michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pt9 też tak uważam.
Właśnie po to alkohol został wymyślony, by raz na jakiś czas wprowadzić się w fajny nastrój.
Ja nawet w darta gram lepiej, jak te 2-3 piwka wypije xD
Ogólnie uważam, że picie piwa ma więcej pozytywnych aspektów, niż negatywnych, dopóki się to kontroluje i nie przekracza granicy.
Praktycznie nie piję destylatów (bo to piję WYŁĄCZNIE w towarzystwie, nigdy samemu), za winem nie przepadam. Piwerko w pubie, na imprezie, na grillu, czy do meczu w domu, to ideolo jest.
1
@Eto'o9 R10 niech najpierw wykupią Rashforda i Cancelo, a potem niech idą po inne transfery. Serio.
Przypomnę, że mamy obronę do naprawy + potrzebujemy typowego środkowego napastnika.
2
@fcbarcafan19 Jezus Maria.
To się nie może udać. Po prostu nie może.
Nie. Nie róbcie tego nam :(
1
@Kgorecki2500 byłeś w końcu w kinie na tym Mortal Kombat?
0
@Gall i co on powiedział?
3
@LOPEZ16 nie trzeba przecież śledzić. Jednak nie ukrywam, że chciałbym, by hala dzieci miały jak najmniej powodów do radości ;)
1
@Frimpong remis wystarczy, by przerżnąć mistrzostwo xD
4
Ciekawe, czy CR7 dzisiaj da radę wywalczyć to trofeum. Mają wyraźnie najlepszy skład w lidze i w sumie ostatnia kolejka u siebie z przeciętną drużyną.
Zobaczymy. Nie ukrywam, że liczę na ich remis i wygraną Al Hilal
0
@Gall Orzeł, czyli kto?
1
@Safrani dokładnie. Trzeba poczekać.
4
@Pulolek dokładnie. Nie narzeka, chce obniżyć pensję. Totalnie nie pasuje stylem, ale różne i wolne bije super, a tego potrzebujemy.
Na moje - na ławkę lepszego LS nie znajdziemy
1
@Safrani dlatego ja się łudzę, że gdzieś tam nasi geniusze (ze wszystkich opcji politycznych) rozważają jakkolwiek współpracę z Niemcami pod rządami AfD. To jest JAKOŚ realne. Nie jest to pewne, nie jest bardzo prawdopodobne. Myślę, że daje 20% na to. Jednak może im poparcie skoczyć, jak sytuacja gospodarcza i społeczna w Niemczech będzie nadal się pogarszać.
Wiemy obaj, że społeczności (na całym świecie) mają tendencje do radykalizowania się w czasach kryzysu, a centralizacji i umiarkowanego podejścia w czasach prosperity
1
@Safrani tylko, że jak AfD zdobędzie 42% w całych Niemczech, to już może dojść do sytuacji, gdzie sorry, ale będą mieli większość. Aktualnie mają ok. 30% (+-2%), ale we wschodnich landach (poza Berlinem), to mają ponad 40% praktycznie wszędzie. Gwałtownie im urosło i będzie rosło, bo w Niemczech jest poważny kryzys.
8
@Bykunn zacznijmy od tego, że to wytwór AI
1
@Safrani no o tym mówię. Nie jesteśmy na to gotowi. Partia wybitnie proniemiecka, która nie będzie się cackać
0
@Kgorecki2500 nie wiem czy wybielają. Bardziej tęsknią za tym, że wtedy byli potęgą.
No,.ale na pewno są tam też odklejeńcy
0
@Kgorecki2500 Izrael jest na pewno przeciwny tej partii, a sami są powiedzmy na rozdrożu.
Więc finalnie nie wiem, jakie oni mają podejście. No, ale raczej wiemy jaki Niemcy mają kompleks...
2
@Szklaner fajna laska. I ma z kim cygaro obalić
1
@Kgorecki2500 no nie do końca. Bardzo upraszczasz temat. Akurat trochę analizowałem sprawę z racji tego, że oni notują co raz wyższe notowania.
