mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 brakuje balonika
1
@Adran360 to byl prajm co jak co ale @Popitek12 Poppisteros zjadl zęby na soccerze - i niebywaly De Gea z potężna obrona przy 2 golu
2
@bartekvisca mysle ze to nie takie proste :)
Austria tez bedzie trudniejsza z ich obrona niz Algieria
Z Jordania w zaleznosci od wyniku z Austria moze odpoczac
Potem w 1/16 moga miec juz nielatwa przeprawe i ogolnie ich drabinka w pucharowej bedzie raczej skomplikowana niz prosta
0
@FcPortoFan1999 na razie spokojnie cel jest cel
0
@FcPortoFan1999 Dlatego Roberto Martinez chce realizowac cel gdzie indziej Oskarito
@Popitek12
0
@FcPortoFan1999 Komentatorzy uplastycznią
0
@FcPortoFan1999 Oski gol byl anulowany
0
@FcPortoFan1999 jedyna ekipa ktora ukasila w drugiej polowie byla Arabia - Factos
0
@FcPortoFan1999 Ty lubisz takie połowy, own goal i tyle
1
@Wossi61FCB trzeba tez pamietac jakim psim swędem sie z grupy wytoczyli
Remis z Islandia, wysoka porazka na Chorwatow i potem z Nigeria wcale nie bylo różowo (Nigeria miala swoje okazje), finalnie gola wrzucili w 80+ minucie plus potrzebowali korzystnego wyniku w meczu Chorwacja - Islandia
0
@FcPortoFan1999 uspokój się
Plus bylo ubranie pomnika
0
@FcPortoFan1999 pisalem o silnym rozpoczeciu turnieju, plus ten wynik troche mylacy
1
@Wossi61FCB tak masz racje nie byl od razu konca, ale nie setka i nawet nie wiem czy bardzo dobra okazja bym to nazwal - tam bylo jeszce zamieszanie ale tak czy inaczej daleko od wygrania
Ale bardziej do tego nawiazywalem ze przed 70 minuta przegrywali 4-2 wiec pisanie „ze byli najblizej wygrania” to brzmi jakby mieli realne
A tutaj mowimy o strzeleniu na jedna bramke straty w 93 minucie i jednej szansie w ogole na remis
0
@FcPortoFan1999 pozostaje, bo to
Dotyczy ARG
0
@agaFCB own goal tutaj
1
@Lionel_Messi10 own goal jest
2
Hiszpania juz 4-0
Kolejny gracz Barcy Own Goal z brameczka
@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie
1
@agaFCB i zalicza asystę gdzie dał patelnie Yamalowi
8
De La Fuente sensownie oszczedza Yamala - daje mu na spokojnie wejsc po urazie
20 minut, dzisiaj polowa i teraz kolejne dni na lapanie idealnego przygotowania fizycznego na faze pucharowa
0
@Wossi61FCB do 92 minuty mieli 4-2 Francuzi, z gry byli lepsi wiec to „najblizej” jak pisalem i tak bylo dalekie
0
@Wossi61FCB nie bylo potem setki
Byla niezla akcja, tam jakis rykoszet ale nie setka
0
@FcPortoFan1999 polwysep iberyjski tutaj trzeba patrzec
0
@FcPortoFan1999 nie mogli Oskarito
0
@FcPortoFan1999 mocarna Hiszpania Oskarito
1
@heniusss w 1 meczu tez mimo wszystko 2-0 powinni wygrac spokojnie a moze i 3-0
Tutaj wiadomo miazga totalna
0
@FcPortoFan1999 mysl o wtorku
0
@Roobo nie do konca, w sensie bylo 2-1 pewnym momencie ale potem Francuzi relatywnie szybko zrobili 3 gole i mieli juz 4-2 jeszcze przed 70 minuta, a gol na 3-4 padl juz po herbacie bo zaraz wznowienie i koniec
Zatem trudno mowic o tym zeby jakkolwiek blisko wygrania to bylo
Chyba jednak 1/2 z Belgia nieco bardziej nieoczywiste, choc ogolnie Francja po prostu dosc pewnie wziela tytul wtedy
0
@Starrk jest w stanie ale bedzie trudniej
Austriacy to niewygodny przeciwnik i moze nie byc to latwy mecz dla ARG
1
@FcPortoFan1999 Turcja i Ekwador wola szybciej wracac do domu
2
Hiszpania juz 17 strzałów dzisiaj xd
@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12