mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to w te strone tez jest ok:)
2
1,22 metra chyba ;)
2
Optymalna pozycja dla Roberto jest DM - w poprzednim sezonie na tje pozytcji spisywal sie niezle. Kazda inna rola w pomocy dla niego to zbyt wiele. On nie jest kreatywny, brkauje tez dobrego rozrzucenia gry.
Z tymi kombinacjami na PO to raczej nie ma o czym mowic. Od stycznia mamy dwoch gracyz na ta pozycje i ja Roberto tam nie widze.
Jezeli nie DM, to trzeba sie z nim pozegnac.
0
w piatek moze byc ciezko, bo nasi beda zmeczeni ta dogrywka
3
no wlasnie to nie takie oczywiste - bo przed meczem pisano, ze Buseqets moze wyrownac osiagniecie Maldiniego (4x SPE), ale Maldini przy jednym zwyceistwie Milanu nie byl nawet w kadrze meczowej - stad moje pytanie. Zamiast odpisywac w taki sposob, napisz prosze jak wiesz (najlepiej powolujac sie na oficjalne zrodlo) czy uznaje sie czy nie.
0
Po pierwsze to nie dlai mu tego, tlyko dlatego, ze nie przyjal. A po drugie kto inny niby byl lepszy?
3
Statystkyi Messiego w SPE:
3 gole i 2 asysty
10
nie zapominaj o trofeach z presezonu oraz o mozliwym Trofeo Bernabeu ;)
0
wlasnie Ligi Mistrzow chyba oficjlanie nie wygral, bo nie zagral zadnego spotkania.
5
w tej ostatniej akcji, to pilkarz Sevilli zablokowal pilke lecaca w bramke reka, ale i tak wyszedl gol.
Dzisiaj byla magia z wolnych
0
Messi mial 4 proby - patrz moj komentarz powyzej :)
2
Najprawdopoboniej w finale bedzie River Plate i Barcelona (bo w polfinalach zwykel graja duzo slabsze zespoly), ale jeszcze nie wszystkie druzyny sa znane.
8
15/16: 2 wolne, ale na 4 proby. Przeciez poza dwiema bramkami raz trafil w slupek, a raz reka pilke zatrzymal gracz Sevilli.
0
Messi lubi strzelac wolne Beto - w poprzednim sezonie tez calkiem udany mial (spotkanie na Camp Nou zakonczone 5-1)
5
W poprzednim sezonie tez mial 2
12
Mimo wszystko w CA zdobyl srebro co tez jest osiagnieciem i byl nsjlepszym pilkarzem tej imprezy
1
Przede wszystkim to nam jednej bramki nie uznali. Pofobno tez Immobile byl na spalonym przy 4-4
1
I jeszcze nam bramke zabrali w pierwszej polowie
3
Czy NEYMAROWI liczy sie wygranie SPE?
3
Dobrze ze Pedro to strzelil bo sedzia ksrnego by nie dal - choc powinien
1
Messi po raz puerwszy w karierze strzelil gola z rzutu wolnego w finale.
1
Ja nie pamietam takiego meczu
0
Ronaldi nie strzelil wolnego z Granada tylko z Eibar i Getafe
0
Cr11 trafil dwa razy z Eibar i Getafe. Z Granads nie trafil wolnego
1
Jak można tak zabrać gola w finale ...
1
Co za Przekot - 2 gole z 2 wolnych
1
Szkoda ze Banega tak dobrze karnych nie strzelał of You know what I mean - ale Messi zacnie odpowiedział
0
zwlaszcza, ze tak filozoficznie mozna sie zastanawiac, czy gdyby Real nie wygral tej LM, to moze my bysmy nie wygrali LM w tym roku?
Chodzilo mi bardziej o to, ze LM i tak zostalaby w rekach hiszpanskich :)
0
Inna sprawa ze wtedy jakby Real nie wygrał to wygrałoby Atleti co byłoby lepszym rozwiązaniem
0
Słabo :/ dobrze ze nie sprzedali Pedro za wcześnie