3

@Safrani no myślę, że w 90% mogę się teraz podpisać pod tym :) w sensie pod tym, że to długopis Kaczyńskiego.

0

@Azi jeszcze jest ewentualność, że gangusom wisiał hajs. To też tłumaczy jego zachowanie. No i te gangusy mogły mu zabić żonę, by przymusić do spłaty długu.

No więc dobra. To też jest jakieś alternatywne rozwiązanie, ale znacznie bardziej mało prawdopodobne

0

@Azi Pytasz się, czemu go nie zamknęli, to Ci tłumacze, że prokuratura krajowa uznała, że były błędy na szczeblu okręgowym i przejęła sprawę. Być może go teraz szukają. Nie wiem. Nie śledzę tematu. Jedynie kropki połączyłem :)

Jeśli prawdą jest to, co na ten moment wiemy, to chłop się nie obroni i pójdzie w pasiak.

0

@gumaz bo wbrew obiegowej opinii, nie jesteśmy kontrolowani 24/7. To nie jest tak, że każdy nasz ruch jest śledzony, bo by zwyczajnie za dużo to kosztowało. Na pewne tropy wpadają z opóźnieniem. Jak wpadną, to bez problemu to zweryfikują, bo mają takie możliwości.

0

@Azi ta? To czemu prokuratura krajowa przejęła dochodzenie? Też tak mogę odbijać piłeczkę. Żyjemy w Polsce. Państwo z kartonu i dykty. Czego oczekujesz?
Zwykłych obywateli się dojeżdża, a przestępców wolno prowadzi.

2

@Safrani w jakim my kraju do cholery żyjemy.
Dobrze, że oddałem głos nieważny. Czułem kurde, że on finalnie będzie coś odwalał. Jest lepszy niż Duduś, ale do cholery...co to ma być? Takie pytanie? To jest poważne traktowanie obywateli?

Nie wiem w co oni się tam bawią, ale to jest kpina i babol za jednym zamachem

8

@Azi dla tego chłopa.
Też czytałem o tej sprawie. Nadto oczywista.

Typ zabił swoją żonę, która była w 9 miesiącu ciąży. Dla hajsu. Nie ma zmiłowania dla takich.

8

@Safrani nie no. To musi być jakiś fake. Nie da się być tak...nienormalnym!
Przecież to jest vibe referendum z 2023. Nie ma opcji, bym się nabrał i brał w tym udział. Dość tego. Robienie idiotów z Polaków.

0

@Arkon znaczy...z punktu widzenia sprawiedliwości - niestety.
Z punktu widzenia wiary w resocjalizację i szanowania praw człowieka i uznawania nawet najgorszego przestępcę - jako człowieka. No to na szczęście, że będzie chroniony. Punkt widzenia

0

No Bayernowi sędziowie nie pozwolą dzisiaj wygrać.

1

@Kgorecki2500 e tam. Jakoś mnie kompletnie nie jara to uniwersum. Ani GW, ani Star Trek. Ani tego, ani tego nie oglądałem. Kojarzę tylko jakieś postaci, ale o co kaman w fabule, to nic nie wiem.

1

@Kgorecki2500 nigdy nie oglądałem gwiezdnych wojen

1

@Safrani w tym sensie. No pewnie tak.

Ogólnie tak powinno być, że mordercy siedzą z mordercami, gwałciciele z gwałcicielami, oszuści z oszustami, alimenciarze z alimenciarzami, złodzieje ze złodziejami.
To oczywiście idealny scenariusz i raczej ciężko o taką logistykę.

1

@Dari0G myślę, że tam nie ma zbyt dużo porządnych ludzi i to jest właśnie argument za tym, co napisałem. Jest coś takiego jak hierarchia przestępstw ;)

0

@Safrani w sensie, że już takie rzeczy się nie dzieją?

Pamiętam, że kiedyś z kolegą @Arkon rozmawialiśmy w tym temacie, ale nie pamiętam finalnie wniosków..

1

@Bilon87 myślę, że chłop w więzieniu to nie będzie mieć życia i zyska żeńskie imię :)

0

@draxidox ona przynajmniej mnie śpiewać xD a są takie co tylko wyglądają, a zero głosu

0

@Gall no akurat uważam, że obecny feminizm nienawidzi kobiet xD

No, ale tutaj to konto literalnie brzmi jak chłop.

