1

@Rust_Cohle po pierwsze: jako trener nie muszę nosić stopera, a przydaje się przy niektórych ćwiczeniach i na meczach. Po drugie: liczy kroki więc mobilizuje do działania, osobiście ustawiłem sobie na 10000 kroków i odkąd mam smartwatcha to nigdy nie zrobiłem mniej, po trzecie: często biegam i steruje sobie nim muzyką + pokazuje dystans, tempo i czas

Dodatkowo mam opcje odebrania telefonu i jak nie mam go przy sobie tylko leży gdzieś dalej to nie chce mi się wstawać i rozmawiam przez zegarek, bardzo dobra jakość

3

@pt9 mnie bardziej dziwi co Mbappe robił u niego na ławce. Nawet jeśli wypożyczony to i tak szkoda marnować meczu żeby wpuszczać go z ławki. Nawet na 7 zgrania bym go wrzucił do pierwszego skladu

0

FIFA 22
Mam obecnie z 2mln monet. Jako, że przez najbliższy miesiąc nie będę miał zupełnie czasu na grę to chciałbym to zainwestować żeby za tej miesiac-dwa zrobić sobie coś bardzo grywalnego. Myślicie że inwestycja w karty 86+ typu Kroos za 10k da dobry zysk na przestrzeni miesiąca czy lepiej szukać czegoś innego?

1

@LukaszFan bardzo dobra jakość. Apart jako że jest mocno rozpoznawalna firmą nakłada sobie duże marże na swoje produkty. Aclari to moim zdaniem topka z tych mniejszych firm jubilerskich. Świetne ceny, świetna jakość i świetna obsługa (ostatnio przechodziliśmy obok ich salonu i żona z ciekawości zapytała ile by kosztował zabieg mający na celu poprawę błysku i usunięcie mikrorys na pierścionku który ma już prawie 10 lat i jako że jesteśmy ich stałymi klientami - może z 5 rzeczy u nich kupiliśmy - zrobili to całkowicie za darmo, u obcego jubilera od 200 zł w zwyz)

1

FIFA 22
Myślicie że teraz po premierze karty takie jak Dembele czy De Jong będą raczej tanieć czy drożeć?

7

Xavi wydaje się najbardziej racjonalną opcja. Żaden trener z absolutnego topu nie przyjdzie więc trzeba szukać niżej, a nie ma człowieka który mógłby otrzymać większy kredyt zaufania od mediów, kibiców i zarządu niż Xavi. Piłkarze też myślę że by oddali serducho za tego trenera. Wyjść, powiedzieć to co każdy wie, że klub jest w dużej przebudowie i dać mu kredyt zaufania w postaci 2-3 sezonów + top 4 co rok. Nie ma lepszego momentu, po tym co teraz oglądamy nikt nie oczekuje wyników na poziomie półfinału LM. Niech ogrywa młodych ale z wizją i pomysłem na grę, a jestem przekonany że to akurat ma.

6

@FCB_dimiC Demir jeszcze

1

@Momals11 kogo tu jakiś Messi obchodzi jak Legia z potężnym Michniewiczem złomuje Leicester

3

SIIIIII. Ależ pięknie Legia reprezentuje nas w pucharach, tak naprawdę w tym roku nie zawiedli w żadnym starciu bo odpaść z Dynamem po takiej walce to nie wstyd. Ale jestem dumny po dzisiejszym meczu, już dawno tak dobrze nie oglądało mi się polskiej drużyny jak Legie Michniewicza (ostatnio chyba Legia z Vadisem w pomocy).

Teraz Rodgers wyjdzie i powie że Leicester nie ma kadry żeby rywalizować z najlepszymi, klub jest w przebudowie, dzisiaj zagrało dużo młodych i jest jak jest.

0

I tak PES > FIFA, już od kilku lat, FIFA niegrywalna.

A tak serio to pokażcie swoje składziki w UT bo szukam inspiracji żeby złożyć coś do 700k.

8

@Woland10 przecież połowa z nich to już światowej klasy piłkarze.

21

Mingueza, Gavi, Nico świetny mecz? Uj tam, Sergi, Pedri i FDJ wracają

0

Grał ktoś Haalandem w tej Fifie? Grywalny? Zastanawiam się czy inwestować w niego.

73

Fati skradł show, ale cieszy fakt że Gavi tak świetnie wypełnia rolę jaka pewnie była przeznaczona dla Moriby. Dużo pozytywów wnosi ten bardzo młody chłopak

0

Benzema 14 punktów w kanadyjce po niespełna 6 meczach. Ależ kosmos. Jeszcze ten potężny Vinicius i Asensio z hattrickiem + dobre wejście Camavingi. Boli mnie potężny real

1

Gra ktoś w Europę Universalis 4? Wcześniej grałem 4fun, teraz zacząłem trochę Achivmentow robić i właśnie kończę Basileus (utworzyć Imperium Rzymskie zaczynając Bizancjum). Macie jeszcze jakieś fajne Achi do polecenia na powiedzmy niskim-srednim poziomie? WC odpada, nie chce mi się chyba tak tryhardować 400 lat rozrgrywki

2

To wszystko wygląda bardzo prosto: Koeman też już nie chce tutaj być, ale robi wszystko żeby zachować pozorne resztki godności jednocześnie dając Laporcie argumenty do zwolnienia go. Rudy poleci, dostanie 6mln odszkodowania i tak się to skończy, nie widzę innej możliwości, za daleko to zaszło. Wojna na linii trener - prezes nie jest dobra dla nikogo

1

Nie mam trochę przekonania do tego Martineza. Niby ostatnio Belgia wygląda bardzo dobrze, no ale z taką kadra na tle rywali to raczej nic szczególnego. Wcześniej w reprezentacji brązowy medal na mistrzostwach świata gdzie obok Francji byli zdecydowanym faworytem, dwa lata wcześniej z równie mocną kadrą odpadł w 1/4 z Walią..

