1

@Barca_Big_Moment no w Osace nadzieja. Potem nie ma rywalki do samego finału.

0

@Barca_Big_Moment zapomniałem, że Ty tenisista :)

Ja wróciłem do gry. Trochę bebzon muszę zrzucić...
Powiem Ci, że praca nóg dramat xD

Ale serwis działa względnie. Aczkolwiek problem z tym barkiem mam cały czas :(

Ech. Kaleka się ze mnie zrobił straszny..

0

@Rifek to, co się tutaj nie zgadza?

Ja piszę wyłącznie o tym okienku i okresie.

0

@Barca_Big_Moment no właśnie Tomek potrafi z Sabalenką grać.

Także...zobaczymy. Najpierw Białorusinka musi pokonać Kasatkine

0

@Barca_Big_Moment no, ale temperatura nie ma AŻ takiego wpływu. Naturalnie ma, ale nie aż taki.

Niemniej. Parry to bezpieczniejszy wybór. Takie jest moje zdanie. Anisimova zawsze może wejść na jeszcze wyższy poziom

2

Czyli można powiedzieć, że Ansu praktycznie w całości niweluje transfer Gordona xD

2

Dobrze, że Osaka wygrała. Ona ma większe szanse z Sabalenką niż Jović

0

@Barca_Big_Moment wiadomo. To jest sport.

Niemniej. Liczę, że Anisimova odpadnie teraz, bo to zawsze groźna zawodniczka. No i jakby nie patrzeć - finalistka Wimbledonu i US Open z zeszłego sezonu.
Aczkolwiek mączka to jej najmniej lubiana nawierzchnia.

1

@Barca_Big_Moment no Majki. Maja ma fajny taki głos. Ciepły bardzo, kobiecy.

Magda ma bardzo ostry taki głos haha
No, ale wszystkie te dziewczyny są fantastyczne.
Szkoda tylko, że Magda Fręch nie dała rady dokoptować do reszty, ale NIE MA TEGO ZŁEGO!
I tak jest super!

1

I teraz należy sobie zadać pytanie - gdzie byłaby Maja, gdyby liczono punkty za tamten pamiętny Wimbledon?

Ranking w tenisie ma ogromne znaczenie. Bycie w pierwszej setce, to jest game changer. Tak samo bycie w pierwszej 64.

1

@adi7adi8 no, ale może już lepiej będzie

2

@APTAPT Iga po prostu za dużo negatywnych emocji na korcie. Taki totalny focus. A Maja taka dziewczyna, co to wyszła sobie poodbijać w tenisa i wszystko przebija na drugą stronę i wkurza tym rywalki xD

14

Ależ Maja to jest sympatyczna dziewczyna! :)

8

No i 5:1
Niesamowicie Maja rozbija tymi drop shotami, slajsami, ale i tymi balonami. Nie pozwala Greczynce grać niskiej piłki.

5

Chwalińska już 3:1 w decydującym secie!

Oby teraz przełamała Greczynkę!

Maja i tak daje już z siebie wszystko. Jakby się to nie skończyło, to i tak super występ

0

@Eto'o9 R10 no np. Muriqi. To już coś by było. Zwłaszcza, że zlecial z ligi

1

@urbipl ale Gavi, to za De Jonga jak już. Gavi to jest taki trochę przecinak bardziej z dobrym wyprowadzeniem piłki.

5

@Eto'o9 R10 no i środkowy napastnik przecież xD przecież Gordonem nie będziemy grali

0

@Coutinho007 to jest w sumie mit z tym, że De Jong nie biega.

Niemniej - De Jong musi mieć dzień i to jest jego największy mankament...

0

@urbipl nie no. Nie pasuje mi ten Rapha na "10". Dla mnie to typowy skrzydłowy, który od czasu do czasu schodzi do środka sobie.
Zdecydowanie to pozycja dla Ferminatora. Gordon do rotacji z Yamalem i Raphinhą

21

Jeszcze nam się Cules trafił i widać, że szczere to. Super! Będzie dawał z wątroby

2

Nole jest po prostu wielki

0

@mekston żesmy klątwę rzucili na Novaka...

2

@tomek8756 jest to poświęcenie, na które jestem gotów

0

@pride1899 no zobaczymy. Pewnie ktoś odejdzie. Niemniej - liczę, że kadra będzie liczyć tych 24 przynajmniej

0

@Xxxbarca4ever szkoda, że Jastrzębia nie będzie :(

2

@jacobFCB no ja też. Mega dużo opcji nam to da w konstrukcji akcji.
Pomoc całkowicie gotowa. Wszystkie opcji są, szeroki skład. O to chodzi.

Pedri, Gavi, Bernardo Silva, Olmo, Fermin, Casado, Bernal, Frankie De Jong. 8 zawodników na 3 pozycje. Super sprawa!
Najlepsza pomoc na świecie to będzie.

W ataku też nieźle, bo:
Yamal, Gordon, Raphinha, Ferran, Julian Alvarez (oby za normalne pieniądze...).
Nie wiadomo jak z Rashfordem i Roonym. Super, jakby zostali.
7 zawodników na 3 pozycje.

Ofensywa 15 osobowa.

Nic tylko później defensywę ogarnąć!

5

@gumaz brakowało jakiejś dramy alkoholowej xD

11

Jak 16:47, jak jest 16:40 xD
Co jest kurde xD

1

@mekston to jest moim zdaniem rekord chyba nie do pobicia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?