messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@michal26 co Ci Lenglet zrobił w tym meczu?
5
Dembele robi w tym meczu niesamowitą robotę. Jakby był biały to można pomylić z Leo
0
@Irmscher10 to wciąż świetny materiał na 3-4 skrzydłowego. Nie róbmy tego błędu, brakuje nam przebojowości i szybkości
2
Gavi to będzie młodzieżowe słowo roku 2022
0
@Ghotti a ja kupiłem od ręki w salonie T-Mobile właśnie. 2 tygodnie temu
1
@zmiter912576 netto wyszło 1650
0
Piękna to była kariera. Pamiętam jego bardzo mocne wejście w Atletico i już wtedy żałowałem że po niego nie sięgnęliśmy, chociaż, więcej plotek łączyło go z Realem. Autor jednej z najbardziej kultowych bramek w Premier League, w lidze którą po prostu podbił. Ponad 400 bramek w karierze, a ta ostatnia strzelona Realowi..
Szkoda że ta przygoda Kuna trwała u nas tak krótko bo jestem pewny że dałby Barcelonie bardzo dużo przez ten i następny sezon. CV piłkarskie wybitne i chyba można śmiało go nazwać legendą zarówno Argentyny jak i Manchesteru City
8
@Songo91 Pique? Top. Tak powinien zachowywać się kapitan
16
Czasem podejmował złe decyzje, ale potrafił wygrywać pojedynki 1v1 a tego nam ostatnio brakowało. Gdyby nie fatalny Luuk to mógłby więcej poszaleć
0
Jaki bukmacher ma najlepszy bonus na start od depozytu itp. który dość łatwo otrzymać? (Nie trzeba zbyt dużo obrać)
1
@maarioo nie no stary, nie wymienia się pół drużyny w jednym okienku. To się robi etapami nawet jeśli jest gotówka, a teraz z naszymi długami jak sprowadzimy 2 piłkarzy którzy z miejsca wskoczą do pierwszej 11 to będzie sukces. Moim zdaniem z zawodników z pola zostawilbym Alvesa (pensja śmieszna), Araujo, Garcię, Pique (ale jako 3-4 stopera), Albę, Balde, FDJ (chyba że wpłynie ponad 70mln), Pedriego, Gaviego, Busiego, Nico, Puiga (pensja śmieszna, a jako 6 pomocnik się nada), Dembele (jeśli przedłuży na rozsądnych warunkach), Fatiego, Depaya, Braithwaita. 16 zawodników z pola gdzie potrzeba z 20. Chciałbym przede wszystkim wzmocnienia w postaci PO, Napastnika/skrzydłowego i stopera do pary z Araujo. Moim zdaniem Garcia nie jest gotowy na pierwszy skład, Lenglet były dobrym 3 stoperem, ale za niego można trochę gotówki zgarnąć.
Osobiście bym pogonił Desta, Lengleta, Umtitiego, Coutinho, Neto i za tą gotówkę + 40 mln za Griezmanna i 26 za Trincao szukałabym w pierwszej kolejności PO, potem Ferran Torres bo obskoczy i 9 i oba skrzydła, a potem stoper (Pau Torres)
3
Nie mam pretensji do Xaviego za wczorajszy wynik, to było do przewidzenia, szczególnie po kontuzji Alby - do tego momentu nie wyglądało to źle. Natomiast dziwię się dlaczego za Albę wszedł Mingueza, dlaczego gracz ze zwrotnością i szybkością odstający od reszty bocznych obrońców, z wiodącą prawą nogą wchodzi na lewą obronę. Szczególnie że na ławce siedzi Balde, a nawet jeśli Balde nie był zdolny do gry to jest Demir i można płynnie przejść na 5-3-2 z nim i Destem skoro i tak na boisku był Araujo, Lenglet i Pique. Zupełnie nie rozumiem tej decyzji i moim zdaniem miało to bardzo negatywny wpływ na resztę meczu, bo Mingueza brał czynny udział przy straconych bramkach a Coman kręcił nim jak chciał
0
@Gaz przecież Mingueza wszedł w trakcie meczu za Albę..
