messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd masakrycznie się z tym naglowilem, nie ukrywam że poszło też kilka razy wczytywanie save, bo ciężko jest wypchnąć tych graczy z takimi tygodniówkami. PSG jest najbardziej pomocne bo interesowali się wszystkimi :D Coutinho akurat odszedł do Newcastle ale ciężko było go namówić na transfer.
@kodi77 ja też będę polował na Mbappe. Haaland to dzik ale Dembele często się łamie i potrzeba kogoś na prawe skrzydło. Atak Fati/Dembele - Haaland - Mbappe byłby zabójczy. Jeśli uda mi się go podpisać i sprzedać np. Depaya to też będę się starał o Phonsiego lub Kimmicha. Jak nie będzie chciał przyjść to kupuje Ferrana :D
1
@Kidd mi się go udało wypchnąć do PSG wraz z Lengletem. Pogoniłem też Coutinho, Roberto, Braita i udało się w zimie podpisać Haalanda za 80mln i 50 w różnych bonusach od bramek itd
0
@MrPGG Zbudowal bardzo mocną jak na ostatnie lata Valencie zatrudniając takich graczy jak Guedes, Rodrigo, Parejo.. kibice nietoperzy chętnie by się cofnęli do tych 2-3 sezonów
0
@kuz niekoniecznie. Moim zdaniem on nie grał przez to, że mogło grać max 3 graczy niezarejestrowanych w pierwszej drużynie. Jak uda im się zarejestrować np. Nico, wróci Pedri i Fati to możliwe że dopiero wtedy Balde dostanie prawdziwa szansę
0
@Janiama Abde też ciekawe wszedł. Transfer Moraty sprawia że można bez żalu puścić Dembele.
1
Morata za 20-25mln to może być świetna inwestycja. Tygodniówka pewnie też nie będzie zbyt wysoka. W kadrze u Lucho gra naprawdę nieźle i wcale się nie zdziwię jak do końca sezonu da te 10 bramek w lidze. W porównaniu do Luuka czy Braithwaita to jednak jest piłkarsko dwie klasy wyżej
0
@Sau_Ron Kimmich i Mane albo Davies
38
Zatrudnienie Alemanego to najlepsza decyzja Laporty. Mam wrażenie że gość odwala za niego całą brudną robotę
0
@Dundersztyc koniec kontraktu
3
@Janiama Real przegrał więc tam był najlepszy mecz :D
1
Jest tu jakiś fan Chelsea?
Wiadomo że niebiescy grają 3 stoperami. Po obecnym sezonie odchodzi Azpi, Rudiger i Christensen więc na dobrą sprawę zostaje Silva który zaraz skończy 38 lat, Chalobah który gra bardzo mocno w kratkę i wieczny rezerwowy Sarr. Tu potrzeba ze 3 stoperów, z czego dwóch powinno być absolutnie topowych jeśli Chelsea chce coś osiągnąć. Są jakieś plotki o potencjalnych wzmocnieniach? Może chcecie Umtitiego albo Lenglet?
1
@DonAndrzejos 1. San Andreas i Vice City. Dla mnie ten sam top poziom chociaż zupełnie inny klimat
2. GTA 4
3. GTA 5
2
@tobiasson92 w sumie jako grający trener można go brać, gorszy od Glika i bednarka nie będzie
2
Może to będzie dość kontrowersyjne ale uważam że Kulesza powinien na krótkim kontrakcie postarać się podpisać Michniewicza.
