0

to w te strone tez jest ok:)

2

1,22 metra chyba ;)

2

Optymalna pozycja dla Roberto jest DM - w poprzednim sezonie na tje pozytcji spisywal sie niezle. Kazda inna rola w pomocy dla niego to zbyt wiele. On nie jest kreatywny, brkauje tez dobrego rozrzucenia gry.

Z tymi kombinacjami na PO to raczej nie ma o czym mowic. Od stycznia mamy dwoch gracyz na ta pozycje i ja Roberto tam nie widze.

Jezeli nie DM, to trzeba sie z nim pozegnac.

0

w piatek moze byc ciezko, bo nasi beda zmeczeni ta dogrywka

3

no wlasnie to nie takie oczywiste - bo przed meczem pisano, ze Buseqets moze wyrownac osiagniecie Maldiniego (4x SPE), ale Maldini przy jednym zwyceistwie Milanu nie byl nawet w kadrze meczowej - stad moje pytanie. Zamiast odpisywac w taki sposob, napisz prosze jak wiesz (najlepiej powolujac sie na oficjalne zrodlo) czy uznaje sie czy nie.

0

Po pierwsze to nie dlai mu tego, tlyko dlatego, ze nie przyjal. A po drugie kto inny niby byl lepszy?

3

Statystkyi Messiego w SPE:

3 gole i 2 asysty

10

nie zapominaj o trofeach z presezonu oraz o mozliwym Trofeo Bernabeu ;)

0

wlasnie Ligi Mistrzow chyba oficjlanie nie wygral, bo nie zagral zadnego spotkania.

5

w tej ostatniej akcji, to pilkarz Sevilli zablokowal pilke lecaca w bramke reka, ale i tak wyszedl gol.

Dzisiaj byla magia z wolnych

0

Messi mial 4 proby - patrz moj komentarz powyzej :)

2

Najprawdopoboniej w finale bedzie River Plate i Barcelona (bo w polfinalach zwykel graja duzo slabsze zespoly), ale jeszcze nie wszystkie druzyny sa znane.

8

15/16: 2 wolne, ale na 4 proby. Przeciez poza dwiema bramkami raz trafil w slupek, a raz reka pilke zatrzymal gracz Sevilli.

0

Messi lubi strzelac wolne Beto - w poprzednim sezonie tez calkiem udany mial (spotkanie na Camp Nou zakonczone 5-1)

5

W poprzednim sezonie tez mial 2

12

Mimo wszystko w CA zdobyl srebro co tez jest osiagnieciem i byl nsjlepszym pilkarzem tej imprezy

1

Przede wszystkim to nam jednej bramki nie uznali. Pofobno tez Immobile byl na spalonym przy 4-4

1

I jeszcze nam bramke zabrali w pierwszej polowie

3

Czy NEYMAROWI liczy sie wygranie SPE?

3

Dobrze ze Pedro to strzelil bo sedzia ksrnego by nie dal - choc powinien

1

Messi po raz puerwszy w karierze strzelil gola z rzutu wolnego w finale.

1

Ja nie pamietam takiego meczu

0

Ronaldi nie strzelil wolnego z Granada tylko z Eibar i Getafe

0

Cr11 trafil dwa razy z Eibar i Getafe. Z Granads nie trafil wolnego

1

Jak można tak zabrać gola w finale ...

1

Co za Przekot - 2 gole z 2 wolnych

1

Szkoda ze Banega tak dobrze karnych nie strzelał of You know what I mean - ale Messi zacnie odpowiedział

0

zwlaszcza, ze tak filozoficznie mozna sie zastanawiac, czy gdyby Real nie wygral tej LM, to moze my bysmy nie wygrali LM w tym roku?

Chodzilo mi bardziej o to, ze LM i tak zostalaby w rekach hiszpanskich :)

0

Inna sprawa ze wtedy jakby Real nie wygrał to wygrałoby Atleti co byłoby lepszym rozwiązaniem

0

Słabo :/ dobrze ze nie sprzedali Pedro za wcześnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?