0

W sensie Perez za malo posmarowal?

0

Mimo wszystko zamienilbym zwyciestwo Realu i nasz remis byleby Leo tej kontuzji nie mial.

Jednak w lidze to jest tylko 5 spotkan - chyba, ze na Real tez nie da rady, wiec byloby szesc.

Jednak jest 1 punkt zapasu.

0

moze zgarnac - jakby trenerem Realu byl Ancelotti to co innego, ale jest nowy trener wiec you never know.

Ale tu Malaga mala niespodzianke zrobila i dala nam odrobine oddechu.

2

Real - 27 strzalow na bramke - i brak gola - czy to jest statystycznie mozliwe?

0

Kryskowi celnosci nie zycze, ale zdrowia owszem

0

Jedyny dzisiaj pozytywny aspekt, ze Real zgubil te dwa oczka.

0

niby tak, ale bez Leo mamy 5 do 6 meczów, z tym, ze u siebie gramy z Rayo, Eibar - czyli raczej 6 punktow wpadnie.

Wyjazdy do Sevilli i Getafe - tu moze byc roznie

Dom z Villareal - czyli tez roznie.

Jezeli z Getafe, Villareal i Sevilla bysmy zdobyli 6 punktow - to zakaldajac, ze Real wygra wszystko do Gran Derbi (a to wcale nie jest pewne), oznacza, ze bedziemy mieli max.4 punkty straty.

Takie dywagacje

0

jesli juz to po jednym trofeum, czyli LA Liga.

0

Ronaldo dosrodkowuje niedokladnie, a on, ze wspaniale dosrodkowanie... Co comment.

0

Real nie gra padaki tylko gra nieskutecznie, poczekajmy jeszcze 45 minut.

1

jak nic opusci jeszcze 5 meczów ligowych i 3 spotkania ligi mistrzow.

Nawet jakby wykurowal sie na 6 listopada, to raczej nie zagra z Villareal meczu 7-8 listopada.

Jezeli wykruje sie po 56 dniach, to raczej mecz z Realem rozpocznie na lawce.

0

Taki wstyd, ze w zeszlym sezonie i z Getafe i z Sevilla potracilismy punkty...

0

Tylko wlasnie Real bez Ronaldo sobie radzis potrafi. A my bez Messiego to jednak inna druzyna.

1

Uczciwie trzeba to powiedziec:

Jezeli ta lige trzeba bedzie wygrac majac blisko100 pkt (czyli taki max), to jestesmy mocno w plecy. Nie wierze zebymsy nie stracili punktow bez Leo w meczach z Sevilla, Getafe czy Villareal.

Wiele osob mowi, ze trzeba sie ogladac na siebie, ale prawda jest tak, ze teraz wyjatkowo wiele zalezy od Realu. Jezeli Biali zaczna wygrywac i nie tracic punktow, to nie bedzie jak tego mistrzostwa ukasic.

0

Chyba jeszcze pewniejsze jest to, ze bedzie krolem strzelcow La Liga. w LM jest jeszze paru graczy.

0

to nie ma wielkeigo znaczenia czy bedzie 6 czy 7, bo po 8 listopada jest przerwa reprezentacyjna. Raczej 5 tygodni nie bedzie, bo to zerwanie

0

problem jest taki, ze nawet jak Leo zdazy na Real, to bedzie bez rytmu meczowego itp itd.

0

ta sytuacja akurat nie ma nic z mafia wspolnego

0

to akurat na to nie wplynie, bo kontuzja to "tylko" 2 miesiace

0

Jedyny plus momentu tej kontuzji jest taki, ze podczas rehabilitacji beda az dwie przerwy na reprezentacje

0

Nawet jak Leo wroci do gry po kontuzji jeszcze na El Clasico, to raczej nie bedzie na100% sprawny.

Dodatkowo Leo zawsze potrzebowal paru meczow po kontuzji zeby zlapac dobry rytm...

3

OFICJALNIE: Leo Messi nie zagra przez 6-8 tygodni. Uraz więzadła w lewym kolanie.

0

dokladnie patrz ZP za 2013 rok, gdzie jeszcze w lato tylko Leo byl faworytem.

0

nie bedzie mogl - mowie sie o 6-8 tygodniach. Walka trwa o wykurowanie go na El Clasico.

0

Wiadomo, ze w tym roku jest bardzo duza przewaga Leo i kazdy inny werdykt niz zwyciestwo Leo bylby niesprawiedliwy, ALE

ZP to plebiscyt i ja jednak nie zapomne roku 2013, gdzie Cr przy ZEROWEJ ilosci trofeow druzynowych ostatecznie wygral ZP z Messim, ktory wlasnie na jesieni zlapal kontuzje.

Jeszcze w sierpniu 2013, Buki nie dawaly wiekszych szans dla Cra.

Do tego Real naprawde dobrze potrafi żebrać o ZP, więc tak na 100% you cant tell.

0

chyba to by bylo jednak na wyrost jezeli myslisz o Crze. Jednak liczy sie caly sezon, a przez okres od listopada do konca wrzesnia Messi zdeklasowal Cra - i oczywiscie nie mowie o suchych liczbach.

Przyznanie ZP dla Cra nawet jak nasztrzela teraz pare bramek, to bedzie werdykt z czapy.

0

kontuzja - przerwa 6-8 tygodni

0

mamy narazie same ciezkie mecze poza LEvante:

Bilbao 0-1
Malaga 1-0
Atletico 1-2
porazka z Celta
Las Palma 2-1

0

juz dzisiaj pokazali. Z las Palmas wygrac tylko 2-1 u siebie ...

0

z Realem to chyba bysmy piatek dostali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?