0

@Barcanajlepszyteam politycznie, lub na sąsiadów, albo maja to w dupie i głosują, bo naprawdę ktoś zaśpiewał.
Ale większość, to pierwsze dwie grupy

6

Trzeci max. Niesamowite. Pomijając tych debili, co głosują "bo sąsiad", to naprawdę widać, że doceniono Alicję. Zasłużyła.

4

Zupełnie szczerze, to nie pamiętam kiedy tyle żeśmy od jury dostali...

2

@NeroTFP1 dokładnie!

5

Nie no kurła jaka żenada xD Polska pejsami stoi xDDD

2

@FiscaelBarca no póki co top10, a głosowanie widzów przed nami. Także jest nadzieja na naprawdę dobry wynik
Zresztą Alicja ma fenomenalny głos.

0

@Nazio_87 beka to będzie, jak będziemy mieli top5 po jury. Tutaj nigdy nam nie szło.

2

@Kgorecki2500 Polska Gurom

0

Po dobrym starcie, potem dramatescu i nagle super noty xD

2

Co tutaj się dzieje XDDD

0

@Nazio_87 no tak, ale ja o tym właśnie piszę, że tutaj powinniśmy mieć naprawdę sporo więcej

1

Für Deutchland!

Wiedziałem, że antysemityzm jest tam wiecznie żywy!

0

Jak będziemy po lewej stronie tabelki, to jest szansa na top10, bo na moje serio od widzów powinno być sporo. No, ale to się okaże..

0

@Piotrek1993 powaga?

4

Samych utworów nie słyszałem, a jedynie urywki, ale ten Włoch fałszował, a dostał właśnie 12 pkt xD masakra. Ze ja co roku się na to łapie i oglądam te głosowania.

0

@aspr1me to na pewno xD

0

@pluszek dokładnie! Drugie tyle, to może będziemy mieli ze 2 pkt

2

@Kgorecki2500 mów co chcesz, ale to już jest tradycja. Polska nigdy na tych sąsiadów nie ma co liczyć xD

4

Klasyka. Od Ukrainy zero xD

3

To zaczęliśmy. 8 pkt od Szwajcarii. Może jednak ten viralowy antysemityzm nam się opłaci. Typuje, że od widzów znacznie więcej dostaniemy niż od Jury.

1

@Rupert_Haubica a to nie jest tak, że on za tydzień jednak zdobywa to trofeum?

0

@Piotrek1993 to samo pomyślałem. Piosenka totalnie nie eurowizyjna, ale talent ogromny.

0

No to zobaczymy jaka będzie moc internetu. Alicja mocno viralowo poszła w necie.

0

@tbas ale makaron liczysz PRZED a nie PO. Akurat tak mi dietetycy mówili. W sensie kiedyś.

Tak czy siak - jak to jest możliwe, że ja mam 2900 a Ty 2750, jak jestem 2 razy większy od Ciebie? Wiekowo chyba jakoś podobnie mamy, albo Ty ciut starszy, bo ja 32 lata

0

@tbas jakim cudem Twoje naturalne zapotrzebowanie to 2750, jak moje 2900?

Jem dokładnie tak cały czas i od roku waga stoi.
Na ten moment 2756kcal dzisiaj. Raczej nic już nie będę jadł.

1

@Kgorecki2500 no właśnie. Cerata mi nie pasowała.

0

@Sulimo no ja też nie, ale jak ktoś miałby zastąpić, to raczej on

1

@Sulimo Żukowski

0

0

@Toretto ja mam 1,93m i 136kg ważę. Jestem "duży chłop" z definicji. Nie na darmo zyskałem ksywę "niedźwiedź".

Natomiast 80g makaronu? Nie ma opcji.

@tbas no to co? Woda nie ma kcal. Zresztą co to jest kilo żarcia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?