2

Nie płakać. Docelowo pewnie atak tworzyć będzie Fati, Depay i ktoś z czwórki Demir/Cou/Aguero/Dembele - w zależności od zdrowia i formy. Luuk to kolejna opcja w ataku, zawsze można szukać go w polu karnym gdy grać po ziemi będzie ciężko. Wypożyczenie na rok, pensją stosunkowo niska, pogodzi się z rolą zmiennika. Niestety trzeba stawiać na młodych, ale nie róbcie z LDJ zawodnika pierwszej 11 bo na pewno nim nie będzie, chyba że szpital wciąż się będzie utrzymywał

0

Nie no jak to będzie opcja a nie obowiązek to Laporta przebije Bartka

1

@Woland10 każda 11 bez Araujo to nie jest najmocniejsza 11

1

A był Rafa Mir za 15mln euro....

21

@horang no bo to Laporta podpisywał Pedriego. Swoją drogą mamy opcję jednostronnego przedłużenia jego kontraktu do 2024 tak samo jak Fati

0

Zaraz się okaże że jeśli Barca sprzeda Emersona a Wilki wykupią Trincao to wraz z bonusami zarobimy 150mln euro, jeszcze jakby się udało sprzedać Griezmanna to ten Haaland może byłby realny za rok :D

0

@kkbarca De Jong chyba przedłużył kontrakt po obniżce do 2026, klub ma opcję jednostronnego przedłużenia umowy Fatiego i Pedriego do 2024, ale o nich się nie martwię, widać że obaj chcą tu grać i są na tyle młodzi że mogą sobie dać te 2-3 lata na budowę nowego projektu. Najbardziej obawiam się o Depaya, on ma tak śmiesznie niską tygodniówkę że za rok jak utrzyma formę mogą być cyrki

1

Jeszcze rozumiem wypożyczenie Paco na rok jeśli miałby z klubu odejść Brait i Manaj na których zapewne można zarobić a tygodniówka Paco nie jest pewnie jakaś wygórowana, ale jeśli podpiszemy Paco na dłuższy kontrakt jednocześnie zostawiając w drużynie Braithwaita to będzie kompromitacją. Zaraz wróci Fati, Coutinho, trochę później Dembele i Aguero, jest przecież Collado czy Demir którzy mogą od biedy odciążyć skrzydła. Można Grać 3-5-2 z Depayem - Fatim/Griezmannem na ataku. Oby Laporta nie zrobił tego co zrobił w lutym Bartek podpisując Duńczyka na kilka sezonów

0

@korolocik Roberto jest mizerny od kilku sezonów i to fakt nie opinia. Nie ma już tej motoryki jak kilka lat temu w klasykach z Realem, wiec PO z niego na drużynę pokroju Getafe. W pomocy jest zupełnie zagubiony, słabo wygląda z piłką przy nodze, nie gra na jeden kontakt, mało podań napędzających akcje. Liczby? Takie same ma Braithwait. I tak samo jak w przypadku Roberto te liczby mocno przekłamują rzeczywistość bo ani jeden ani drugi nie są zawodnikami na miarę Barcelony, a Roberto jako jeden z kapitanów to w ogóle kpina. Emerson to piłkarz który wciąż ma bardzo duże pole do rozwoju, piłkarz z długim i niskim kontraktem, nawet jakby nie wypalił to za rok moglibyśmy go sprzedać za połowę tej sumy, a może nawet więcej biorąc pod uwagę fakt, że kibice wracają na stadiony a PO w młodym wieku z jego wydolnością i warunkami fizycznymi jest w Anglii zawsze mocno porządany. Zamiast tego zostajemy że słabym obrońcą i przeciętnym pomocnikiem w jednym który ma kilkrotnie większa pensje lepszy już nie będzie

3

Ciekawe ile Roberto zarabia, skoro jest jednym z kapitanów to obstawiam minimum 8mln euro netto (16 brutto). Jak podają niektóre media to Emerson ma 1.2 netto (2.5 brutto). Wystarczyło więc ugodowo rozwiązać kontrakt z Roberto i wyszłoby to samo co sprzedaż Emersona, a w dłuższej perspektywie byłoby to nawet bardziej opłacalne. Szczególnie że za Roberto też dało się wyciągnąć te marne kilkanaście milionów euro. Wystarczyło postawić sprawę jasno i pokazać mu otwarte drzwi.

