14

Tymczasem Messi został wybranym najlepszym rozgrywającym w 2015 przez IFHHS.

W rankingu wyprzedził Inieste i Pirlo.

TO pierwsze takie wyroznienie dla Messiego.

3

Bez przesady - z Sevilla była porażka - wiec bądźmy choć trochę konserwatywni i uznajmy ze tutaj do wyciagnięcia był plus 1 punkt a nie zaraz plus 3 :)

4

Gdyby , gdyby, gdyby. Rownie dobrze mozna napisac, gdyby Real dzisiaj wygral, gdyby Real wygral z Malaga, gdyby Real wygral z Atletico, itp itd

1

dobre dobre :) ale nie - choc Espanyol jest wsrod tych 6 spotkan. Poza tym

Deportivo, Gijon (dom), Betis (w), Espanyol (d), Granada (w), Atheltic (d)

0

moze Casillas bez s?

0

Taak ;) Wojtek i jego szlugi zatrzymaja Real

0

z Deportivo graja u siebie - to ze my przyfrajerzylsimy nie znaczy ze Real to tez powtorzy

0

i puchar króla

0

Real ma teraz 6 bardzo latwych meczow wiec musimy sie pilnowc i nie gubic punktow.

0

nie powiekszyllismy bo sami tracimy sporo punktow- ale jakby Real nie zgubil puntkow to juz by nas wyprzedzali.

1

Real zgniecie Rome - Roma jest slaba i ma dziurawa obrone

1

oby za 8 dni Messi zgarnal tez nagrode Puskasa

0

a nie przypadkiem z-p-r - przeciez przed Villareal mieli wyjazd do Eibar ktory wygrali.

0

Nie ma co płakać o Negredo bo to jest tylko 1 punkt a w przypadku zwycięstwo / remis różnica jest dwóch punktow wiec przede wszystkim fajnie ze Real zgubił punkty a my dalej mamy jedno darmowe potknięcie lub dwa jeżeli nie przegramy na Camp Nou z Realem

0

Jest dobrze - udało sie utrzymać przewagę!!!!

2

Niestety właśnie takimi meczami można wygrywać majstra - Real wygrywa kolejny wyrównany mecz a my ostatnio tego nie potrafimy :/

0

Równie dobrze można to powiedzieć o stratach punktów Realu

1

Miroslawskicotwarxir mówił ze ZP tylko dla Lewego a to o czymś świadczy

0

I jeszcze ligę mistrzów ;)

0

Nie włączaj następnym razem streamow z Realem :p

0

Po co ta złośliwość? Pisałem z telefonu i tak mi przerobił wyraz. Dzieki natomiast za odpowiedz

0

W 4 mecze - z PSg przeciez go nie było :)

0

O co chodzi z Markomczykiem Ronaldo?

2

On pisze o bramkach w FCB. Messi dolozyl 12 w reprezentacji, stad 91. Natomiast w FCB blo 79 bramek.

0

jasne, ze to co graja to moze nie jest to o co wszystkim chodzilo - ale w kazdej chwili Real moze odpadlic. Ogranie Malmo nawet wysoko to nie jest moze szal, ale jednak wygrali swoja grupe LM (NIESTETY!) I maja teraz Rome w 1/8, czyli awans pewny.

Oczywiscie zupelnie nie rozumiem dlaczego Real wystawia na mecz z Malmo podstawowy sklad (jak maja zapewnione pierwsze misjce w grupie), ale to jest ich problem.

W lidze graja srednio, ale moga dzisiaj miec tyle samo punktow co my (uwzgledniajac, oczywiscie, ze mamy mecz mniej) - wiec tu tez sprawa otwarta.

Dlatego jestem za skonczeniem z tym glupim gadaniem, niech Real wygrywa, to Benek zosstanie.

1

ja chce porazki Realu i w zadnym meczu nie bede im zyczyl zwyciestwa - chyba, ze byloby to zwiazane z ostatnim meczem ligowym, gdzie zwyciestwo Realu np. nad Alletico mogloby dac nam majstra.

Narazie to poza kompromitacja z nami, to Benek niczym nie zasluzyl na wywalenie. Sytuacja w lkigowej tabeli jest otwarta, a w LM Real jest wlasciwie jedna noga w 1/4.

1

W pelni zgadzam sie Toba o tym "frajerzeniu" w lidze :)

Co do oczekiwan natomiast

Top 3 La Liga to bedziemy mieli z zamknietymi oczami. Ostatni raz Barca nie byla w top 3 La Liga w sezonie 2002/2003, a Real w sezonie 2003/2004.

To akurat zaden sukces - co wiecej Barca poza top 2 la liga byla w ostatnich latach jedynie w sezonie 2007/2008 , gdzie skonczylismy lige za Realem i Villarealem.

W lidze wszystko inne niz mistrz w ostatnich latach to niestety jest porażka - za to wygrana to wielki sukces. Ja zdecydowanie wolalbym mistrzostwo La Liga i porazke nawet w 1/4 LM czy nawet 1/2LM niz przegrana w finale LM i zajecie miejsca 3 w lidze.

0

Real sfrajerzyl z Malagą i z Atletico. Nie ma co pisac, ze w razie niepowodzeni w lidze to bedziemy mowic, ze to my sfrajerzylismy, a nie Real wygrał ligę.

Przeciez rownie dobrze mozna mowic, ze w poprzednim sezonie jakby Rela nie sfrajerzyl z Valencia i nie sfrajerzyl z Villareal, to mieliby majstra.

Na tym polega roznica kto wygrywa lige w ostatnich latach - ze mecze stykowe trzeba w wiekszosci wygrywac - nam ostatnio to nie wychodzi.

0

W sezonie 2013/2014 faktycznie najlepsi tracili wiecej punktów.

MIstrzostwo przypadło Atleti z 90 punktami. Barca i Real ksonczyly rywalizacje z 87 punktami.

W kolejnym sezonie nastapilo wzmocnienie dupolu Barca /Real.

Barca zakonczyla rywalizacje z 94 punktami, a Real z 92 punktami. Na ten moment Atleti ma 41 punktow po 18 meczach - czyli jezeli zgarneliby komplet w ostatnim spotkaniu to mieliby 44. Jezeli Barca wygra dwa ostatnie mcze rundy bedzie miala 45 punktow, a Real 42.

Przy zalozenu prostej proporcji liga konkurencja w La Liga dla tych najmocniejszych jest zblizona do ostatniego roku.

Widać, że przynjamniej jak narazie Atletico zdobywa wiecej punktow niz w poprzednim sezonie. Wtedy zakonczyli sezon "tylko" z 78 punktami.

Ja wciaz spodziewam sie rywalizacji na poziomie ok. 90 punktów.

0

wystarczy przeanalizowac ostatnie sezony La Liga i wiedziec ile potrzeba punktow na zdobycie mistrzostwa.

Do tego zarówno Rela jak i my wszystkie najturdniejsze wyjazdy ma za soba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?