0

@FcPortoFan1999 brakuje balonika

1

@Adran360 to byl prajm co jak co ale @Popitek12 Poppisteros zjadl zęby na soccerze - i niebywaly De Gea z potężna obrona przy 2 golu

2

@bartekvisca mysle ze to nie takie proste :)

Austria tez bedzie trudniejsza z ich obrona niz Algieria

Z Jordania w zaleznosci od wyniku z Austria moze odpoczac

Potem w 1/16 moga miec juz nielatwa przeprawe i ogolnie ich drabinka w pucharowej bedzie raczej skomplikowana niz prosta

0

@FcPortoFan1999 na razie spokojnie cel jest cel

0

@FcPortoFan1999 Dlatego Roberto Martinez chce realizowac cel gdzie indziej Oskarito

@Popitek12

0

@FcPortoFan1999 Komentatorzy uplastycznią

0

@FcPortoFan1999 Oski gol byl anulowany

0

@FcPortoFan1999 jedyna ekipa ktora ukasila w drugiej polowie byla Arabia - Factos

0

@FcPortoFan1999 Ty lubisz takie połowy, own goal i tyle

1

@Wossi61FCB trzeba tez pamietac jakim psim swędem sie z grupy wytoczyli

Remis z Islandia, wysoka porazka na Chorwatow i potem z Nigeria wcale nie bylo różowo (Nigeria miala swoje okazje), finalnie gola wrzucili w 80+ minucie plus potrzebowali korzystnego wyniku w meczu Chorwacja - Islandia

0

@FcPortoFan1999 uspokój się

Plus bylo ubranie pomnika

0

@FcPortoFan1999 pisalem o silnym rozpoczeciu turnieju, plus ten wynik troche mylacy

1

@Wossi61FCB tak masz racje nie byl od razu konca, ale nie setka i nawet nie wiem czy bardzo dobra okazja bym to nazwal - tam bylo jeszce zamieszanie ale tak czy inaczej daleko od wygrania

Ale bardziej do tego nawiazywalem ze przed 70 minuta przegrywali 4-2 wiec pisanie „ze byli najblizej wygrania” to brzmi jakby mieli realne

A tutaj mowimy o strzeleniu na jedna bramke straty w 93 minucie i jednej szansie w ogole na remis

0

@FcPortoFan1999 pozostaje, bo to
Dotyczy ARG

0

@agaFCB own goal tutaj

1

@Lionel_Messi10 own goal jest

2

Hiszpania juz 4-0
Kolejny gracz Barcy Own Goal z brameczka

@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie

1

@agaFCB i zalicza asystę gdzie dał patelnie Yamalowi

8

De La Fuente sensownie oszczedza Yamala - daje mu na spokojnie wejsc po urazie

20 minut, dzisiaj polowa i teraz kolejne dni na lapanie idealnego przygotowania fizycznego na faze pucharowa

0

@Wossi61FCB do 92 minuty mieli 4-2 Francuzi, z gry byli lepsi wiec to „najblizej” jak pisalem i tak bylo dalekie

0

@Wossi61FCB nie bylo potem setki

Byla niezla akcja, tam jakis rykoszet ale nie setka

0

@FcPortoFan1999 polwysep iberyjski tutaj trzeba patrzec

0

@FcPortoFan1999 nie mogli Oskarito

0

@FcPortoFan1999 mocarna Hiszpania Oskarito

1

@heniusss w 1 meczu tez mimo wszystko 2-0 powinni wygrac spokojnie a moze i 3-0

Tutaj wiadomo miazga totalna

0

@FcPortoFan1999 mysl o wtorku

0

@Roobo nie do konca, w sensie bylo 2-1 pewnym momencie ale potem Francuzi relatywnie szybko zrobili 3 gole i mieli juz 4-2 jeszcze przed 70 minuta, a gol na 3-4 padl juz po herbacie bo zaraz wznowienie i koniec

Zatem trudno mowic o tym zeby jakkolwiek blisko wygrania to bylo

Chyba jednak 1/2 z Belgia nieco bardziej nieoczywiste, choc ogolnie Francja po prostu dosc pewnie wziela tytul wtedy

0

@Starrk jest w stanie ale bedzie trudniej

Austriacy to niewygodny przeciwnik i moze nie byc to latwy mecz dla ARG

1

@FcPortoFan1999 Turcja i Ekwador wola szybciej wracac do domu

2

Hiszpania juz 17 strzałów dzisiaj xd

@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?