mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niedługo bedziesz musiał avatar zmienić :)
0
Messi zostal najlepszym zawodnikiem CA - tylko nie przyjal wyroznienia. Arturo Vidal zostal MVP Finalu.
0
jasne, ze sa takie osoby, ale jednak z kazdym meczem , a juz zwlaszcza z takim jak GD, czesc osob powoli sie wykrusza. NIe mowie ze to nastapi zaraz, ale na pewno czesc osob - rowniez kibicow RM widzi to jednak troche inaczej
0
Faktycznie - czestwo wyszlo :)
0
wiesz dlaczego tak mysle -
1) wybor do druzyny UEFA jest po El Clasico - wiec znaczna czesc osob przejrzala na oczy pewne rzeczy
2) Narazi zaglosowalo ok. 100 tys. osob - tutaj mozna zobaczyc, jak wyglada % udzial glosow na danego gracza. Messi jest brany do druzyny w ciagu sotatnich 24h. Messi jest np. brany w 66% przypadkach. Neymar kolo 47%, Lewy 42%, Suarez 39%, a CR jedynie 30% - to juz na wstepie towrzy pewna roznice.
Co do podium ZP , to mysle ze tutaj bedzie, i bardzo mozliwe, ze nawet na drugim miejscu, ale coz zrobic
0
Cos czuje, ze po raz pierwszy od 2006 Grzmota nie bedzie w druzynie UEFA wybieranej przez kibiców.
1
dalem identyczna :) Pozdrawiam. Zastanawialem sie nad Pogba zamiast Krychy, ale czemu nie dac Naszego.
0
Moge sie zgodzic z Twoja jedenastka w 100%
Sam mam bardzo zblizona jedenastke :) - na DM dalem jednak Krychę - względy patriotyczne :) Reszta tak samo
0
zwroc uwage, ze Krychowiak dostal nominacje - oczywiscie swietnie gral w La Liga, ale przede wszystkim z perspektywy druzyny UEFA Sevilla wygrała LE.
Dlatego masz tez nominacje bramkarza Dnipro.
1
Zwróć uwage, ze jest to jednak druzyna UEFA - sila rzeczy jest tu polozny nacisk na rozgrywki organizowane przez UEFA. Bravo nie gral w LM/LE/ SPE - w zwiazku z tym trudno sie wypowiadac. Niestety tak jest
Inna spraw co do nagrod dla Bravo za ten sezon - to Bravo mial swietny sezon, ale dla zewnetrznego odbiorcy ktory widzi, ze bramkarz Barcelony gra "tylko" w La Liga- to jest sygnal, ze skoro nawet nie ma pozycji bramkrza numer 1 w swoim klubie, to jak go wybierac na najlepszego bramkarza świata.
NIestety tutaj decyzja Enrique byla taka, ze w LM Bravo nie grał, a jednak tam Barca mierzyla sie ze wszystkimi mistrzami swoich krajów. W tym sezonie tez w LM nie gra
Jeszcze raz podkresle, ze oczywiscie uważam, ze Bravo miał kapitalny sezon, ale inni bramkarze np. Buffon bardzo wiele wygrał z Juventusem i do tego spisywał sie również bardzo dobrze.
0
nie ma - z defensywnych za to jest nasza Krycha
0
Bravo tez nie ma w zestawieniu. Inna sprawa, ze tutaj o tyle jest to trudny wybor, ze Bravo nie gral ani w LM, ani w PK, wiec szczegolnie w przypadku druzyny UEFA brak Bravo jest zasadny.
0
Alby nie ma w zestawieniu - rozumiem, ze postawiels na Austriaka Alabe? Busquetsa tez nie ma w zestawieniu - czego kompletnie nie rozumiem
4
MOzna juz glosowac na najlepsza jedenastke UEFA:
h ttp://en.toty.uefa.com/
Znowu nie ma Busquetsa do wyboru...
1
Nawałka juz lepiej, bo chcociaz dal na drugie miejsce Messiego
0
Mamy jeszcze Almerie ( najwyższe zwycięstwo wyjazdowe 8-0 i hat trick Leo) z sezonu 2010 / 2011. Właściwie to od sezonu 08/09 tsporo klubów dostało od nas na wyjezdzie 4 bramki w Ła Liga tak wychodzi. Villareal to był sezon 2009 / 2010 i było 4-1 o ile pamietam.
0
tenerffe bylo w 2010 w styczniu(hat trick Leo), wyjazdowe 5-2 z Getafe bylo za Martino, Cordoba (8-0) i Elche to byl zeszly sezon, Espanyol to byl 2011 (2 gole Villi), Sevilla (za Martino) - mowie tylko z pamieci ale do tych spotkan jestem pewny. aha no i Levante ( np zeszly sezon i 5-0) wysaje mi sie ze tutaj sie jednak sporo rozminales z tymi druzynami :)
0
Hmm mogę sie lekko przyczepić do tego - drużyny którym Barca strzeliła 4 gole lub więcej w Ła liga. chyba było tego więcej - Cordoba, Elche, Tenerife, chyba tez Villareal (tu głowy nie dam), Sevilla (mecz na wodzie), Getafe (hat trick Pedro), Espanyol
0
Juz jutro bedzie można wybierać drużyne roku UEFA. Wiecie na kogo oddać swój głos.
0
Leo w listopadzie bez formy? Prosze... Przypomnij sobie hat tricki z Sevilla, Espanyolem, cudowna akcja w Valencii, 9 goli po fazie grupowej lm ( w tym dwa strzelone Psg)
0
My mieliśmy 4 pkt straty do Realu na półmetku ale nie zaliczyliśmy takiej wtopy w derbach bo jednak 1-3 na wyjezdzie a porażka 0-4 u siebie to spora różnica.
1
jego lokiec tez - cristiano nie mogl pozniej odpowiednio machac rekami po tej groznej kontuzji lokcia :)
0
- sorry w zlym miejscu wstawione
4
warto dodac ze Messi po raz pierwszy od 2006 roku nie strzelil gola Realowi w roku kalendarzowym. Przez 8 lat nieprzerwanie pokonywal bramkarzy Realu. kazda piekna seria kiedys sie konczy.
0
pelna zgoda - Leo powinien max 60 minut dostac. zwlaszcza ze awans mamy wlasciwie zapewniony.
1
nie moge z Beniteza - za kazdym razem gdy widze bramke Barcy z el clasico a nastepnie mine Cra i to jak Benitez robi swoje notatki - banan mi z twarzy nie schodzi :)
4
zwłaszcza, ze poza sama gra potrafi jesscze w niekonwencjonalny sposob zaatakowac łokiec Grzmota.:)
0
Taktyka 4-2-4 ;)
0
Rownie dobrze moge napisac: "ciekawe co Ty byś napisał jak by była odwrotność meczu ? "
pewnie każdy by inaczej pisal jakby wynik byl 4-0 na korzysc Realu- sam bys raczej nie pisal o podskakujacej nodze - wiec Twoj komentarz zupelnie zbędny, bo do niczego sie nie odnosi co napisałem
0
Swoją droga Real liczy sie ze Barca wróci zmęczona po kms i bedzie szansa odrabiania strat - tylko niektórzy zapomnieli ze Real pojechał jesCze do Dubaju grać kretyński mecz towarzyski z Milabem na pare dni przed meczem z Valencia. Barca da jednak piłkarzom wypocząć po kms.