miasta - 30,5%
Będzie na granicy tych 30% właśnie
0
@gumaz no myślę, że jednak trochę tych ludzi pójdzie.
Ponoć już wynik powyżej 27% było o 19:30. 30% +-2% będzie
4
Godzina jeszcze do końca głosowania w referendum w Krakowie ws. Odowłania Prezydenta Miszalskiego, a także Rady Miasta.
Krakowskie Gołębie donoszą, że dużo Krakusów wyszło na ulicę i Prezydent tango down już i rozgrywa się kwestia Radnych :)
@GeneralXavi @Kgorecki2500 @JimMorrisonFCB @Roobo @adi7adi8 @gumaz @Criss18Barca @obora69
0
@obora69 tak. Ponoć już osiągnięto 27% :)
0
@obora69 ogólnie też wiele komisji różnie idzie. W niektórych już ponoć Prezydent poleciał i zaraz Rada leci (to akurat łatwo sprawdzić, bo karty na bieżąco są wydawane a wiadomo ile musi być, by było ważne u nich).
0
@Vegeta88 dokładnie xD
0
@obora69 z kilku źródeł i trochę różne informacje (wiadomo. Każdy ma swoje źródła..)
Na godzinę 15 lub 16 - ok. 20%
Prezydent leci dzisiaj na 90%
Rada na 60-70%
6
@RosjaninBut tango down. Pytanie, jak Rada Miasta? Póki co wiele wskazuje, że też xD
@tbas niby jakie aferki znowu wymyślasz? XD
0
@T^L myślę, że jeśli Kraków obali Prezydenta, to Łódź i inne miasta pójdą kolejne..
1
@Dari0G haha no tak xD
0
@T^L kolejny to jest Wrocław. Były nawet zbierane podpisy, ale chyba się nie udało..
0
@MOLESTA innymi słowy, bo chyba tak najprościej wytłumaczyć.
Jakbyś miał 30 cech wypisanych i każdy z wyborców musiał wybrał wychodząc z lokalu wyborczego, to najwięcej z nich zaznaczyłaby te 3: katolik, konserwatysta, kibic (ten trzeci najmniej z tych 3 opcji). Pole wielokrotnego wyboru.
Teraz rozumiesz?
0
@MOLESTA gościu. Ja opisuje Ci tzw. "grupę docelową", czyli jakie cechy są tych osób, które będą dzisiaj brały udział w glosowaniu.
To jest zbiór cech, ale nie oznacza to, że:
1. Tylko takie osoby biorą udział w referendum
2. Ze to są 3 osobne grupy osób. Często to jest ta sama osoba. Często to katolik, konserwatysta i w dodatku kibic.
Chodzi o to, by określić jakie osoby dzisiaj będą brały udział.
Ten sam proces się przeprowadza, jak określasz grupę docelową produktu, lub usługi, która jest wytwarzana w firmie i musisz dopasować pod nich marketing..
3
@PatrychoO dokładnie. Ja również tak uważam, że wielką krzywdę zrobiono LGB, że dopisano do nich T.