mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
nie zapominaj o trofeach z presezonu oraz o mozliwym Trofeo Bernabeu ;)
0
wlasnie Ligi Mistrzow chyba oficjlanie nie wygral, bo nie zagral zadnego spotkania.
5
w tej ostatniej akcji, to pilkarz Sevilli zablokowal pilke lecaca w bramke reka, ale i tak wyszedl gol.
Dzisiaj byla magia z wolnych
0
Messi mial 4 proby - patrz moj komentarz powyzej :)
2
Najprawdopoboniej w finale bedzie River Plate i Barcelona (bo w polfinalach zwykel graja duzo slabsze zespoly), ale jeszcze nie wszystkie druzyny sa znane.
8
15/16: 2 wolne, ale na 4 proby. Przeciez poza dwiema bramkami raz trafil w slupek, a raz reka pilke zatrzymal gracz Sevilli.
0
Messi lubi strzelac wolne Beto - w poprzednim sezonie tez calkiem udany mial (spotkanie na Camp Nou zakonczone 5-1)
5
W poprzednim sezonie tez mial 2
12
Mimo wszystko w CA zdobyl srebro co tez jest osiagnieciem i byl nsjlepszym pilkarzem tej imprezy
1
Przede wszystkim to nam jednej bramki nie uznali. Pofobno tez Immobile byl na spalonym przy 4-4
1
I jeszcze nam bramke zabrali w pierwszej polowie
3
Czy NEYMAROWI liczy sie wygranie SPE?
3
Dobrze ze Pedro to strzelil bo sedzia ksrnego by nie dal - choc powinien
1
Messi po raz puerwszy w karierze strzelil gola z rzutu wolnego w finale.
1
Ja nie pamietam takiego meczu
0
Ronaldi nie strzelil wolnego z Granada tylko z Eibar i Getafe
0
Cr11 trafil dwa razy z Eibar i Getafe. Z Granads nie trafil wolnego
1
Jak można tak zabrać gola w finale ...
1
Co za Przekot - 2 gole z 2 wolnych
1
Szkoda ze Banega tak dobrze karnych nie strzelał of You know what I mean - ale Messi zacnie odpowiedział
0
zwlaszcza, ze tak filozoficznie mozna sie zastanawiac, czy gdyby Real nie wygral tej LM, to moze my bysmy nie wygrali LM w tym roku?
Chodzilo mi bardziej o to, ze LM i tak zostalaby w rekach hiszpanskich :)
0
Inna sprawa ze wtedy jakby Real nie wygrał to wygrałoby Atleti co byłoby lepszym rozwiązaniem
0
Słabo :/ dobrze ze nie sprzedali Pedro za wcześnie
0
Nie :) - tylko my chcemy
0
Ronaldo ma na razie 16 trofeów klubowych (9 MAnchester oraz 7 Real). W Realu jak dotychczas z najważniejszych trofeów 1/6 La Liga oraz 1/6 LM.
Messi od czasu przyjścia Ronaldo do Realu: 4/6 La Liga oraz 2/6 LM
Swoja droga jestem ciekaw czy w tym roku uda się powstrzymać Real od wygrania La Ligi. Będą mocno zmotywowani po poprzednim sezonie oraz uwzględniając fakt, ze w ostatnich 7 latach wygrali tylko jedna lige, to czuje, ze ciężko będzie obronić to trofeum.
0
ja wiem...
Barta jest 3,5 roku młodszy od Leo, a ma 10 tytułów mniej - czyli zakladajac, ze obaj zostaną w Barcelonie tyle samo czasu, to Marc po odejściu Leo musiałby zdobywac średnio 3 tytuly na sezon, co latwe nie jest.
3 tytuly na sezon oznaczają - La Liga, PK, i SPH
lub wygrywanie LM i dokładanie SPE oraz KMS
0
Co więcej na 11 przypadkow tylko dwukrotnie Liga była przegrana przez Barce z Messim stosunkowo wcześnie (sezon 2007/2008 oraz sezon 2011/2012).
W sezonie 2013/2014 brakowało uznania przez sędziego prawidłowego gola z Atletico. Choc oczywiście mecz się mogl dalej roznie potoczyc
Sezon 2006/2007 to osobna historia - skonczylismy z taka sama liczba punktów co MAdryt (znacznie lepszy stosunek bramkowy), ale mecze bezpośrednie zdecydowaly. Choc to był sezon pelen emocji. Najpierw wyszarpaliśmy remis na Camp Nou (hat trick Leo), ale później słynne Tamudazo i gol RvN w Saragossie zmienily kompletnie sytuacje.
2
zdrowo to przeplacil MAnchester
0
Mimo wszystko to Real mial wiecej z gry w dwumeczu i to Real byl strona atakujaca. To, ze Juve awansowal nie znaczy, ze Real nie ma wiekszych indywidualnosci. Morata taki nie jest.Morata dobrze sie wpasowal do Juve, ale w przeciagu calego sezonu az tak nie blyszczal jak np. Tevez. Dlatego Real nie odkupi go za 30 mn. Mysle, ze w sumie mozna to nazwac dobrym interesem dla obu stron. Real dostal duza kase za zawodnika, ktory i tak by nie gral, a Juve ma dobrego gracza pierwszego zespolu. Choc gdy kupowali go rok temu to wydawalo sie, ze jednak sporo przeplacaja.
0
prosze przeczytaj moja wypowiedz powyzej bo nie chce mi sie powtarzac.