messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jcob_95 nie no rozumiem, ale od roku są problemy bo masa zawodników ma kwarantanne to można ten przepis po prostu zawiesić
4
Ale dramatycznie wyglądają te przepisy w Hiszpanii że musi być 7 zawodnikow z pierwszej drużyny na murawie. Przez to może grać max 3 młodzieżowców w dobre korony i masowych izolacji. Jeśli przyjmiemy że wyjdziemy składem np. Mats, Araujo, Pique, Garcia, Umtiti, Nico, Frenkie, Puig, Abde, Jutgla, Dembele to za Puiga lub Frenkiego może zagrać jedynie Coutinho, każdy inny pomocnik z Barcy B może wejść jedynie za Nico, w obronie mimo że jest Balde czy Marmol to do rotacji zostaje jedynie Mingueza, bo każdy gracz z Barcy B odpada, jedynie w ataku zostaje potężny Luuk i w sumie zawodnicy z drugiej drużyny mogą wchodzić za Abde i Jutgle. Piękny przepis. Jeszcze niech wypadnie np. Coutinho i Puig to ujrzymy dwóch De Jongow w pomocy
0
@ProMILs gorzej że z pomocników na ławce zostanie jedynie Coutinho jeśli można go traktować jako pomocnika w ogóle. A ewentualnie ktoś z Barcy B będzie mógł do pomocy wejść tylko za Nico więc Riki z miejsca cały mecz prawdopodobnie, ewentualnie zmiana na Cou. W obronie do Rotacji zostaje Mingueza i Umtiti. Dramat
1
@Kgorecki2500 nie no Abde to fajny grajek ale Fati ma sufit piłkarski dużo wyżej i jeśli tylko będzie zdrowy to od niego będzie ten atak budowany.
Fati - Ferran - Dembele w Once De Gala
Abde zmiennikiem na lewe skrzydło. Jeśli uda się kupić 9 w lecie to szczerze nie wiedzę tu miejsca dla Depaya bo na 9 się średnio nadaje a lewe skrzydło bardzo mocno obsadzone
0
@ProMILs Nie zdążą. Chyba od 3 stycznia dopiero można rejestrować zawodników
1
@pacior95 też myślałem nad Ericiem w pomocy ale jak ma grać ten sabotażysta Mingueza to zdecydowanie wolałbym aby Eric zagrał na stoperze, a miejsce Alby zajął jego naturalny zmiennik Balde. Jest też Alvaro Sanz który mógłby być kolejnym pomocnikiem
Tylko jeśli Xavi może wystawić max 3 graczy z Barcy B to odpada i Balde i Alvaro bo musi zagrać Abde, Jutgla i Nico.. więc jesteśmy skazani na tego sztywniaka, chyba że Dest zdąży wrócić..
0
@karci0 od niedawna jest 8 tygodni +1 dzień więc uważaj
0
@Messibestplayerintheworld Azpi bardzo fajna opcja jako drugi zawodnik na PO
1
@kuba1794 starzejesz się stary, ja śmigam w adidasach, bez czapki i komina ale już tak mam, że dobrze znoszę zimno.
A tak na poważnie to używam odzieży termoaktywnej do biegania + dres i zwykły cienki ortalion więc jeśli do biegania przy -10 się sprawdza to myślę że jak założysz na to porządną zimową odzież to jak najbardziej da radę
0
Jaki skład chcielibyście zobaczyć w niedzielę biorąc pod uwagę, że Busi i Gavi pauzują? Gdyby nie korona u Lengleta to chętnie bym zobaczyć Erica w drugiej linii na pozycji Busquetsa, z jego wyprowadzeniem jestem bardzo ciekawy jak by tam zagral, ale to oznacza Mingueze w pierwszym więc chyba stawiam na Araujo, Pique, Garcia, Alba, Nico, Frenkie, Puig, Dembele, Abde, Jutgla
0
@Ghotti naprawdę coraz bardziej sceptycznie patrzę na te kolejne supergwiazdy BVB i całej bundesligi. Sancho, Dembele, Havertz, Werner. Ostatnim naprawdę dobrym transferem z bundes do innej ligi był chyba Kevin. No i Auba miał dwa sezony w Arsenalu na swoim. Poziomie, to i tak mało biorąc pod uwagę że rozgrywa 5 sezon na wyspach. Teraz pompują Bellinghama i Wirtza. Chociaż ten drugi pewnie wyląduje w Monachium. Bo Erling wydaje się jednak za dużą bestią by przepaść
0
@jeonek ostatnio grywał głównie na 9 i bardzo możliwe że przynajmniej na tą chwilę tam będzie grał. To opcja na wszystkie 3 pozycję w ataku.
