0

@kamiVeB akurat rozpisalem się o tym kilka postów niżej :D

3

Araujo i Garcia to duet na który trzeba postawić w dłuższej perspektywie. Szczególnie że Eric udowodnił, że potrafi grać jako lewy stoper. Świetnie się mogą uzupełniać. Araujo już przed kontuzją był naszym najlepszym stoperem i mniejsze lub większe błędy w ustawieniu swoim i kolegów często naprawiał niesamowitą szybkością i pewnością w pojedynkach 1v1. Eric mi imponuje z meczu na mecz coraz bardziej. Wiadomo że świetnie wyprowadza piłkę, ale dorzucił do tego ostatnio coraz lepszą grę w defensywie. Oby ta tendencja zwyżkowa się utrzymała i już nie mogę się doczekać ich razem na boisku.

Zaryzykuję też stwierdzenie, że Lenglet powinien być stoperem częściej wykorzystywanym. Ostatnie mecze Pique to parodia, niby widać że się stara i chce, ale przez jego brak skutecznej interwencji w dwóch ostatnich meczach straciliśmy punkty, młodszy już nie będzie, szybkość nie ta, koordynacja również, a doszedł do tego brak koncentracji i skuteczności w pojedynkach. Lenglet mimo wszystko to wciąż młody piłkarz, który z powodzeniem mógłby być 3 stoperem przez następne kilka sezonów. Szczególnie, że wczoraj zagrał dobry mecz wchodząc przecież bez rytmu meczowego. Stopera na pierwszą jedenastkę z niego nie będzie, ale jeśli miałby być "takim Nacho", to biorąc pod uwagę jego wiek i niską pensje trzeba go budować, nawet kosztem Pique

0

@osa91 Dla mnie to ten sam poziom

4

Ten Mingueza ze swoją szybkością i zwrotnością... Przeraża mnie skład jak widzę to nazwisko gdy gramy 4 w obronie. W formacji z 3 stoperami miało by to sens, ale w 4 nie ma dla niego miejsca na boisku, po prostu to gość jednej pozycji.

0

@Davvd Busi - FDJ - Pedri. Nico do rotacji z Busim i FDJ, a Gavi z Pedrim i też FDJ.

2

@FC1899Barca za Griezmanna odzyskamy prawie połowę kwoty za którą go kupiono, moim zdaniem były gorsze transfery.

2

@BulaKG oglądałem go kilka razy i raczej motorycznie wygląda po prostu średnio, nie ma mowy o szybkości Haalanda, średnio w zeszłym sezonie 0.7 udanego dryblingu na mecz, 10 celnych podań na mecz też mówi za siebie, 3 asysty w lidze. Ale jest wysoki i ma dobrze ułożona nogę. Viola jednak mocno gra na niego, ewidentnie zależy im żeby wykręcał dobre statystyki i tak się dzieje bo bramek ładuje dużo. Dla mnie jednak wciąż duży kot w worku. Może zgasnąć jak Icardi gdy to on będzie musiał się dostosować do drużyny a nie na odwrót

2

@BulaKG to drugie. Mało mobilny. Lis pola karnego

2

@Emhyr przecież Viola odrzuciła 70mln od Alteti odsyłając do klauzuli która ponoć wynosi 80mln. Ten transfer byłby kosmicznie drogi a zawodnik moim zdaniem wciąż duży kot w worku + styl gry niekoniecznie może odpowiadać np. Xaviemu

3

@Kinginiesta Ronaldo swój Prime miał w Barcelonie gdy strzelił w 37 meczach 34 gole. Potem kontuzje nie pozwoliły mu powtórzyć tak dobrego całego sezonu. Suarez w 15/16 walnął w 53 meczach 59 bramek i 24 asysty... Kurtyna. Chłop zjadł ligę i odebrał złotego buta w czasach panowania Leo i Ronaldo nie wykonując przy tym wolnych i karnych (chyba 3 mu Messi oddał), a wiemy jakie wolne miał w Liverpoolu. Tak dobrego indywidualnie sezonu nie miał nawet el Fenomeno

