2

Studio Eleven można powiedzieć ze jest podwórkowe / lub jak kto woli parkingowe :)

0

Na pewni na plus mamy jeszcze to ze w prEciwienstwie do Realu rok temu nasz Zarząd nie zrobi kreteńskiego meczu w Emiratach z Milanem na początku stycznia.

0

Akurat to ze zawodnicy mieli kontuzje to wcale nie jest argument za ich lepszym przygotowaniem fizycznym w dalszej części sezonu. W trakcie kontuzji zawodnicy nie odpoczywają tylko musza przechodzić odpowiednie rahbilitacje. Większy wpływ na plus mógłbym powiedzieć maja raczej np kwestie ze taki Suarez czy Ney byli zawieszeni w swoich reprezentacjach a normalnie w tych okresach by grali. To jest realny odpoczynek o większa regeneracja na kolejne mecze. Oczywiście zgadzam sie z czynnikami Vidala i Turana - tutaj powinna byc swieżość.

2

i jeszcze to porozumiewawcze mrugniecie okiem :)

0

Jeśli chodzi o Bravo, to wlasnie jest ten problem, ze on nie wygral triplete, bo w przypadku LM UEFA oficjalnie nie uznala go za zwyciezce.

Do tego Bravo wlasciwie nie partycypowal w wygraniu przez Barcę LM, PK i SPE. Dlatego nie został nominowany.

Pisanie o najlepszym bramkarzu dla Bravo w kontekście wygrania prez Barce tripletu jest nie do końca sensowne, bo to raczej pokazuje, ze nieważne czy bronil Bravo czy Mats, to i tak Barca zdobywała te trofea.

Poza tym rozmawiajmy tu o popisach indywidualnych, a nie druzynowych - taki Hart w meczu z Barcą wyczyniał co mógł (doslowanie CUDA!) - a mimo to jego zespol przegrał w tej rywalizacji. Czy z tego powodu powinien być gorzej oceniony? Zwlaszcza, ze przeciez musial mierzyc sie najlepszym trio (MSN) na swiecie. Jaki wpływ Hart miał na to, ze Aguero karnego nie trafil?

W lidze angielskiej taki Hart po raz kolejny zdobyl złote rękawice - do tego w przeciwieństwie do nas w City Hart jest zdecydowanym numerem jeden w bramce.

To, ze Enrique ustawil tak bramkrzy jak ustawil trochę automatycznie zamyka im droge do zdobywania indywidualnych trofeów.

0

dokładnie, Dynamo ma los w swoich rękach dzięki wygranej 2-0 z Porto. Jakby Porto strzelilo choć jedna bramke, to sytuacja bylaby jeszcze ciekawsza, bo wtedy w przypadku remisu o awansie decydowalby jak wysoki bylby ten remis, czy 0-0, czy np. 2-2

1

licza się bezpośrednie pojedynki miedzy zainteresowanymi druzynami -

Zasady ustalania kolejności w tabeli:
1.liczba zdobytych punktów w całej rundzie;
2.liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich;
3.różnica bramek w meczach bezpośrednich;
4.różnica bramek w meczach bezpośrednich – podwójne liczenie bramek zdobytych na wyjeździe;
5.różnica bramek w całej rundzie;
6.liczba zdobytych bramek w całej rundzie;
7.współczynnik drużyny z poprzednich 5 sezonów.

Co ciekawe w malej tabeli jaka powstanie każdy z tych zespolow będzie miał 5 punktów (wszyscy mieliby komplet punktów z Maccabi). Wtedy będą liczyc się bramki. Dopiero punkt numer 3 rozstrzyga, czyli

W najlepszej sytuacji jest Dynamo, które jak wygra to przechodzi dalej, bo wprawdzie przegrało z Chelsea 1-2, ale pokonało Porto 2-0.

Tym samym Porto znajduje się w najtrudniejszym polozeniu, bo przy remisie z Chelsea i wygranej Dynamo, to wlasnie oni pozegnaja się z LM.

3

ciekawa sytuacja w grupie G - Chelsea i Porto po 10 pkt a Dinamo ma punktow 8. w ostatnim spotkaniu Porto jedzie do Londynu a Dinamo podejmuje Maccab

0

To jest nagroda od listopada do końca października bodajze

0

zagłosuj i wybierz 8 naszych - zawsze pomoze :) dodaj Krychowiaka

0

Niestety, ale to jednak nie jest takie proste. Przychody z rozgrywek pod egida UEFA (jak LM, LE, Euro, SPE), to jest zupelnie inny biznes niz poszczegolne ligi krajowe.

Owszem poszczegolne federacje sa zrzeszone w UEFA, ale jednak organizatorem rozgrywek jest LFP.

Tak czy inaczej - to jest druzyna UEFA i nacisk jest polozony wlasnie na te rozgrywki.

0

moze, ale jak Crisowi sie uda jednak dostac, to bedzie to jego 10 raz w tej jedenastce i 9 z rzędu. Mam nadzieje, ze jednak ludzie wykaza sie mysleniem.

0

narazie Messi i Neymar sa raczej pewni. Messi zdobywa kolo 70% glosow, a Ney kolo 47%, natomiast miejsce numer 3 jest niepewne. Na te chwile okupuje je Lewy (41%), a pozniej jest Suarez(37%), z niewielka przewaga nad Krystyna (35%).

