michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani dlatego, że robi to państwo, a nie grupki wspierane przez państwo (typu ISIS, czy samozwańcze jak IRA).
Według mnie to kwestia dyplomacji.
Natomiast spotkałem się z terminologia, że Rosja, czy Izrael, to państwa terrorystyczne. Głównie przez radykałów prawicowych i lewicowych, ale jednak tak nazywali ich.
3
@Safrani to jest terroryzm.
0
@Safrani to kogo planujecie kupić?
5
@Pedri16Future bardzo dobrze. Powinni telefony zostawiać w szatni, jak kurtki. Ja długo się broniłem przed smartfonem. Bodaj w 2015 albo 2016 roku sobie dopiero kupiłem, bo musiałem już...
Tak samo Fejsa założyłem dopiero w 2015..
1
@Safrani Wy już żeście ugotowali w zeszłe lato i wiemy jak to się skończyło xD
Aczkolwiek trzymałem za Was kciuki, bo Ekstraklasa potrzebuje takiego klubu.
0
@Guillegavira tego nie wiem.
1
@Safrani co Ty gadasz? :O
To w szoku jestem. Moim zdaniem ogromny błąd
1
Dumphries ma 25 baniek klauzuli? XD
Brać go! Aczkolwiek nam bardziej Dimarco by się przydał xD
Śmieszna klauzula za takiego kozaka
6
@Robert1603 nie no wróci. Spokojnie. Tylko kwestia jest taka, czy wywali Abramowicz, bo Iga przegrywa wyłącznie z dwóch powodów.
Psychika oraz serwis. Nic więcej.
2
Matteo Arnaldiiiiii!
Brawo chłopie! Zasłużyłeś!
5
Genialna wymiana teraz Arnaldiego z Tiafoe!!!
Piękny tenis!
Uuu 0-40 już. Może przełamie!
@mekston @Encore @barcelonaLM @Barca_Big_Moment
0
Masakra, jak wielu nie umie czytać ze zrozumieniem xD
Zatem ode mnie:
Gerard Martin (chyba największe zaskoczenie tego sezonu), Gavi (za powrót po takiej kontuzji i mimo wszystko niezłą dyspozycję), Frankie De Jong (wiecznie dyskredytowany, a uważam, że w trakcie sezonu dawał naprawdę spokój w środku pola..)
1
@FcPortoFan1999 może tak być. Powiem więcej. Jest to bardzo prawdopodobne. Saba vs. Svitolina/Kostiuk?
3
Na 8 tenisistek w ćwierćfinale RG mamy:
3 Rosjanki
2 Ukrainki
1 Białorusinkę
1 Polkę
1 Rumunkę.
Aż 7 tenisistek z Europy środkowo-wschodniej, a na upartego Rumunkę też możemy pod to podpiąć. No, ale wiemy o co chodzi.
Nie ma nikogo z Europy Zachodniej, nie ma nikogo z Europy Południowej. Nie ma Amerykanki żadnej. Nie ma nikogo z Azji, czy Australii.
4
Sabalenka pokazuje, że można grać siłowo, ale także ładnie technicznie w postaci dropshotów.
Mało gra slajsem. Ok. Tylko jak musi.
No, ale który to skrót? 5-6?
A mówimy tylko o jednym meczu.
Tenisistka kompletna. Serwis, mental, forehend i bekhend. Siła zagrań, ale także te techniczne zagrania jej wychodzą.
Iga naprawdę powinna zmienić swój styl, bo wszyscy wiemy, że potrafi...
@barcelonaLM @Barca_Big_Moment @Encore @tbas @mekston @adi7adi8 @agaFCB
4
I to są dobre wieści..
Przyklepać jak najszybciej i ruszać po "9" i w końcu jakichś obrońców do cholery
2
Mecz Sabalenki z Osaką świetny poziom. Japonka przegrywa, choć gra naprawdę dobrze...
Saba w formie mutant...
3
@Arkon hmmm...BARDZO ciekawe pytanie.
W sumie nie wiem. Możemy uznać, że wkurza mnie to, jak ktoś leci nie merytoryką, tylko utartymi emocjonalnymi zwrotami.
Jako Konfederata, to mnie w politycznych dyskusjach irytuje, jak ktoś w dyskusji używa przeciwko mnie argumentum ad Putinum, etc., co jest absurdem xD
A oprócz tego irytuje mnie, jak ktoś nie umie pisać i cała składnia, ortografia, etc ., jest zwyczajnie do dupy
0
@Barca_Big_Moment no, ale to Magdy muszą dokoptować do reszty
0
@TR3YWAY jak się kochają to ch z nimi
0
@Barca_Big_Moment no, ale to już byłoby niebywałe. Póki co, to chyba Rosja, USA, Ukraina i Czechy to osiągnęły i chyba nikt inny.
0
@mekston no super by było, ale wątpię w to.
1
@Barca_Big_Moment też tak uważam. Ale chyba coś się zaczyna zmieniać. Jest wysyp tych dziewczyn.
0
@gumaz jak najbardziej xD
0
@Barca_Big_Moment no na pewno zmienia to charakterystykę. Tutaj pełna zgoda. Myślę jednak, że nie aź tak :)
2
@BojanKriKicz też masz wrażenie, że z tego zrobił się temat Mentzen vs. Artyści? XD
16
A więc oficjalnie!
Mamy pierwszy raz w historii 4 Polki w TOP60 rankingu WTA.
Na ten moment:
Iga - 3 miejsce
Magdalena Fręch - 42 miejsce
Maja Chwalińska - 49 miejsce (rekordowe oczywiście)
Magda Linette - 60 miejsce
Super rzecz!
1
@Barca_Big_Moment mega jest. Naprawdę mamy super dziewczyny. Każda skromna, sympatyczna, ambitna. Super sprawa.
0
@Barca_Big_Moment e tam maleją. I tak trzeba dobiegać do tych piłek.
Maja z Kalińską ma szansę. Powiem więcej. Liczę, że Osaka odpali Sabalenkę...Osaka jest łatwiejsza do "zniszczenia psychicznie"
19
Ćwierćfinały RG, a Francuzi nie mają żadnego przedstawiciela na tym etapie xD
Za to my mamy!
Maja Chwalińska! Brawo dziewczyno!