0

@Gall no tak, to logiczne że nie będziemy grać pomocą złożona z Nico, Gaviego i Pedriego jednocześnie, trzeba tych zawodników budować i o ile Gavi spokojnie może się rotować np. z Pedrim, a Nico może wchodzić na końcówki powiedzmy 20-30min to jednak ciekawi mnie na kogo klub i przyszły trener postawi jako następce Busquetsa. Czy będzie to Frenkie czy Nico. Bo jednak wiek już swoje robi, a im piłkarz starszy tym z kontuzjami może być różnie. Nie wyobrażam sobie żeby Busquetsa ten sezon dograł na obecnym obciążeniu grając od dechy do dechy co 3-7dni

0

@Joe_Pesci nie widzę w tym nic złego. Sam będę ogrywam te tytuły na ps, ale niech inni też mają do nich dostęp, nie będą w ogóle mnie boleć 4 litery

0

@BorzyKrzys ciekawe gdzie skończy, Viola krzyczy za niego ogromne pieniądze w okolicach 80mln, moim zdaniem nie warty tej kwoty, specyficzny typ napastnika. Widziałbym go w Anglii, w Hiszpanii raczej się nie sprawdzi

3

Chyba najbardziej zastanawiające jest jak przyszły trener będzie ustawiał drugą linię. Gavi, Pedri, Nico pokazują że warto ich budować bo mogą stanowić o przyszłości klubu, ale będą potrzebować minut, a jest jeszcze wciąż młody FDJ, Xavi wypowiadał się jeszcze rok temu bardzo pozytywnie o Puigu, no i oczywiście Busi.
Ktoś za tego Sergio musi być powoli wprowadzany i ciekawy jestem czy będzie to Nico czy jednak De Jong, bo jak do tej pory obaj grali wyżej.
Osobiście widziałbym tam jednak De Jonga w dłuższej perspektywie w rotacji z Busquetsem, przed nim Pedri/Nico i najwyżej Gavi/Puig.

1

@xVENUMx zjazd? Jest drugim strzelcem Interu mając 5 bramek na koncie. Tyle co u nas Depay, a gość ma dwa mecze mniej na koncie niż holender i nie gra każdego od dechy do dechy. Inter ma 4 napastników i Inzaghi dobrze nimi rotuje.

0

@Janiama w takim że pół kadry kontuzjowane i jeśli się to nie zmieni to raczej nikt nie będzie oczekiwał cudów. Popatrz ilu kluczowych zawodników jest kontuzjowanych u nas a ilu w Madryckich zespołach. U nas brakowało Fatiego, Dembele, FDJ, Pedriego czy Araujo i śmiem twierdzić że gdyby byli zdrowi to cała 5 by dziś wyszła w pierwszej 11. Wyjmij teraz połowę podstawowych graczy z pola w każdej europejskiej drużynie i zobaczysz co się stanie. Już Liverpool to przerabiał rok temu i ledwo weszli w ostatniej kolejce do top4. Nie da się grać mając taki szpital. A pominąłem juz fakt że Aguero, Pique nie dograli tego meczu więc zapewne zaraz wypadną kolejni zawodnicy. Kontuzje są najgorsza zmorą tej drużyny a nie słaba kadra

0

@karci0 brzydki to on akurat dalej jest, nie mogę na niego patrzeć :D ale nie jest już słaby, widać postęp i obecnie to chyba najlepszy skrzydłowy w lidze

