1

Oni wyglądają jakby byli zadowoleni z tego 0-1 i grali byle więcej nie stracić

1

Baja rozwiązał worek z bramkami. Tak przeczuwam

0

Fajnie się porusza z piłką Musiala, przydałby nam się taki gracz, nie chcą się wymienić za Cou? :D

5

Roberto szybkość niczym skrzydłowi z ekstraklasy

3

Piękne te stroje

0

Ma ktoś dobrego streama?

0

Ogląda ktoś Sevilla vs RedBull? Widzę że ten Adeyemi wywalczył 3 rzuty karne, gra coś poza tym?

1

@MesQueUnClub_87 pizza musi być dowalona miesem. Szyneczka lub salami, boczek, Kiełbasa lub kabanos + pieczarki, podwójny ser, czosnek lub cebulą i można jeść. Jedną połówkę jeszcze z tabasco bo żona nie lubi

1

@Dojaar 1 Barca
2 Betis
3 Ajax
4 Legia
5 Paris FC (nie mylić z PSG) - ze względu na FM'a :D

I w drugą stronę:
1 Real
2 Espanyol
3 Juventus
4 Liverpool
5 PSG

0

Skład Marki wygląda nieźle, ewentualnie za Cou mógłby zagrać Luuk

0

@LS to już sytuacja ekstremalna, chodziło mi raczej o brak takich ekscesów

1

@AlwaysBlaugrana myślę że i tak zwolni i tak, szczególnie że nie będzie trzeba płacić odszkodowania bo kontrakt się skończy, a pensja Koemana też pewnie jakaś wybitnie niska nie jest i spokojnie można w to miejsce zatrudnić Lucho czy Xaviego. Jedyne co może uratować rudego to wygrana liga

2

Obstawiam że Kuman odejdzie po sezonie. Oczywiście wypuszczane są informacje do prasy jakoby klub planował przedłużyć z nim umowę i nic dziwnego bo Ronald wciąż ma poparcie Cules, sezon trwa i bez sensu byłoby gdyby Laporta teraz zaostrzył jeszcze bardzie atmosferę po tym jak spadło na niego dość sporo krytyki po odejściu Messiego.
Ale widać że obu panów sporo różni i obstawiam że do tego przedłużenia nie dojdzie, Koeman pewnie wypełni kontrakt, ale z nowym sezonem zacznie się nowy cykl w klubie z nowym trenerem. Może mniej przejściowy niż obecnie bo zapewne będą 1-2 większe transfery w granicach 40-50mln euro.

Wcale się nie zdziwię jak na ławkę wróci Lucho lub wreszcie przybędzie Xavi.

Możliwe też że głównie z tego powodu Puig nie odchodzi na wypożyczenie - wiadomo jak traktowani są zawodnicy którzy wracają z wyposażenia - zazwyczaj jako opcja do zarobienia kilku mln euro, a gdy jednak jesteś w dynamice pierwszego zespołu to z miejsca nowy trener daje Ci szansę w presezonie.

1

Gdzie jest Alaba tak w ogóle?

Real ma przeciętną kadre. Moim zdaniem jeśli wrócą Fati, Dembele, Coutinho i Aguero to kadra Barcelony jest na obecną chwilę sporo mocniejsza. Dziwie się trochę że Mbappe tak się uparł na transfer do białych mając pewnie oferty z City i każdego innego wielkiego klubu. No ale może Perez szykuje coś mocnego na kolejne okno i kylian już o tym wie (Galacticos 3.0 z Mbappe, Haalandem, Pogba czy Goretzka)

1

@Kengo Raczej po zmianie obrony. Odeszło dwóch podstawowych stoperów a podstawowy LO siedzi na ławce bo dopiero co wrócił po kontuzji

1

Atak Coutinho - Depay - Demir na Bayern? Czy jednak Luuk z buta do pierwszego składu?

0

@Ghotti nie, seniorzy grali w Bulkowie (A Klasa). Ale autokar który jest oklejony klubowymi barwami nie należy do nas (za drogi gips by to był), to autokar prywatnego przedsiębiorcy który identyfikuje się z klubem, wozi naszych seniorów na mecze wyjazdowe a w międzyczasie normalnie przewozi np. ludzi do pracy :)

1

Leon złota piłka moim zdaniem. Messi drugi, trzeci Robert i dwóch Polaków na podium

0

@Zip - zimowe
- stylowe

Wybierz jedno

2

Musiala to najlepszy piłkarz u18. Nawet nie handlujcie

3

Nie wiem ile Juve wytrzyma jeszcze z Wojtkiem ale się domyślam

0

Saul stabilna forma z ostatniego sezonu w Atleti

0

Nie rozumiem jarania się innymi ligami podczas gdy w najlepszej lidze świata lider właśnie gra z 3 drużyną i prowadzi 1-0.

0

@jeyx77x jednak środek ciężkości ma inaczej położony przy tak mocno rozbudowanej górnej części ciała, nie przypominam sobie tak silnego i dobrze dryblujacego zawodnika.

1

Niesamowite jest z jaką łatwością Adama wykręca kolejne udane dryblingi patrząc na jego posturę

0

Jakoś nie mam przekonania do transferu Olmo, jako lewoskrzydłowy wydaje się zbędny mając Fatiego, Coutinho czy Depaya. Na prawym skrzydle go nie widzę, na 9 jest Depay i Aguero. W pomocy raczej ciężko miałby wygryźć Pedriego czy De Jonga. Moim zdaniem powinniśmy skupić się tam gdzie są największe braki czyli następca Busquetsa i prawe skrzydło. No ale zobaczymy co wymyśla. Jak będzie kosztował w granicach 50mln to spoko.

1

Ciekawy jestem czy jeśli Umtiti znacznie obniży zarobki to czy w biurach Barcelony nie zmieni się narracja i pierwszym do odejścia stoperem nie będzie Lenglet, za którego pewnie można uzyskać więcej $$ a i potencjalnego kupca znaleźć łatwiej ze względu na brak poważnych kontuzji w przeszłości. Osobiście nie mam nic przeciwko takiemu obrotowi spraw bo jednak zdrowy Umtiti był dwie klasy lepszy niż Clement, a w obecnej formie tego drugiego to Samu z jednym zdrowym kolanem nie zagra gorzej. Mimo wszystko wierzę, że ten Umtiti da chociaż 70% tego co dawał kiedyś i po odejściu Pique (zapewne po tym lub następnym sezonie) będzie minimum tym stoperem nr 3 z pensją adekwatną do roli w zespole

1

@Janiama Leno, Gnabry, Werner, Kimmich, Rudiger to z tego co kojarzę wychowankowie Stuttgartu. Nie wie czy ktoś jeszcze bo nie chce mi się sprawdzać

Edit: jeszcze Thilo Kehrer z ostatnio grających, Kolasiniac mimo innej narodowości, wczesniej Khedira czy Mario Gomez, a także mający ostatnio epizody w kadrze Niemiec Divavi czy Rudy.

Jednak sprawdziłem

0

Wie ktoś gdzie znajde do kupienia czarną koszulkę wyjazdową z zeszłego sezonu? Na Nike.com zostały już same XS a tym z allegro zupełnie nie ufam

3

@JohnA Lewy, Zidane i Neymar to chyba najlepiej przyjmujący piłkę zawodnicy jakich dane mi było oglądać. Chociaż pamiętam to przyjęcie Leo gdzie ograł z dziurą Filipe Luisa.. też majstersztyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?