0
@VamosGirl w słabej lidze portugalskiej na niego stawiają, bo Benfica ewidentnie chce na nim zarobić więc zależy im żeby kręcił liczby, jednak już w LM w fazie grupowej tylko 2 razy zaczął mecz w pierwszej 11.
1
@VamosGirl Sztywny, taki trochę drewniak. Przyjęcia i gra kombinacyjna na minus, ale dobra siła i motoryka. Nie wydaje mi się żeby była to opcja dla nas, za duże braki techniczne, on nawet do pierwszej 11 Benfici nie zawsze się łapie
1
@michal26 Desta ciężko ocenić. U Xaviego nie dostał szansy jeszcze a widać że drużyna funkcjonuje inaczej, możliwe że Xavi będzie w stanie pewne braki u niego wyeliminować, szczególnie jak nie będzie grał tak wysoko skoro mamy grać typowymi skrzydłowymi (Alba już z rzadka obiega, kiedyś biegł na pałe zostawiając za plecami hektary wolnej przestrzeni, teraz gra zdecydowanie niżej i bierze czynny udział w rozegraniu). Więcej odpowiedzialności zdecydowanie mają brać na siebie skrzydłowi robiąc przewagę szeroko na skrzydłach, a miejsce schodzących ze skrzydła graczy mają zająć pomocnicy.
0
@michal26 jeśli Haaland jest realny, a pewnie przy podpisaniu CVC jest, to raczej SO i LO nie kupimy. No chyba że odejdzie np Frenkie albo Lenglet + Dest za dobre pieniądze
1
@vangoor Po prostu nie chcą go wykupić, nie sprawdził się. Na skrzydło jest za wolny a w pomocy mamy lepszych zawodników
4
@Kwiatek67 w chwili obecnej raczej na 9. Ogólnie z jego warunkami fizycznymi i wyjściem na wolne pole tam go widzę. Dryblingu nie ma jakiegoś wybitnego.
2
@AduŚ07 mają kłopot bogactwa. Ktoś z dwójki Sterling-Ferran musi odejść bo i tak obaj narzekają na brak gry. Na 3 miejsca w ataku jest Grealish, Foden, Sterling, Ferran, Jesus, Mahrez i czasem gra tam Bernardo. 7 zawodnikow z czego każdy jest klasowy. O umiejętnościach Ferrana nie ma co dyskutować, to chłopak zweryfikowany pozytywnie na poziomie reprezentacji Hiszpanii. Moze zagrać na skrzydle i na 9.
1
@FCB24 Frenkie już od 10 min nie gra gamoniu
0
@Lisek 25.04.2021
1
@FioletoweOczy nie można. Musi być 8 zawodników zarejestrowanych w pierwszej drużynie.
A dokładniej musi być 7, ale jak jeden z tej 7 dostanie czerwo to jest z miejsca walkower, dlatego Xavi zawsze wystawia 8
0
@kamyk_23 on nie gra na prawej obronie, zobacz jak bliźniaczo gra Eric bliżej lewej strony. Bardziej bym powiedział że to 3-3-1-3 z Araujo, Pique, Ericiem, wyżej FDJ, Busi, Alba, wyżej Gavi i w ataku Dembele, Jutgla, Abde. Wszystkie formacje podawałem od prawej strony. Alba ewidentnie już nie oskrzydla jak zawsze, teraz gra jako kolejny pomocnik w rozegraniu
5
@Janiama tak pół żartem, pół serio: to jedyny puchar jaki zdobyłeś w życiu? Nie licząc oczywiście jakiś prywatnych turniejów
0
@Messibestplayerintheworld brakuje tego PO z Cadizu który schował w kieszeń Viniego
0
@Kondziubarca na obecną chwilę nie ma jak ich zarejestrować. Wolny jest tylko numer 19 w pierwszej drużynie.
0
@Ghotti mogą, ale muszą być wolne numery od 1 do 25, gdzie 1, 13 i 25 jest dla bramkarzy
1
Xavi jest ponoć zachwycony Nico i Gavim, ciekawi mnie jego pierwszy wybór w pomocy jak wróci Pedri.
W Hiszpanii jest przepis że w lidze w pierwszych minutach może wystąpić max 3 graczy z Barcy B (Ostatnio Gavi, Jutgla, Abde), dlatego Nico zaczął na ławce, ciekawe czy gdyby był zarejestrowany w pierwszej drużynie to czy Frenkie by nie siedział. Nico to świetna opcja na następcę Busiego. Dla mnie Nico, Gavi, Pedri to będzie pomoc na lata, Frenkie do rotacji z każdym z tej 3 i mamy bardzo mocną pomoc
22
@Bulls1938 koszulę nocną, a żonie naszyjnik
1
@Kgorecki2500 wybrałem obie B)