@GeneralXavi ogólnie liberałowie gospodarczy, anty UE, anty Imigracyjni. Ciężko ich nazwać konserwatystami w naszym rozumieniu.
Bardzo proniemieccy. Do granic wręcz.
Będziemy mieli z nimi problem pod tym kątem, że będą chcieli patrzeć głównie na niemiecki interes i będzie ciężej o negocjacje, ale umówmy się. W Niemczech każda partia jest na wskroś antypolska. Niestety takie są warunki naszego geopolitycznego połozenia...
Jeśli będą mieli samodzielną władzę (możliwe, w zależności od układu, przy już ok. 42-44%), to nie wyobrażam sobie współpracy na linii AfD - PO. To jest awykonalne wręcz.
Z Konfą by się myślę dogadywali, bo podobna wizja na Europę, zwłaszcza kwestia migracji. Natomiast ogólnie Niemcy przebierają nogami, by wrócić do biznesowych relacji z Rosją i są już takie sygnały od partii niemieckich. Także niebawem to może nastąpić.
Nie wiem tylko jak AfD zapatruje się na kwestie Izraela. Chyba antyIzrael są.
1
@Safrani właśnie o to chodzi. Widzew raczej się utrzyma, tylko musi wygrać, bo jak przegra, to IMO spadnie
3
Saksonia graniczy z Polską przypominam.
Wybory niby w 2029, ale wątpię, by dotrwali tam. Nienawiść do obecnego rządu jest ogromna.
Na wschodzie Niemiec są rejony z ponad 50% poparciem dla AfD, a jako całość - ponad 40% i w wielu miejscach samodzielna ich władza (gdyby wybory były dzisiaj). Także...
No interesująco się robi. Pytanie, czy my jesteśmy gotowi na samodzielne rządy AfD? Bo ja myślę, że kompletnie nie
@Safrani @tomek8756 @Kgorecki2500 @GeneralXavi @gumaz
1
@takisobiektos klasyka w meczach przeciwko OKC. No nie trawie ich strasznie
4
Zgodnie z oczekiwaniami - odchodzi.
Ciekawe, gdzie teraz finalnie odchodzi. Obstawiam, jakiś klub we Francji.
Niesamowity piłkarz. Absolutnie topowy zawodnik Ekstraklasy.
Szkoda, że jeszcze na jeden sezon nie zostanie..
@Kgorecki2500 @FcPortoFan1999 @Safrani
4
Ja jestem naprawdę ciekaw, kogo my na tą obronę i na środek ataku sprowadzimy...
Jak odejście Lewego i Fatiego nie sprawi, że my wejdziemy do zasady 1:1, przy naprawdę dobrych przychodach już, to ja już naprawdę nie wiem...
A to warunek, by było nas stać na kogoś konkretnego
41
Czy tego chcemy czy nie - zrobił Double Double we wszystkich rozgrywkach, a często grał np. 20 minut, albo nie wchodził.
Można powiedzieć, że jakby grał w każdym meczu po 90 minut, to może być nawet miał 20g+20a
No i umie w wolne.
Jest, jaki jest, ale nikt nie wrzuca tak, jak on.
Najbardziej chimeryczny zawodnik, nieprzewidywalny i nigdy nie wiesz, jaką wersję jego wylosujesz...
No, ale..
30 baniek. Tanio. Lepiej mieć nie będziemy
2
@Kgorecki2500 ja na 2 i 3 temat mógłbym napisać kurła wypracowanie na po 500 słów xD
Super tematy. To podstawowa, czy rozszerzona matura?
1
@Kgorecki2500 dokładnie. Też tak robię. Zrobisz żarcie i masz na kilka dni. Nie wiem, jak Polak może myśleć inaczej xD
1
@FcPortoFan1999 no ale obiektywnie, GKS to nie pyrdek w tym sezonie, a Jaga grała na wyjeździe
1
@Safrani przynajmniej skrobię w tej postaci konsumujesz :)
Super danie
4
@ProMILs w sensie miałby wypaść z rytmu meczowego przed samym mundialem? XD
Pechowa kontuzja i tyle. Nie przewidzisz tego. Na treningu też mogło mu się to stać.