1

Swoja droga jak ktos nie glosowal, to trzeba wesprzez Suareza, bo na ten moment CR goni Luisa bardzo mocno:

Suarez - 37% glosow

Ronaldo - 35% glosow

0

Przestance pisac, z tym, ze nie ma Bravo. To jest nagroda UEFA - gdzie glowny klucz stanowi swietna postawa w rozgrywkach UEFA. Zobaczcie, ze jest tam np. bramkrz Dnipro - ktory gral bardzo dobrze w LE.

Bravo nie grał w PK, a przede wszystkim w LM - oba te trofea Barca wygrala mimo tego, wiec brak Bravo w tym kontekscie przy nagrodzie UEFA jest w jakims sensie zrozumiały. NIe zagral tez w finale SPE z Sevilla.

Inna spraw co do nagrod dla Bravo za ten sezon - to Bravo mial oczywiscie kapitalny sezon, ale dla zewnetrznego odbiorcy ktory widzi, ze bramkarz Barcelony gra "tylko" w La Liga- to jest sygnal, ze skoro nawet nie ma pozycji zdecydowanego bramkrza numer 1 w swoim klubie, to jak go wybierac na najlepszego bramkarza świata.

NIestety tutaj decyzja Enrique byla taka, ze w LM Bravo nie grał, a jednak tam Barca mierzyla sie ze wszystkimi mistrzami swoich krajów. W tym sezonie zreszta tez w LM nie gra.

2

jak klikniesz na danego gracza na stronie, to po prawej masz w kółeczku to w ilu procentach druzyn dany gracz zostal wybrany. Zastrzezenie dotyczy to ostatnich 24 godzin - jednak z racji tego, ze glosowanie dzisiaj sie rozpoczelo to oddaje to aktualny stan tego kto na te chwile wszedlby do druzyny roku.

1

jak chcesz sie podzielic to musisz wkleic screena, bo tak to kazdy wchodzi do swojej 11-ki.

0

narazie jednak na 3.miejscu wsrod napastnikow jest nasz Lewy, ktory ma 41% glosow. No coz zobaczymy - glosowalo ponad 1,3 mln osob.

0

Jezeli chcecie wesprzec naszych :) to polecam glosowanie z różnych przeglądarek

1

Ronaldo zbliza sie do Suareza. Cr ma juz 34% glosow, a nasz Luis 37%.

0

i co wiecej ma juz 47% glosow i raczej bedzie nie do wygryzienia z najlepszej 11-ki

0

Swoja droga - Alaba jest wlasciwie jedynym nominalnym lewym obronca w nominacjach UEFA, co automatycznie powoduje, ze prawie kazdy go wybiera.

6

W glosowanie na jedenastke UEFA glosowalo juz ponad 1 mln osob. W poprzednim roku glosowalo ponad 8 mln, ale mozna juz pierwsze wnioski wysnuc jak bedzie wyglada ta jedenastka:

bramkarz: Neuer (56% glosow)
obrona: Alaba (71%), Ramos (47%), Pique (41%), Alves (43%),
pomoc: Pogba (56%), Iniesta (62%), trzeci pomocnik to najwieksza niewiadoma - Rakitic (36%), Vidal tez ma 36, James ma 36%, i de Bruyne ma 36
atak: Messi (68%), Neymar (47%), Lewandowski ma 41%, ale blisko jest Suarez ma 38% i oni powinni powalczyc o miejsce numer 3. Ronaldo ma wprawdzie aż 33%, ale mam nadzieje, ze jednak trojka to bedzie MSN.

1

masz identyczyna, bo to jest Twoja jedenastka :) - jak wszedles w linka to zobaczyles swoja jedenastke, a nie jego

0

Busquets jeszcze ani razu nie byl w jedenastce UEFA... To jest tak jak sie pozwala glosowac "kibicom". Naprawdę pisanie przez niektorych o plebiscycie ZP jest smieszne, jak inne plebiscyty maja te same jak nie gorsze mankamenty.

0

tak jak niektorzy narzekaja na plebiscyt ZP - ze to marketing i tego typu i ze trener Dzibuti nic nie wie o pilce, to druzyna UEFA zawsze byla spaczona tym jeszcze bardziej - glosowanie kibicó. W 2013 w jedenastce roku nei bylo Leo Messiego, co mimo jego slabszego roku (jak na jego standard), to wybranie do pomocy Ozila, czy nawet Ibry w ataku przed Leo bylo śmieszne.

W tym roku po raz kolejny brak nominacji do Sergio, to wielki zal. Inna sprawa, ze az trudno sobie to wyobrazic, ale w jedenastce UEFA Busquetsa nie bylo ani razu...

2

Niedługo bedziesz musiał avatar zmienić :)

0

Messi zostal najlepszym zawodnikiem CA - tylko nie przyjal wyroznienia. Arturo Vidal zostal MVP Finalu.

0

jasne, ze sa takie osoby, ale jednak z kazdym meczem , a juz zwlaszcza z takim jak GD, czesc osob powoli sie wykrusza. NIe mowie ze to nastapi zaraz, ale na pewno czesc osob - rowniez kibicow RM widzi to jednak troche inaczej

0

Faktycznie - czestwo wyszlo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?