mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki wstyd, ze w zeszlym sezonie i z Getafe i z Sevilla potracilismy punkty...
0
Tylko wlasnie Real bez Ronaldo sobie radzis potrafi. A my bez Messiego to jednak inna druzyna.
1
Uczciwie trzeba to powiedziec:
Jezeli ta lige trzeba bedzie wygrac majac blisko100 pkt (czyli taki max), to jestesmy mocno w plecy. Nie wierze zebymsy nie stracili punktow bez Leo w meczach z Sevilla, Getafe czy Villareal.
Wiele osob mowi, ze trzeba sie ogladac na siebie, ale prawda jest tak, ze teraz wyjatkowo wiele zalezy od Realu. Jezeli Biali zaczna wygrywac i nie tracic punktow, to nie bedzie jak tego mistrzostwa ukasic.
0
Chyba jeszcze pewniejsze jest to, ze bedzie krolem strzelcow La Liga. w LM jest jeszze paru graczy.
0
to nie ma wielkeigo znaczenia czy bedzie 6 czy 7, bo po 8 listopada jest przerwa reprezentacyjna. Raczej 5 tygodni nie bedzie, bo to zerwanie
0
problem jest taki, ze nawet jak Leo zdazy na Real, to bedzie bez rytmu meczowego itp itd.
0
ta sytuacja akurat nie ma nic z mafia wspolnego
0
to akurat na to nie wplynie, bo kontuzja to "tylko" 2 miesiace
0
Jedyny plus momentu tej kontuzji jest taki, ze podczas rehabilitacji beda az dwie przerwy na reprezentacje
0
Nawet jak Leo wroci do gry po kontuzji jeszcze na El Clasico, to raczej nie bedzie na100% sprawny.
Dodatkowo Leo zawsze potrzebowal paru meczow po kontuzji zeby zlapac dobry rytm...
3
OFICJALNIE: Leo Messi nie zagra przez 6-8 tygodni. Uraz więzadła w lewym kolanie.
0
dokladnie patrz ZP za 2013 rok, gdzie jeszcze w lato tylko Leo byl faworytem.
0
nie bedzie mogl - mowie sie o 6-8 tygodniach. Walka trwa o wykurowanie go na El Clasico.
0
Wiadomo, ze w tym roku jest bardzo duza przewaga Leo i kazdy inny werdykt niz zwyciestwo Leo bylby niesprawiedliwy, ALE
ZP to plebiscyt i ja jednak nie zapomne roku 2013, gdzie Cr przy ZEROWEJ ilosci trofeow druzynowych ostatecznie wygral ZP z Messim, ktory wlasnie na jesieni zlapal kontuzje.
Jeszcze w sierpniu 2013, Buki nie dawaly wiekszych szans dla Cra.
Do tego Real naprawde dobrze potrafi żebrać o ZP, więc tak na 100% you cant tell.
0
chyba to by bylo jednak na wyrost jezeli myslisz o Crze. Jednak liczy sie caly sezon, a przez okres od listopada do konca wrzesnia Messi zdeklasowal Cra - i oczywiscie nie mowie o suchych liczbach.
Przyznanie ZP dla Cra nawet jak nasztrzela teraz pare bramek, to bedzie werdykt z czapy.
0
kontuzja - przerwa 6-8 tygodni
0
mamy narazie same ciezkie mecze poza LEvante:
Bilbao 0-1
Malaga 1-0
Atletico 1-2
porazka z Celta
Las Palma 2-1
0
juz dzisiaj pokazali. Z las Palmas wygrac tylko 2-1 u siebie ...
0
z Realem to chyba bysmy piatek dostali
0
no chyba jednak nie...
Ale fakt, ze teraz CR zapewnil sobie pichichi i najlepszego strzelca w LM. Chyba ze w LM Lewy sie rozstrzela
0
zwlascza, ze zaczelismy od remisu. Wygrana z Bayerem to mus teraz.
Pozniej mozemy nawet zremisowac raz z Bate
0
Tak BTW - to CR11 wlasciwie zapewnil sobie zdobycie Trofeo Pichichi, ZB oraz prawdopobonie krola strzelcow LM.
9
Mecze Barcy bez Messiego przy zalozeniu 7 tygodni przerwy (mowi sie 6-8):
La Liga: Sevilla (w), Rayo (d), Eibar (d), Getafe (w), Villareal (d)
LM: Bayer (d), Bate (w), Bate (d)
0
Po pierwsze ZP jest juz rozstrzygniet
Po drugie walic ZP, gorzej wyglada nasza sytuiacja w lidze
0
Catalunya Radi/TV3: Messi wypada z gry na 6-8 tygodni. :////
1
Kręcidło: Leo Messi wrócił na Camp Nou. Obejrzy ostatnie minuty meczu.
3
Trzeba podpytac Cr-a ile bierze za organizacje kursu rzutów karnych?
2
Neymar godnie zastąpił Messiego :)
2
moze Perez posmarowal lekarzom
0
Niezbyt ciekawie z Leo. Wychodzac z kliniki kulał