W Evertonie raz 5 i dwukrotnie 11 miejsce w lidze. Pamiętam też jak odrzucał powołania dla będącego w życiowej formie w Romie Naingollana grając jednocześnie środkiem pola złożonym z Fellainiego i Witsela.. Ten Hag byłby chyba lepszą opcją biorąc pod uwagę czego teraz się od trenera oczekuje w Barcelonie, styl gry Belgii też jest dość specyficzny

0

Tak w ogóle to co z Balde? Zszedł ostatnio z powodu kontuzji pleców i albo nie było żadnej informacji alba ją przeoczyłem

2

Już od dłuższego czasu zastanawia mnie ten dobór ławki przez Koemana. 2 bramkarzy, 4 środkowych obrońców, dwóch pomocników i napastnik. Serio nie ma w całej La Masii ani jednego perspektywicznego skrzydłowego? Kiedyś korzystaliśmy w takich przypadkach z zawodników pokroju Tello, Cuenci czy Sandro i mimo ich wątpliwych umiejętności to potrafili coś wnieść do drużyny. O Pedro nie pisze bo to inna półka piłkarska

25

Szanuje Real za tą mentalność do ostatniej sekundy każdego meczu. Mega im tego zazdroszczę. U nas Alba z Busquetsem by się obsrali i zamiast wyrównać to Valencia bym nam wcisnęła na 2:0. Potem Rudy na konferencji by powiedział że przecież Roberto i Mingueza to nie skrzydłowi i nie są w stanie wygrać 1v1 z Tonim Lato, a gdyśmy zagrali bardziej bezpośrednio to Valencia strzeliłby więcej.

2

@kaamil1910 idealny klub dla niego. Nie ma ciśnienia na jakieś super wyniki, a jak zrobi im top4 to każdy będzie zadowolony. Top4 przy obecnym składzie Romy jest jak najbardziej realne. Szczególnie że Inter i Juve mocno się osłabiły, a Milan i Napoli nie mają jakiś wybitnych kadr, moim zdaniem ta piątka jest obecnie na zbliżonym poziomie i chyba najgorzej wygląda obecnie Juventus
Edit: jeszcze oczywiście Atalanta i Lazio może namieszać

1

@AlexDark00 mam Xiaomi które kupiłem za 100 i są lepsze niż te JBLa które wystawiłeś (żona ma). Reszty nie używałem

0

Pomoc FDJ - Busi - Roberto. Oj tak, brakowało tego betonu.

5

@pax napisz coś po katalońsku wymieniając minuty w których nie dostał podania albo gdzie to nie on zawinił za stracone bramki bo już nawet na stadionie stał się ofiarą. Niesprawiedliwie oczywiście, to wina LR

5

@Deviler bo to Legia. Każdy prócz Warszawy i okolic rzuca im kłody i życzy jak najgorzej. W lidze jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale jak reprezentują Polskę w europejskich pucharach a ludzie życzą im porażki to się nóż w kieszeni otwiera

0

Jak grała Legia bo niestety nie było mi dane obejrzeć? Lepsza z przebiegu meczu czy dość szczęśliwe 3 oczka? Tak czy inaczej, jara mnie drużyna Michniewicza w pucharach w tym sezonie, wreszcie ktoś kto nie przynosi nam wstydu

1

2-3 lata zanim się pozbieramy finansowo i sportowo. Nie ma wyjścia trzeba ogrywać młodzież. Nie mówię że Pique, Alba, Busquets i Roberto powinni odejść z klubu, ale z całą pewnością powinni schodzić powoli że sceny, a jeżeli im ta rola nie odpowiada to niestety czas się pożegnać.

Mats/Peña
Dest/Mingueza - Araujo/Pique Garcia/Umtiti - Balde/Alba
FDJ/Busquets
Gavi/Roberto Pedri/Puig
Dembele/Demir - Depay/Aguero - Fati/Cou

Nie ma tu miejsca dla Neto, Lengleta i Nico. O ile ten ostatni powinien po prostu udać się na wypożyczenie tak pierwsza dwójka ani nie jest na tyle młoda żeby rokować na przyszłość, ani nie podnosi jakości pierwszej 11.

Cieszy mnie dobry występ Araujo bo o ile jest zdrowy to mamy lidera defensywy na lata. Balde też super zmiana na tle silnego rywala. Gavi i Demir walecznie. Frenkie też po przejściu na spd zagrał lepiej niż gdy grał wyżej. Trzeba ogrywać młodzież i czekać na powrót reszty z Ansu na czele. Nie jestem tylko przekonany czy Koeman to odpowiedni sternik dla tego młodego pokolenia. Tak naprawdę nikt nie poczynił znaczacego progresu a młodzi dostają szansę gdy spotkania są już przegrane lub trzeba gonić wynik

7

Obecnie chyba najmocniejszy skład na boisku. FDJ jako defensywny pomocnik dużo lepiej niż przed Busquetsem. Gavi i Demir pozytywnie. Balde nakrył czapką Albę, jest nieprzewidywalny, w przeciwieństwie do Jordiego ma drybling.. no i ten Cou. Gdyby ten mecz wyglądał tak jak ostatnie 15 min to dałoby się to oglądać

1

Ale wy jesteście ograniczeni taktycznie skoro nie widzicie że zmiana Erica na Mingueze oznacza przejście na 4-3-3 z Oscarem na PO i Demirem oraz Cou na skrzydłach. Kto miał grać na PO? Araujo? Nasz najlepszy stoper?

Gamonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?