3

@masq Suarez strasznie kopał się po czole na początku,

1

@bunia1988 gdyby był w granicach 40mln to spoko, ale oni odrzucili prawie 80mln jakie dawało im Atletico bo chcieli więcej.

2

@amanter dopiero co poszedł.. Messi też dopiero co zadebiutował, a obaj grali w finale Copa

1

Swoją drogą jak te 50% dla betisu z transferu Emersona miałoby się do zapisu: wypożyczenie z obowiązkowym wykupem za rok? Albo opłata 15mln za wypożyczenie + opcjonalne kupno za 15mln?

0

@Herato moim zdaniem Masip był lepszym bramkarzem niż Pinto. Szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę ich grę gdy byli w wieku 27-31 lat

0

Genialnie to Depay zrobił ale duże brawa dla Frenkiego a przede wszystkim Busquetsa. Świetnie tą akcję rozprowadzili

12

Depay się ewidentnie irytuje grając z Griezmannem i Braitem, to widać ale nie ma co się dziwić jak przerasta ich poziomem 2x.

4

I to jest bardzo dobra informacja. Swego czasu lepiej się prezentował niż Nico

0

@baartekk97 tak. Jeśli chciałbyś odejść to bez żalu. Szczególnie że tam byłby 6-7 pomocnikiem do gry po CKM, Fede, Isco i Asensio

4

20mln za Moribe w dzisiejszych czasach to dobry deal, Real sprzedał Odegaarda za 40 a z całym szacunkiem dla Ilaixa to jednak Martin dużo więcej już pokazał w europejskiej piłce. Moriba może być absolutnie topowym pomocnikiem, ale to wciąż jedna wielka niewiadoma z pazernymi na kasę agentami. Szkoda, bo zapewne byłby w tym roku 4 pomocnikiem do gry i tak jego siła fizyczna wraz z dobrą techniką i motoryką byłaby bardzo pomocna, ale takich ludzi nie szkoda. To nie czas na opłacanie najemników

0

Są jakieś ciekawe gierki na androida które nie wywalają reklam co 5minut? Tematyka dowolną, osobiście w jedyne co grałem w ostatnie kilka lat to gwint i ScoreHero

8

Kozacko, Legia pokazała że ma jaja. Z Dynamem walczyli do samego końca mimo że to klub który rok temu wyeliminował Tottenham i regularnie gra w pucharach. Dziś Slavia która jeszcze niedawno była z Barceloną w grupie śmierci LM i bardzo dobrze się zaprezentowała, rok temu ćwierćfinał LE

Czy Legia była lepsza piłkarsko od tych drużyn? Nie, to oczywiste, ale nadrobili walką i tego im odmówić nie można. Jest kilku bardzo ciekawych piłkarzy w Warszawie, kilku teraz przyszło i liczę jeszcze na 1-2 solidne wzmocnienia bo ostatnie transfery Legii pozostawiają bardzo dobre wrażenie. Dziś Boruc i Emreli skradli show, ale tak naprawdę prócz Hołowni nikt nie zagrał złego spotkania biorąc pod uwagę klasę przeciwnika

0

Ale zawalił bramkę...

1

@fart No niestety, dopiero teraz zrobiono transfery do pomocy, wcześniej teoretycznie nie było takiej potrzeby bo Bartek i Martins ogarniali bardzo dobrze środek pola a asekurował ich Slisz

1

@fart Nie ma Kapustki i Martinsa którzy zapewniali spokój w rozegraniu. Josue to gracz który stara się cały czas grać do przodu, Luqinhas to typowy wiatrak a Slisz przecinak.

1

@Yosemite Legia jak przegra dziś to tam zagra i tak

0

@bari_94 w lidze konferencji wcale nie ma slabszych drużyn, zobacz kto dzisiaj gra lub grał w eliminacjach...

0

Właśnie na takie przypadkowe akcje trzeba uważać nawet grając w przewadze, ale to krycie Wieteski go dramat, nie usprawiedliwia go nawet ten rykoszet przy podaniu

0

2

Przecież to ewidentne czerwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?