La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1133 Culés

0

Cos czuje, ze po raz pierwszy od 2006 Grzmota nie bedzie w druzynie UEFA wybieranej przez kibiców.

konto usunięte

0

@mekston Będzie na 100%, tak samo jak i będzie na podium ZP. To jest niemożliwe, żeby go nie było, nieważne jak ch

0

@Sparrow wiesz dlaczego tak mysle -

1) wybor do druzyny UEFA jest po El Clasico - wiec znaczna czesc osob przejrzala na oczy pewne rzeczy

2) Narazi zaglosowalo ok. 100 tys. osob - tutaj mozna zobaczyc, jak wyglada % udzial glosow na danego gracza. Messi jest brany do druzyny w ciagu sotatnich 24h. Messi jest np. brany w 66% przypadkach. Neymar kolo 47%, Lewy 42%, Suarez 39%, a CR jedynie 30% - to juz na wstepie towrzy pewna roznice.

Co do podium ZP , to mysle ze tutaj bedzie, i bardzo mozliwe, ze nawet na drugim miejscu, ale coz zrobic

konto usunięte

0

@mekston "wiec znaczna czesc osob przejrzala na oczy pewne rzeczy" oj, z tym ciężko mi się zgodzić. Są osoby, które po GD dalej twierdzą, że i Cristiano i cały Real są najlepsi na świecie :D - mówię serio! Niestety na zaślepienie lekarstwa nie ma...

0

@Sparrow jasne, ze sa takie osoby, ale jednak z kazdym meczem , a juz zwlaszcza z takim jak GD, czesc osob powoli sie wykrusza. NIe mowie ze to nastapi zaraz, ale na pewno czesc osob - rowniez kibicow RM widzi to jednak troche inaczej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?