0
@Gaz no wpuścił go i powinien go już zdjąć. Czyli wędka
1
Mingueza już powinien dostać wędkę
0
@DonMatteo901 Zgadzam się. Jakby Barca była całym złem w świecie futbolu. Zbyt mocno dominowaliśmy w naszym klubowym Prime'ie i jest wielki ból tyłka. Złota piłka dla Leo też nie pomogła. Mam wrażenie że teraz dziennikarstwo w Polsce dzieli się na dwa obozy: obiektywnych dziennikarzy i hejterow Barcy. Nie ma już sympatyków (i dobrze) ale to jak źle przedstawiana jest sytuacja w klubie mając tak dobrych młodych graczy aż boli
0
Liczyłem na taki skład. 5-3-2 to dziś obowiązek, obecnie najmocniejsze zestawienie. Przynajmniej dopóki nie wróci Fati
0
Ale to jest smutne że Real wydał 90mln na Viniego i Rodrygo i wtedy większość miała z tego bekę, a teraz każdy kibic Barcelony wziąłby ich z pocalowaniem rąk bo obaj z marszu wchodzą do pierwszej 11 i robią różnice. A nasz Trincao kopię się po czole na wypożyczeniu a Dembele leczy urazy..
2
@Zoker Janusz Cuadrado ciągnie ostatnio Juve, zawsze żałowałem że Semedo a nie on został kupiony po Alvesie. Technicznie absolutnie topka obrońców
5
@Messibestplayerintheworld to jutro 4 brameczki i awansik
Edit: w środę oczywiście
4
@sokot Tam chyba jednym z przeliczników jest długość kontraktu a Urugwajczyk ma jeszcze tylko 1.5 roku, Hiszpan chyba 4
4
Jeśli Dembele odejdzie to niestety ale trzeba będzie skupić się na sprowadzeniu 2 skrzydłowych. Już z Dembele w składzie brakuje opcji do rotacji na tej pozycji, a po jego odejściu zrobi się jeszcze większą dziura. Całe szczęście w przeciwieństwie do 9, na rynku jest kilka ciekawych nazwisk do wyciągnięcia.
Pino, Doku, Neres, Anthony, Luiz Diaz, Diaby, Ferran..
0
Gracz fajny ale to pozycja przed Busim, a tak może grać Nico, Frenkie, Gavi czy Pedri. Mogliby się skupić na skrzydłowym bo tego najbardziej brakuje
0
@Ghotti oby jak najdłużej! :) Ja na swoją nie narzekam, ale niestety kontrakt został nam na rok i 3 miesiące i zapewne po tym czasie trzeba będzie szukać czegoś innego
0
Umtiti, Cou, Neto, Luuk powinni się definitywnie pożegnać z Camp Nou. Puig, Collado wypożyczenie.
Trzeba też poważnie zastanowić się nad Roberto, bo osobiście cenie jego wszechstronność i uważam że w optymalnej formie byłby świetnym uzupełnieniem na kilku pozycjach, ale nie z tą pensją i nie z tym zdrowiem. Tak naprawdę to już drugi sezon z rzędu kiedy nie można na niego liczyć i tylko się leczy, a pensje musiałby obciąć o połowę względem tego co zarabia
0
Coutinho po obiecujących 15 minutach zgasł. Abde dziś słabo, Depay też. Brakuje kogoś kto mógłby zrobić różnice niestety. Z Leo ten mecz byłby wygrany..
0
@puyol_presidend5 obaj toporni i mało kreatywni ale w destrukcji top ligi angielskiej po Kante i Fabinho.
0
@masq na 3 mecze u Xaviego do tej pory 2 w podstawie i 1 wszedł z ławki w końcówce. Trzeba pamiętać że to wciąż młody piłkarz a sezon jest długi
1
@Mr8lack mam jakiś 55 cali z android tv kupiony za 1.8k z rok temu i polecam w 100%. Jedna z tańszych opcji wtedy w tej cenie a śmiga aż miło
0
Dobra a jeśli chodzi o kobiety to kto według was otrzyma ZP? Putellas, Lieke Mertens i Jennifer Hermoso - 3 nasze zawodniczki i nie wyobrażam sobie żeby któraś z nich nie dostała ZP po tym jak zaorały ligę i wygrały LM. Nie zdziwię się jeśli wszystkie 3 wylądują na pudle