1

@Safrani dlatego, że robi to państwo, a nie grupki wspierane przez państwo (typu ISIS, czy samozwańcze jak IRA).

Według mnie to kwestia dyplomacji.
Natomiast spotkałem się z terminologia, że Rosja, czy Izrael, to państwa terrorystyczne. Głównie przez radykałów prawicowych i lewicowych, ale jednak tak nazywali ich.

3

@Safrani to jest terroryzm.

0

@Safrani to kogo planujecie kupić?

5

@Pedri16Future bardzo dobrze. Powinni telefony zostawiać w szatni, jak kurtki. Ja długo się broniłem przed smartfonem. Bodaj w 2015 albo 2016 roku sobie dopiero kupiłem, bo musiałem już...
Tak samo Fejsa założyłem dopiero w 2015..

1

@Safrani Wy już żeście ugotowali w zeszłe lato i wiemy jak to się skończyło xD

Aczkolwiek trzymałem za Was kciuki, bo Ekstraklasa potrzebuje takiego klubu.

0

@Guillegavira tego nie wiem.

1

@Safrani co Ty gadasz? :O
To w szoku jestem. Moim zdaniem ogromny błąd

1

Dumphries ma 25 baniek klauzuli? XD

Brać go! Aczkolwiek nam bardziej Dimarco by się przydał xD

Śmieszna klauzula za takiego kozaka

6

@Robert1603 nie no wróci. Spokojnie. Tylko kwestia jest taka, czy wywali Abramowicz, bo Iga przegrywa wyłącznie z dwóch powodów.
Psychika oraz serwis. Nic więcej.

2

Matteo Arnaldiiiiii!
Brawo chłopie! Zasłużyłeś!

5

Genialna wymiana teraz Arnaldiego z Tiafoe!!!

Piękny tenis!

Uuu 0-40 już. Może przełamie!
@mekston @Encore @barcelonaLM @Barca_Big_Moment

0

Masakra, jak wielu nie umie czytać ze zrozumieniem xD

Zatem ode mnie:
Gerard Martin (chyba największe zaskoczenie tego sezonu), Gavi (za powrót po takiej kontuzji i mimo wszystko niezłą dyspozycję), Frankie De Jong (wiecznie dyskredytowany, a uważam, że w trakcie sezonu dawał naprawdę spokój w środku pola..)

1

@FcPortoFan1999 może tak być. Powiem więcej. Jest to bardzo prawdopodobne. Saba vs. Svitolina/Kostiuk?

3

Na 8 tenisistek w ćwierćfinale RG mamy:
3 Rosjanki
2 Ukrainki
1 Białorusinkę
1 Polkę
1 Rumunkę.

Aż 7 tenisistek z Europy środkowo-wschodniej, a na upartego Rumunkę też możemy pod to podpiąć. No, ale wiemy o co chodzi.

Nie ma nikogo z Europy Zachodniej, nie ma nikogo z Europy Południowej. Nie ma Amerykanki żadnej. Nie ma nikogo z Azji, czy Australii.

4

Sabalenka pokazuje, że można grać siłowo, ale także ładnie technicznie w postaci dropshotów.
Mało gra slajsem. Ok. Tylko jak musi.
No, ale który to skrót? 5-6?
A mówimy tylko o jednym meczu.

Tenisistka kompletna. Serwis, mental, forehend i bekhend. Siła zagrań, ale także te techniczne zagrania jej wychodzą.

Iga naprawdę powinna zmienić swój styl, bo wszyscy wiemy, że potrafi...

@barcelonaLM @Barca_Big_Moment @Encore @tbas @mekston @adi7adi8 @agaFCB

4

I to są dobre wieści..
Przyklepać jak najszybciej i ruszać po "9" i w końcu jakichś obrońców do cholery

2

Mecz Sabalenki z Osaką świetny poziom. Japonka przegrywa, choć gra naprawdę dobrze...
Saba w formie mutant...

3

@Arkon hmmm...BARDZO ciekawe pytanie.

W sumie nie wiem. Możemy uznać, że wkurza mnie to, jak ktoś leci nie merytoryką, tylko utartymi emocjonalnymi zwrotami.

Jako Konfederata, to mnie w politycznych dyskusjach irytuje, jak ktoś w dyskusji używa przeciwko mnie argumentum ad Putinum, etc., co jest absurdem xD

A oprócz tego irytuje mnie, jak ktoś nie umie pisać i cała składnia, ortografia, etc ., jest zwyczajnie do dupy

0

@Barca_Big_Moment no, ale to Magdy muszą dokoptować do reszty

0

@TR3YWAY jak się kochają to ch z nimi

0

@Barca_Big_Moment no, ale to już byłoby niebywałe. Póki co, to chyba Rosja, USA, Ukraina i Czechy to osiągnęły i chyba nikt inny.

0

@mekston no super by było, ale wątpię w to.

1

@Barca_Big_Moment też tak uważam. Ale chyba coś się zaczyna zmieniać. Jest wysyp tych dziewczyn.

0

@gumaz jak najbardziej xD

0

@Barca_Big_Moment no na pewno zmienia to charakterystykę. Tutaj pełna zgoda. Myślę jednak, że nie aź tak :)

2

@BojanKriKicz też masz wrażenie, że z tego zrobił się temat Mentzen vs. Artyści? XD

16

A więc oficjalnie!
Mamy pierwszy raz w historii 4 Polki w TOP60 rankingu WTA.

Na ten moment:
Iga - 3 miejsce
Magdalena Fręch - 42 miejsce
Maja Chwalińska - 49 miejsce (rekordowe oczywiście)
Magda Linette - 60 miejsce

Super rzecz!

1

@Barca_Big_Moment mega jest. Naprawdę mamy super dziewczyny. Każda skromna, sympatyczna, ambitna. Super sprawa.

0

@Barca_Big_Moment e tam maleją. I tak trzeba dobiegać do tych piłek.
Maja z Kalińską ma szansę. Powiem więcej. Liczę, że Osaka odpali Sabalenkę...Osaka jest łatwiejsza do "zniszczenia psychicznie"

19

Ćwierćfinały RG, a Francuzi nie mają żadnego przedstawiciela na tym etapie xD

Za to my mamy!
Maja Chwalińska! Brawo dziewczyno!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?