2

@gumaz ja mam swoją teorię, że ten profil prowadzi chłop xD

Nie jest możliwym, by kobieta tak bardzo opierała feminizmowi wręcz xD

1

@BojanKriKicz



Przypomnij mi decyzję arbitrów w tej sytuacji? :)

Ogólnie rozumiem nie lubić Lakersów. Naprawdę. Natomiast OKC to jest klub, którego IMO aktualnie nie da się lubić xD Sami flopperzy, a także grający "brzydko" jak Dort.

Natomiast powiedzieć należy jasno. 4:0 będzie tak, jak pisałem. OKC cały mecz praktycznie pod kontrolą. Oni mają zmienników. Reaves totalny kasztan w Play-offach i to nie pierwszy raz.
Na miejscu Lakers, to pozbyłbym się go i sprowadził naprawdę jakiegoś kozaka na skrzydło. Długoterminowo się to opłaci.

0

@BojanKriKicz Lakersi poza LeBronem, to nie mają skrzydłowego.
Jakby nie patrzeć - brakuje Doncica, który siłą rzeczy robi różnicę..

Jest parę takich drużyn, których w tym sezonie zwyczajnie nie trawię i jedną z nich jest OKC. Straszne fory mają u sędziów i nie pojmuję zupełnie czemu.

Umówmy się. Oba te mecze to powinny być blow upy. Nikt tutaj nie oczekuje, że Lakers choćby na chwilę będą mieli cokolwiek do powiedzenia. Pierwsza połowa napawa optymizmem, bo jednak coś w tej defensywie grają. Trochę głupie błędy w ataku (klasycznie). No, ale zobaczymy jak kondycyjnie wytrzymają. OKC ma kim robić rotację.

0

No Lakers stawiają się w pierwszej kwarcie.
Gdyby nie LaRavia i Kennard, to pewnie Lakers by wyszli na prowadzenie. Luke rzucał z dziwnych pozycji, za to z czystych nie. SGA klasycznie - wymuszał faule xD parę razy sędziowie nie dali się nabrać.

Fenomenalny LeBron i Holmgren na początku. Zobaczymy jak to będzie dalej.

1

O widzę, że Cleveland już dostaje w cymbał w pierwszej kwarcie xD
Oby dalej tak poszło. Hardena nie trawię i życzę porażce każdej drużynie, która ma go w składzie. Poza tym uwielbiam Cade'a i oby Detroit było przedstawicielem wchodu w finale NBA

@takisobiektos @Encore

1

To, że myśmy to sfrajerzyli, to jest niepojęte. Atletico i Arsenal byli spokojnie do przejścia. Byłby finał, a tam z PSG czy Bayernem, to hulaj dusza by była

5

@macio_944 Ale Maćku! Naprawdę uważasz, że Rzym i inne cywilizacje upadały w ciągu paru lat? (Taki jest Twój wydźwięk).

To jest długotrwały proces. W Europie trwa on 40 lat mniej więcej. Nasiliło się na początku XXIw. I z roku na rok jest co raz gorzej.

Od kilku lat wyraźnie zauważalne jest to, jak Polska wyróżnia się pod względem bezpieczeństwa na tle Europy Zachodniej.
I tak. Nie ma przesłanek. Są już jasne dowody za tym, że trend będzie bardzo trudno odwrócić, bo radykalny islam na zachodzie jest wyraźnie rozwijający się. Tam też się rodzą dzieci. W naszej cywilizacji nie

Europa Zachodnia popełniła jeden zasadniczy błąd.
Wpuściła w ogromnej masie Radykalny Islam (miliony ludzi z innego świata tak naprawdę) a także wprowadziła postępowość kulturalną. Albo albo. Nie może być jedno i drugie, bo jedno zwalcza drugie i będzie wojna domowa. Wspomnisz moje słowa. LGBT nie będzie tolerowane. Ba! Innowierstwo nie będzie tolerowane. Swobody kobiet nie będą tolerowane. Za 20-30 lat. .to jest ostatni gwizdek, by coś z tym zrobić

1

@shinthps moje kursy są nie na sprzedaż hehe

2

@ProMILs 1:1 jak w PiSie w sumie haha

1

@macio_944 bierze się z kultury. Amerykanizacja nastąpiła, ale głównie w Europie. Ameryka Południowa i Azja mało co mówią po angielsku.

4

@Safrani fatalny pomysł. Jest dobrze. Po co to psuć?
Młodzi i tak się rozwijają. Jedyne, co to można wynagradzać klubom za to, że generują młodych

0

Gil Manzano nie pozwoli ich skrzywdzić xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?