12

@Herato od transferu Zidana minęło 20 lat, 76 mln wtedy robi dużo większe prężenie niż 200 teraz. Inflacja

0

@Kgorecki2500 ale przynajmniej w przeciwieństwie do nas będzie w stanie to zrobić. Z pensji zejdzie im min. Bale, może Modric więc będą środki żeby dać spore kontrakty

1

@Kgorecki2500 Real zaciera ręce na Haalanda i Mbappe za rok, ten pierwszy będzie dużo tańszy niż teraz, a drugi może przyjść za premie za podpis. Do tego czytałem że kontaktowali się z Goretzka któremu też za rok kończy się kontrakt. Jak wyjmą tą trójkę za łącznie 100-150mln euro, odpalając szrot to mogą nam odskoczyć, jeszcze ten nowy stadion z chowaną murawą pod koncerty dzięki czemu powiększą przychody.. Nie wygląda to dobrze

0

@Yosemite szkoda że nie gra Rafa Mir za Asensio/Oyarzabala bo znów grają bez typowej 9. No i dziwię się że Ceballos jest ceniony wyżej niż świetny w tym sezonie Carlos Soler. Cucurella też ławki grzać nie powinien kosztem Mirandy.

0

@barcelonaLM Zawsze po meczu śpiewają hymn, nawet jak przegrają więc co w tym dziwnego? To Polska, tu się jest kibicem a nie bywa, skoro taki zwyczaj to ja szanuje

5

Komentarz usunięty

0

Ale wolej, przybił gwoździa

8

@Odcinkowy udawaj dalej eksperta opierając się na flashscore. To stoper

0

@Dembouz1899 chyba bardziej przez charakter i pozaboiskowe zachowanie. Był też mocno prowokacyjny, ale świetny specjalista

0

@Katalonbar Kapustka też. Genialny ostatnio, chyba że Polaków celowo ominąłeś. Luqinhas by się przydał najbardziej. Dynamit w nogach

0

@Herato si, ten sam, w Legii placek

1

Oby ten Abu Hanna okazał się lepszym obrońcom niż Hołownia bo to zdecydowanie najsłabsze ogniwo. No i niech Kapustka szybko wraca do zdrowia, bez niego będzie ciężko nawet o LE.

2

@sewciu50 ponoć igrzyska ze względów pandemicznych mają się odbyć bez udziału fotografów, Riki zrezygnował

1

@DonMatteo901 nie od dziś wiadomo że zarząd Lecha ma w tyłku tytuły i miejsce w lidze, liczą pieniądze z transferów młodych graczy, ale przyjdzie taki okres gdzie przez dwa-trzy sezony nie trafi się grajek którego da się godziwie sprzedać i może wtedy przejrzą na oczy, że bez kibiców i obecnym podejściem do klubu nie da się funkcjonować. Lech stał się maszynką do zarabiania pieniędzy i przy okazji małym pośmiewiskiem w Polsce, bo z taką infrastrukturą sportową i szkoleniową powinni rok w rok walczyć o mistrza i minimum LE.

0

@AlexDark00 podobno za 50mln, podobno Abramowicz chce wyłożyć 175mln na Haalanda. Podobno

0

@Ghotti nie chce mi się w to wierzyć. To już ponoć skąpy Bayern wydaje więcej

0

@KrwawiaceoczyVEB 18/19: -125mln
19/20: + 112
20/21: - 188

PSG
18/19: -113
19/20: +10
20/21: -57

Jak widać w tych ostatnich sezonach Chelsea wydała 40mln więcej niż PSG, obecnego okienka nie biorę pod uwagę gdyż się dopiero zaczęło, na daną chwilę Chelsea jest 30 na +, PSG 70 na -, ale tak jak mówię: tu się wszystko może zmienić, bo w Chelsea raczej dużych odejść nie będzie, mówi się jedynie o wzmocnieniach topowej "9", w PSG wręcz odwrotnie

5

PSG wydało w tym okienku niecałe 70mln euro. Oczywiście, wydatki na pensje wzrosły znacznie, ale trzeba pamiętać że rok temu odszedł Thiago Silva, Cavani, Meunier którzy mało nie zarabiali, w tym okienku odejdzie pewnie bardzo wielu rezerwowych więc nie sądzę, by po tych wszystkich transferach wydawali na pensje dużo więcej niż przed okienkiem rok temu. - płacz o FFP.

Chelsea rok temu prawie 200mln euro na minusie, ogromne pensje doszły, w tym roku Abramowicz dał zielone światło na transfer 9 jeśli uda się takową pozyskać (Lewy/150mln funtów na Haalanda) - luz, nic się nie dzieje

0

@Messibestplayerintheworld lol my takie zasady odnośnie telefonów mamy już dawno, ba, nawet podczas jazdy autokarem na mecz dzieciaki mają zakaz, tak samo jak słodycze czy napoje kolorowe. Orkan > Barca. A z tymi fryzurami to polecieli mocno, dla kogoś nietypową fryzurą mogą być długie włosy jak Puyola, dla kogoś grzywka Ronaldo z 2002, a dla innego niebieska farba na włosach, co to ma do rzeczy?

1

@FanBarcy22 to już zależy co Cię kręci, ja osobiście dużo jeżdżę na rowerze w okresie letnim, bardziej jako zajawkę niż trening. Do tego siłownia (najczęściej od jesieni do wiosny), znajdź sobie coś co po prostu lubisz. Mój kumpel znowu dużo biega, głównie pod półmaratony.

0

@katalonczyk987 tam ci zrobią wszystko, masz tylko wziąć ze sobą dowód, dzień wcześniej najlepiej nie iść na siłownię i pić dużo wody.

1

@kamilop to typowy b2b. Dobre wejście w pole karne, dobra wydolność, raczej mało kreatywny pomocnik

7

@Ghotti najważniejsze to niedopuścić do trzeźwienia

0

Wymiana Coutinho na Isco, co na to La Rambla?

0

Były jakiś info o Moribie w ten weekend?

0

@SaulGoodman a gdzie w tym wszystkim miejsce dla Dentinho?

0

@Encore miał słabiutki ostatni sezon. Nie ma szans na pierwszy skład u nas, a raczej ławka go nie zadowoli. Obecnie to zawodnik na taki Arsenal gdzie ponoć składała się z Xhaki (który odchodzi) i 2 zawodników wypożyczonych z Realu

0

@Kondziubarca wierzą bo muszą, nikt nie kupi kontuzjowanego piłkarza, a za rok kończy mu się kontrakt. W interesie klubu jest żeby go przedłużyć i za rok ewentualnie sprzedać za dobre i 40 mln

4

@ranger3120 nic prostszego. Załóż kanał

0

Wciąż nie wiem dlaczego Kapustka nie pojechał na euro. To w poprzednim sezonie był 2x lepszy gracz niż taki Kozłowski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?