0

@siael ŻADEN z nich nie ma tej charakterystyki. Gavi to przecinak, Olmo i Fermin to "10" i oni też mają inną charakterystykę (dynamika, gra na małej przestrzeni, strzały). De Jong to zawodnik box to box. Casado jak Gavi, tylko słabszy. Bernal to także zawodnik innego typu, jak Goretzka.

Bilva to zawodnik jak Pedri. Bardzo podobna charakterystyka i może wziąć grę na siebie. Co prawda nie w finale LM, ale w 1/8 LM, albo w jakimś meczu ligowym, czy CdR - jak najbardziej.

0

Jakby Radomiak awansował do LKE, to by było naprawdę idealnie zobrazowanie sformułowanie "chichot losu" xD

Na szczęście Lech już remisuje i nam to nie grozi póki co xD

0

@Rifek samo to całe pesto ma 187kcal w 100g. Dałem całe, czyli 190kcal.
No, ale jak mówię. Zjadłem ok. 3/4

0

@Rafalloxfcb no właśnie nie. Stary. Sama puszka kukurydzy ma w pizdu kalorii, bo to węgle.
Dodaj do tego połączenie ok. 25g oleju (na tylu smazylem) i dorzucenie 30g masła.

No i finalnie tyle wyszło. A gdybym chciał zjeść całość, to by mi ponad 2k wyszło kcal na jeden posiłek. Jestem w stanie to orypać.

0

@alone49 słuszne Twoje zwątpienie hahahahha xD
Ruszyłem się walnąć na wyro xD

Zgadzam się. Zapomniałem o białku.

W sumie porcja, co zjadłem, wyszło:
B: 48g
T: 80g
W: 175g

Ciut za duzo węgli, kosztem białka.

0

@Striker jeszcze raz sprawdziłem i na moje się zgadza. Według mnie jest git

0

@tbas 200g makaronu mniej więcej. Normalna porcja przecież to jest xD

W sensie - byłem przekonany, że to wyjdzie jakieś 1200kcal na posiłek, a nie 1660 kcal

1

@Rifek
Stary.
Tutaj było jeszcze: 1 cukinia, 1 cebula, puszka kukurydzy, powiedzmy z 60g jogurtu (4 łyżki), a cebulę i cukinię smazylem na oleju, a potem dorzuciłem masła.
No i cały słoiczek czerwonego pesto, tego z Biedronki.
No i grana padano (ale nie jakoś dużo).
Dodatkowo 1 żółtko jaja do pierwszej porcji sobie wrzuciłem.

Zjadłem 3/4 porcji. Mniej więcej.

0

@Rafalloxfcb w sensie co? 200g makaronu na jedno posiedzenie, to dużo wg Ciebie? Przecież to normalna porcja jest.

1

@Safrani no ja lubię makaron, lubię mięso. Jednak dzisiaj postawiłem na wege.

No ja powiem szczerze w szoku trochę jestem, że aż taka różnica?

0

@Marcin199310 nie widziałem

0

Hearts się zesrali metr przed kiblem xD

0

@Striker no, ale przecież nie z samym pesto, tylko dorzuciłem składniki, etc. Niemniej - w pizdu kcal

Poza tym co to jest 100g makaronu xD to jest nic xD

0

@ProMILs edytowałem główny post. Tam wrzuciłem link

0

@ProMILs co Ty. 250g ugotowałem, a zjadłem 3/4.
Powalone to jest. Zaraz Ci wstawię tutaj zdjęcie i zjadłem 1,5 takiej porcji

2

Zaczęłam korzystać z Fitatu. Jak się okazuje - zwykły makaron penne z pesto - uwaga - BEZ MIĘSA - i taki obiad 1600kcal XDDDDDDDD
To przynajmniej wiem czemu nie chudnę, a trzymam wagę xD

Półtorej takiej porcji zjadłem:
https://zapodaj.net/plik-CXOkjLafi8

6

Goooooool Heeaaarts! Brawo!
No mocarne mają te stałe fragmenty

1

@FcPortoFan1999 dokładnie. Na dużo pozwalają tam

1

W Szkocji stabilnie - stare dobre sędziowanie. W Hiszpanii to by w ogóle nie grali i co chwilę wolne były xd

1

@ViscaelBarca2007 żebyś się nie zdziwił.

1

@FcPortoFan1999 całym sercem za Sercami hehe

1

@Safrani Ferran i Rashford. To są nasze transfery

0

@gumaz najwidoczniej xD

4

@Ilka bardzo żałuję, że nie udało mi się w życiu zobaczyć Lewego i Messiego na żywo w meczu Barcy :/

21

Dzięki Robert za wszystko! Uratowałeś nasz klub przed zostaniem drugim Milanem! Przyszedłeś w świetnej formie i ze świetnego klubu, do tego grajdołu w największym w historii kryzysie. Tego Ci nigdy nie zapomnę!

1

@siael tak? Widziałeś jak wygląda linia pomocy bez Pedriego?..

2

@RosjaninBut nie no. Jeśli Lewy odchodzi, to tak - są pieniądze.
Fati też odchodzi przecież. Bardzo dużo budżetu zwalniamy tego lata.

12

Bardzo bym go chciał u nas. Serio. Zobaczcie, jak my wyglądamy bez Pedriego, a sorry, ale Pedri nie może grać 70 meczów w sezonie (klub + kadra) i jeszcze nie łapać przy tym kontuzji.
Takim zmiennik, to skarb.
Jakby się zgodził na średnio wysoką pensję, to super.

Poza tym on może od biedy grać wyżej, na "10", a także na PS! Nie zapominajmy o tym!

0

@Sulimo mhm. Tak chyba Mioduski twierdzi xD

Raków, Jaga, Lech. Wszyscy potrafią to robić. Czemu Legia miałaby nie potrafic? xD

0

@FcPortoFan1999 nie no. Oczywiście, że będzie im żal. Zwłaszcza Papszunowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?