5

Imponuje każdy młody zawodnik w tym meczu. Dest stara się i szarpie, bez większych konkretów ale po przejściu na PO gra zdecydowanie lepiej, Nico i Gavi powinni skończyć z asystą, obaj bardzo dobre zawody, Eric chyba najlepszy w dzisiejszym meczu, Balde i ten skrzydłowy co debiutuje wnieśli trochę ożywienia. Puig bez pozytywów, ale też bez błędów, kilka razy zmienił kierunek budowania akcji i tyle. Mingueza natomiast od początku meczu wydaje się gościem który sam zastanawia się co on tu robi. W ofensywie całkowicie bezradny, w defensywie objeżdżany, w wyprowadzeniu piłki nie uczestniczy i może dobrze, bo Eric robi to świetnie. Dla mnie to materiał na 3 PO w kadrze lub 5 stopera w kolejce do gry. Taki zawodnik na pozycję 23-24. Pytanie tylko czy faktycznie jest nam potrzebny. Jeśli nie będziemy grać na trzech stoperów to dla mnie jest to piłkarz całkowicie bezużyteczny, który w bardziej wymagających meczach zazwyczaj nie dojeżdża i schodzi w przerwie jak z Realem czy PSG. Chyba najbardziej przehypowany pilarz w tej kadrze z "młodych"

1

Vinicius 9 bramek i 3 asysty nie tym sezonie :O to chyba największa rewelacja w tym sezonie. Niesamowity jest

0

Myślicie że cena Mbappe w Fut22 spadnie jakoś w najbliższych tygodniach? Nie wiem czy ładować wszystkie coinsy w niego czy lepiej poczekać aż trochę spadnie? Obecnie ok 1.77kk na PS

5

@Pawel13sz zawsze bardziej ceniłem Inieste

1

@Rewolucja123 Kounde i Araujo to byłby chyba najszybszy duet stoperów na świecie, fajnie mogliby się uzupełniać, ale najpierw jednego trzeba kupić, a drugi musi ogarnąć swoje częste ostatnio urazy

0

@Batys Zaraz Puig wejdzie

1

Nie no przecież każdy widzi jak jest.. kadra nie pozwala na rywalizację z drużynami pokroju Rayo.

4

@Hrzan owszem, ale ta nagonka na wyznaczone przez szkołę kryteria kształcenia bardzo mocno zabija kreatywność młodych ludzi, a przecież o to właśnie chodzi, by każdy robił to lubi i czerpał z tego godziwe wynagrodzenie. Nie sądzę by większość np. inżynierów czerpała satysfakcję ze swojej pracy czy przede wszystkim szkoły która musieli przejść, ale jednak większość społeczeństwa wymaga, żeby w tym kierunku kształciły się ich "pociechy". Tymczasem w tych teoretycznie słabszych jednostkach siedzi często dużo większy potencjał tylko na dość nieoczywiste rzeczy.

10

Dzisiaj mieliśmy spotkanie klasowe z liceum po ponad 10 latach, ale to jest piękne. Ta mina wychowawczyni jak te wszystkie dziewczyny które uważała za "gorszy sort" bo miałe słabe oceny i przekładały życie towarzyskie ponad szkołe zaorały w późniejszym życiu zawodowym te kujonki.
Jedna robi paznokcie i prowadzi własny salon kosmetyczny zatrudniając kilka osób, druga za naprawdę gruby hajs udziela lekcji tańca na rurze prowadząc własną siłownię, trzecia ma własną sieć solarium (ponad 10 w okolicznych miejscowościach), czwarta pracuje w dobrym salonie fryzjerskim w Warszawie i planuje otworzyć własny.
Tymczasem te dużo lepiej uczące się dziewczyny które odpuszczały nawet studniówki pracują w 90% po pizzeriach, hotelach czy marketach, oczywiście z magistrem w ręku.

Pamiętajcie drogie dzieci, bez dobrych ocen z historii czy fizyki nie da się nic w życiu osiągnąć

2

Masakra z Albą. Wczoraj świetny mecz rozegrał. A teraz gdy wszystko wskazywało na Desta na skrzydle w 4-3-3 to zapewne Kuman obsra zbroje i zamiast dać Balde to zagramy 3-5-2 z Roberto i Destem na wahadłach, cienko to widzę, jeszcze bez Araujo. Vini vs Roberto i Mingueza/Garcia. Będzie wiatrak.

0

@Jacu327 no patrz, a w lidze są nad szachtarem. Hue hue

0

@Janiama oby Ilaix za mocno go dziś nie faulował, a nie, czekaj..

0

@Encore pewnie z biegiem czasu będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?