17

@Rewolucja123 ale tobie się kur.. musi nudzić

32

@Janiama masz rację. Duże brawa dla Koemana że po dwóch miesiącach zrobił to o czym inni pisali na początku sezonu, by podczas braku skrzydłowych dać wyżej Desta. Kurtyna.

0

Da się gdzieś sprawdzić ile dany piłkarz rozegrał minut w roku kalendarzowym?

1

Swoją drogą to Depay dziś pod formą trochę a przy pierwszej bramce asysta, przy drugiej świetnie się zastawił z piłką i odegrał do Alby a nie Ansu co było zaskoczeniem dla defensywy gości.

Dest też bardzo dobrze dziś. Już wcześniej pisałem że chciałbym go zobaczyć na skrzydle. Mało wspomagany jest przez Roberto i Frenkiego przez co głównie atakujemy lewą stroną ale nieźle sobie radzi ze świetnym ostatnio Gayą. Na duży plus Amerykanin moim zdaniem, jeden z lepszych jego meczów ostatnio

84

Ansu Fati jest najpiękniejszy a jaja ma równie wielkie co umiejętności. Proszę nawet nie odpowiadać na ten komentarz bo wyczerpałem ten wątek. Pozdrawiam.

0

@Roobo oby nie. Kreatywność Gaviego jest wtedy trochę zabijana. A ponoc FDJ, Busi i Roberto to nawet komentarza nie wymaga

0

4-4-2 w różnej kombinacji z Roberto w pomocy czy 4-3-3 z Destem/Roberto na skrzydle? Jak obstawiacie?

Ewentualnie 4-3-3 z Gavim na skrzydle i Roberto w pomocy, ale mam nadzieję że do tego nie dojdzie

0

@Janiama szczerze to już wolę tam oglądać Pique i Araujo, mam wrażenie że sprawiają większe zagrożenie niż on

1

@Janiama inna sprawa że nie widzę sensu powoływania 3 bramkarzy. Kiedyś jak kadra liczyła 18 zawodników to normalnie powoływało się 2 i tyle, teraz nagle panika że dwóch bramkarzy to za mało i potrzebny jest 3
Ile takich sytuacji było w Barcelonie odkąd oglądam że dwóch bramkarzy wyleciało z różnych przyczyn i musiał stanąć ktoś z pola? Ja sobie nie przypominam, wiem że raz w Chelsea bronił Terry i w City Walker. To są dwa wyjątki na kilkaset spotkań (albo już nawet tysiące) jakie widzialem

0

@Janiama wiadomo że Aguero i Depay przy Fatim będą raczej rozpatrywani w roli 9 (Depay może się wymieniać pozycjami z Holendrem) więc nie widzę sensu trzymania kolejnej 9 w postaci LDJ na ławce. Dalej tak jak mówisz, zapewne Umtiti i ktoś z dwójki Demir/Puig

0

@FCbarca750 @chavez jeden rabin powie tak, drugi powie inaczej

0

Jak zrobię RageQuit w futchampions to zalicza mi 1 punkt czy 0?

0

Czy jak zdobyłem te 1500 punktów żeby móc rozegrać kwalifikacje do fut champions to muszę je rozegrać już czy mogę powoli grać je sobie kilka tygodni zanim nagród nie odbiorę albo nie rozegram wszystkich spotkań?

0

@Mizander każdy skład z Benzema to skład zły. Ten gość się nie nadaje pod ten silnik gry, rusza się jak parowóz. W pierwszej kolejności bym wymienił właśnie Benzeme. Zbieraj na jakiegoś Mbappe i wtedy myśl o PSG bo tak to nie ma sensu. Jeszcze ten Vinicius w IFie który za 2-3 tygodnie będzie kosztował 1/3 tej ceny co teraz. Wijnaldum czy Depay to dobra inwestycja ale niepewna, jak szybko nie dostaną po 2-3 infy to w grudniu będą kosztować kilkanaście tysięcy monet. Ja bym na Twoim miejscu zbierał na jakiegoś gamechangera jak CR, Ney czy Mbappe.

0

@Getek ale zarąbał. Oby ta bramka dodała mu trochę pewności

5

@Encore już jest. Koszt ponad 2mln monet. Zupełnie nie warto. 26 składów 85+.