Teraz i tak nie ma czasu żeby coś tu zbudować, tu trzeba wycisnąć maxa i zmotywować na trudnych rywali to co mamy. A Czesiu początki ma zawsze mocne bo potrafi ustawić drużynę na trudnych i teoretycznie silniejszych rywali. Może nie będziemy grać pięknej piłki ale Czesiu takie drewna jak Wieteska czy Jędrzejczyk potrafił wycisnąć tak, że bronili solidnie, a tego nam potrzeba. Stabilizacji. Nie ma sensu zatrudniać trenera zza granicy który nie zna nikogo poza Lewym i Szczęsnym. Oczywiście chodzi mi o baraże, potem wolałbym szkoleniowca pokroju Klinsmana. Myślę że Michniewicz mógłby na to pójść, nie ma nic do stracenia bo przecież i tak nikt nie wymaga cudów od nowego szkoleniowca. W teoretycznym finale z Czechami nawet nie będziemy faworytem
3
@Krystian1588 bo w czerwcu jest tam za gorąco :D
0
@kkbarca Azpi, Christensem, Rudiger. Wszystkim kończą się kontrakty? Kto tam będzie bronił w trójce z tyłu jak zostanie sam 37 letni Silva
0
@Emhyr sofascore
1
Alvaro w lidze
21/22 gole 5, niewykorzystane sytuacje 5
20/21 gole 11, niewykorzystane sytuacje 15
19/20 gole 12, niewykorzystane sytuacje 18
18/19 gole 11, niewykorzystane sytuacje 19
17/18 gole 11, niewykorzystane sytuacje 17
Maszynka do goli
3
Człowiek tak fajnie sobie ten atak wyobrażał po plotkach o Cavanim i transferze Ferrana a tu wjeżdża Morata. I już humor gorszy
0
@Tollusiek nic nie napisałem że jest jednym z najlepszych na swojej pozycji. Przeczytaj jeszcze raz. Napisałem jedynie że potrafi się poruszać po boisku w przeciwieństwie do Depaya.
0
@Rekker ktoś coś więcej powie na temat tego gościa? Czysto statystycznie 180cm wzrostu, wyceniany na 5mln przez Transfermarkt, od dwóch sezonów podstawowy stoper Saragossy. Średnia ocena za poprzedni sezon na sofascore 6.94, za ten 7.11.
0
@Mow_mi_Douglas ponoć ma mieć 1/3 tego co ma teraz więc w granicach 3 mln. Wtedy mógłby to być ciekawy rezerwowy
0
@masq jak wąska kadrę mamy widać dokładnie w tym momencie. Potrzebne są jednostki takie jak Braithwait czy Roberto które obskocza kilka pozycji, Azpi też taki jest. Szczególnie że dla Alvesa, Pique i Busquetsa czerwiec 2023 może być zakończeniem kariery. Chociaż osobiście uważam że Pique odwiesi buty na kołku już teraz i Azpi mogły wskoczyć za niego w lato
3
@Mow_mi_Douglas dokładnie. Widać to po takim Jutgli który przychodzi z 3 ligi i po prostu wie jak ma grać i poruszać się po boisku, w przeciwieństwie do Depaya który technicznie i fizycznie może i ma przewagę, ale grę bez piłki na 2 poziomy niżej od tego "no name'a"
13
@QuentinTarantino kogoś byś chciał? Chłop zweryfikowany na poziomie reprezentacji Hiszpanii, hattrick z Niemcami, najlepszy strzelec w erze Luisa Enrique gdzie wbił 12 bramek, do kontuzji podstawowa 9 w City. Dla obecnej Barcelony to już jest gotowy produkt.
6
@Don Lucas dobrze że liczba Ronaldow wynosi już tylko 1
0
@KimBassinger1 taki Malcom czy Gomes przynajmniej odeszli za bardzo zbliżone kwoty za które ich pozyskali więc nie widzę problemu
1
@Survier wiem że dobrze napisał i tyczy się to młodzieży Barcy, ale wygląda to trochę komicznie i przynajmniej mnie rozśmiesza
5
@El dominatore jeśli wierzyć tym wszystkim plotkom że Xavi chce typowych szybkich skrzydłowych to raczej odpada. Zresztą widać że skrzydłowi w Barcelonie maja grać inaczej niż u Pepa. Bliżej linii
0
@Jakub1513 dream teen? Tłumacz z p0rnhuba ci się odpalił?