mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sensie Perez za malo posmarowal?
0
Mimo wszystko zamienilbym zwyciestwo Realu i nasz remis byleby Leo tej kontuzji nie mial.
Jednak w lidze to jest tylko 5 spotkan - chyba, ze na Real tez nie da rady, wiec byloby szesc.
Jednak jest 1 punkt zapasu.
0
moze zgarnac - jakby trenerem Realu byl Ancelotti to co innego, ale jest nowy trener wiec you never know.
Ale tu Malaga mala niespodzianke zrobila i dala nam odrobine oddechu.
2
Real - 27 strzalow na bramke - i brak gola - czy to jest statystycznie mozliwe?
0
Kryskowi celnosci nie zycze, ale zdrowia owszem
0
Jedyny dzisiaj pozytywny aspekt, ze Real zgubil te dwa oczka.
0
niby tak, ale bez Leo mamy 5 do 6 meczów, z tym, ze u siebie gramy z Rayo, Eibar - czyli raczej 6 punktow wpadnie.
Wyjazdy do Sevilli i Getafe - tu moze byc roznie
Dom z Villareal - czyli tez roznie.
Jezeli z Getafe, Villareal i Sevilla bysmy zdobyli 6 punktow - to zakaldajac, ze Real wygra wszystko do Gran Derbi (a to wcale nie jest pewne), oznacza, ze bedziemy mieli max.4 punkty straty.
Takie dywagacje
0
jesli juz to po jednym trofeum, czyli LA Liga.
0
Ronaldo dosrodkowuje niedokladnie, a on, ze wspaniale dosrodkowanie... Co comment.
0
Real nie gra padaki tylko gra nieskutecznie, poczekajmy jeszcze 45 minut.
1
jak nic opusci jeszcze 5 meczów ligowych i 3 spotkania ligi mistrzow.
Nawet jakby wykurowal sie na 6 listopada, to raczej nie zagra z Villareal meczu 7-8 listopada.
Jezeli wykruje sie po 56 dniach, to raczej mecz z Realem rozpocznie na lawce.
0
Taki wstyd, ze w zeszlym sezonie i z Getafe i z Sevilla potracilismy punkty...
0
Tylko wlasnie Real bez Ronaldo sobie radzis potrafi. A my bez Messiego to jednak inna druzyna.
1
Uczciwie trzeba to powiedziec:
Jezeli ta lige trzeba bedzie wygrac majac blisko100 pkt (czyli taki max), to jestesmy mocno w plecy. Nie wierze zebymsy nie stracili punktow bez Leo w meczach z Sevilla, Getafe czy Villareal.
Wiele osob mowi, ze trzeba sie ogladac na siebie, ale prawda jest tak, ze teraz wyjatkowo wiele zalezy od Realu. Jezeli Biali zaczna wygrywac i nie tracic punktow, to nie bedzie jak tego mistrzostwa ukasic.
0
Chyba jeszcze pewniejsze jest to, ze bedzie krolem strzelcow La Liga. w LM jest jeszze paru graczy.
0
to nie ma wielkeigo znaczenia czy bedzie 6 czy 7, bo po 8 listopada jest przerwa reprezentacyjna. Raczej 5 tygodni nie bedzie, bo to zerwanie
0
problem jest taki, ze nawet jak Leo zdazy na Real, to bedzie bez rytmu meczowego itp itd.
0
ta sytuacja akurat nie ma nic z mafia wspolnego
0
to akurat na to nie wplynie, bo kontuzja to "tylko" 2 miesiace
0
Jedyny plus momentu tej kontuzji jest taki, ze podczas rehabilitacji beda az dwie przerwy na reprezentacje
0
Nawet jak Leo wroci do gry po kontuzji jeszcze na El Clasico, to raczej nie bedzie na100% sprawny.
Dodatkowo Leo zawsze potrzebowal paru meczow po kontuzji zeby zlapac dobry rytm...
3
OFICJALNIE: Leo Messi nie zagra przez 6-8 tygodni. Uraz więzadła w lewym kolanie.
0
dokladnie patrz ZP za 2013 rok, gdzie jeszcze w lato tylko Leo byl faworytem.
0
nie bedzie mogl - mowie sie o 6-8 tygodniach. Walka trwa o wykurowanie go na El Clasico.
0
Wiadomo, ze w tym roku jest bardzo duza przewaga Leo i kazdy inny werdykt niz zwyciestwo Leo bylby niesprawiedliwy, ALE
ZP to plebiscyt i ja jednak nie zapomne roku 2013, gdzie Cr przy ZEROWEJ ilosci trofeow druzynowych ostatecznie wygral ZP z Messim, ktory wlasnie na jesieni zlapal kontuzje.
Jeszcze w sierpniu 2013, Buki nie dawaly wiekszych szans dla Cra.
Do tego Real naprawde dobrze potrafi żebrać o ZP, więc tak na 100% you cant tell.
0
chyba to by bylo jednak na wyrost jezeli myslisz o Crze. Jednak liczy sie caly sezon, a przez okres od listopada do konca wrzesnia Messi zdeklasowal Cra - i oczywiscie nie mowie o suchych liczbach.
Przyznanie ZP dla Cra nawet jak nasztrzela teraz pare bramek, to bedzie werdykt z czapy.
0
kontuzja - przerwa 6-8 tygodni
0
mamy narazie same ciezkie mecze poza LEvante:
Bilbao 0-1
Malaga 1-0
Atletico 1-2
porazka z Celta
Las Palma 2-1
0
juz dzisiaj pokazali. Z las Palmas wygrac tylko 2-1 u siebie ...
0
z Realem to chyba bysmy piatek dostali