0

EA tak zmaściło w tym roku Companiona że nawet nie da się nagród odebrać w aplikacji?

1

@lucca87 oyarzabal to taki łakomy kąsek że rok temu City złożyło ofertę w wysokości 70mln i ją odrzucili. To już nie lata gdzie takie kluby jak Sevilla, Sociedad, Valencia jak zobaczymy ofertę za 20-30mln to bez wahania akceptowały. Teraz za ich najlepszych graczy jak Kounde, Oyarzabal itp trzeba wykładać po 80-90mln

A z drugiej strony Ferran to była wielka niewiadoma jak Trincao i Kubo. Jeden taki piłkarz wypali na 3 i nikt się nie spodziewał że po zmianie pozycji na 9 Ferran będzie takim kotem. No chyba że Guardiola

2

@escarabajo mi się to fest dziwnie czyta. Aż przestaje brać na poważnie takie wypowiedzi.

5

@Survier obaj są lewonożni

0

Bardzo fajnie gra Pino

0

A pamiętacie jaki był płacz na LR jak były plotki o potencjalnym transferze Marcosa Alonso? :D

0

@Ronmes Garcia w kadrze to top. Dobre mecze przeplata z bardzo dobrymi. Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek zawiódł więc dlaczego Lucho ma go nie powoływać? To że w nieogarniętej taktycznie Barcelonie gdzie nikt nie wie jak ma bronić razem z trenerem popełnia mniejsze lub większe błędy to nie znaczy że w kadrze gra źle. Wręcz przeciwnie obok bardziej doświadczonych kolegów wygląda bardzo dobrze.

1

@Ronmes bo Mingueza raczej nigdy nie będzie rozpatrywany jako stoper na najwyższym poziomie. Chyba że w piątce w obronie. Jest zbyt elektryczny żeby grać w 4-3-3 jako środkowy obrońca, przynajmniej na razie. A na prawą obronę Lucho ma kłopot bogactwa akurat

0

@goldmetaxa jak Ty płaciłeś 10 zł za strzyżenie to chyba u jakiegoś stażysty. U mnie w mieście już 10 lat temu stała cena to było 15 zł, pięć lat temu było 20, teraz 25. Co do zarobków to z samych podwyżek inflacyjnych przez ostatnie 4 lata nie zmieniając stanowiska wypłata wzrosła mi o 28%. Zalezy gdzie pracujesz

0

@lucca87 a tak z ręką na sercu ile widziałeś wszystkich spotkań Onany? Bo ja może 5 i to głównie w LM za czasów De Jonga. To zdecydowanie za mało żeby ocenić poziom sportowy bramkarza który gra w mało znaczącej kadrze, mało znaczącej lidze.

2

@Kwiatek67 ter Stegen opuścił 23 mecze przez 7 sezonów. Araujo przez dwa opuścił już 15

2

@Kwiatek67 tak, Gavi od razu bo raz Goretzke przestawił. Najpierw niech rozegra 2-3 sezony w pierwszej 11 bez większych kontuzji i można będzie się zastanowić, na chwilę obecną to piłkarsko jest świetny, ale kapitan który kilka razy na sezon ląduje w szpitalu to tak srednio

10

Niezły hype poszedł na Onane. Chłop nie gra od stycznia, 25 lat na karku i zainteresowanie nim jest głównie ze względu na to że jest do wyjęcia za free. Dużo klubów ostatnio szukało bramkarzy: Arsenal, Milan, BvB, Chelsea z tych lepszych i nikt mocniej się nim nie zainteresował. Przespaliśmy wymianę na bramce gdy byl Donnaruma do wyjęcia. Wtedy trzeba było się decydować na taki krok. Mnie Onana nie przekonuje i nie łyknę tego, że można byłoby na sprzedaży Matsa zarobić z 50mln euro. Sportowo to byłoby na minus, a i Ter Stegen mocno aspiruje do miana przyszłego kapitana w tym klubie

1

@Mizander Jaka formacją grasz? 4-3-3? Spoko składzik, miałem składać coś podobnego tylko z Neymarem i Messim ale zainwestowałem coinsy żeby za miesiąc złożyć coś z grywalnymi ikonami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?