michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcanajlepszyteam politycznie, lub na sąsiadów, albo maja to w dupie i głosują, bo naprawdę ktoś zaśpiewał.
Ale większość, to pierwsze dwie grupy
6
Trzeci max. Niesamowite. Pomijając tych debili, co głosują "bo sąsiad", to naprawdę widać, że doceniono Alicję. Zasłużyła.
4
Zupełnie szczerze, to nie pamiętam kiedy tyle żeśmy od jury dostali...
2
@NeroTFP1 dokładnie!
5
Nie no kurła jaka żenada xD Polska pejsami stoi xDDD
2
@FiscaelBarca no póki co top10, a głosowanie widzów przed nami. Także jest nadzieja na naprawdę dobry wynik
Zresztą Alicja ma fenomenalny głos.
0
@Nazio_87 beka to będzie, jak będziemy mieli top5 po jury. Tutaj nigdy nam nie szło.
2
@Kgorecki2500 Polska Gurom
0
Po dobrym starcie, potem dramatescu i nagle super noty xD
2
Co tutaj się dzieje XDDD
0
@Nazio_87 no tak, ale ja o tym właśnie piszę, że tutaj powinniśmy mieć naprawdę sporo więcej
1
Für Deutchland!
Wiedziałem, że antysemityzm jest tam wiecznie żywy!
0
Jak będziemy po lewej stronie tabelki, to jest szansa na top10, bo na moje serio od widzów powinno być sporo. No, ale to się okaże..
0
@Piotrek1993 powaga?
4
Samych utworów nie słyszałem, a jedynie urywki, ale ten Włoch fałszował, a dostał właśnie 12 pkt xD masakra. Ze ja co roku się na to łapie i oglądam te głosowania.
0
@aspr1me to na pewno xD
0
@pluszek dokładnie! Drugie tyle, to może będziemy mieli ze 2 pkt
2
@Kgorecki2500 mów co chcesz, ale to już jest tradycja. Polska nigdy na tych sąsiadów nie ma co liczyć xD
4
Klasyka. Od Ukrainy zero xD
3
To zaczęliśmy. 8 pkt od Szwajcarii. Może jednak ten viralowy antysemityzm nam się opłaci. Typuje, że od widzów znacznie więcej dostaniemy niż od Jury.
1
@Rupert_Haubica a to nie jest tak, że on za tydzień jednak zdobywa to trofeum?
0
@Piotrek1993 to samo pomyślałem. Piosenka totalnie nie eurowizyjna, ale talent ogromny.
0
No to zobaczymy jaka będzie moc internetu. Alicja mocno viralowo poszła w necie.
0
@tbas ale makaron liczysz PRZED a nie PO. Akurat tak mi dietetycy mówili. W sensie kiedyś.
Tak czy siak - jak to jest możliwe, że ja mam 2900 a Ty 2750, jak jestem 2 razy większy od Ciebie? Wiekowo chyba jakoś podobnie mamy, albo Ty ciut starszy, bo ja 32 lata
0
@tbas jakim cudem Twoje naturalne zapotrzebowanie to 2750, jak moje 2900?
Jem dokładnie tak cały czas i od roku waga stoi.
Na ten moment 2756kcal dzisiaj. Raczej nic już nie będę jadł.
1
@Kgorecki2500 no właśnie. Cerata mi nie pasowała.
0
@Sulimo no ja też nie, ale jak ktoś miałby zastąpić, to raczej on
1
@Sulimo Żukowski
0
@Kgorecki2500 Miś?
0
@Toretto ja mam 1,93m i 136kg ważę. Jestem "duży chłop" z definicji. Nie na darmo zyskałem ksywę "niedźwiedź".
Natomiast 80g makaronu? Nie ma opcji.
@tbas no to co? Woda nie ma kcal. Zresztą co to jest kilo żarcia?