mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zdecydowanie chyba nie zrozumiales. Kolega wyzej napisal tak: "jeżeli RM dalej będzie grał w stylu angielskim, tak jak wczoraj, cały czas wrzutki w pole karne, to zwiększają się szanse, że stracą jeszcze mnóstwo punktów w tym sezonie"
A ja odnioslem sie do tego, ze jezeli Real bedzie gral w takim stylu potraci punktow jezeli choc troche poprawi skutecznosc.
Prosze czytaj ze zrozumieniem, co faktycznie nie odnosisz sie do tego co napisalem pierwotnie.
Napisalem jedynie, ze zawiodla skutecznosc, thats all - to jest meritum tematu, Jezeli uwazasz, ze inne byly przyczyny porazki Realu to slucham.
Oczywiscie skutecznosc jest elementem gry, ale skutecznosc to nie styl gry i chyba kazdy ogladajacy pilke nozna to wie.
0
Chyba nie pamiętasz jak grała ... Przypomnij sobie np mecz z Bilbao bez Messiego i porażkę 0-1. Barca bez Messiego za Martino wygrywała spotkania z ogórkami ale wcale nie grała rewelacyjnie.
34
Higuain :)))))))
0
raczej korony strzelcow juz nie zdobedzie - jednak Grzmot troche postrzela w 5 spotkaniach jakie ma. Juz teraz jest o 2 bramki do przodu.
W LM to juz sprawa pezegrana - ma 3 gole straty, do tego nie zagra w 3 kolejncyh spotkaniach. Do tego w LM pozniej nie ma meczow ze slabeuszami zeby odrabiac, a do tego tych meczow jest w ogole mniej, wiec tutaj jezeli jakis napadzior z innej druzyny sie nie obudzi (lub u nas Ney), to krol strzelcow LM ponownie dla CR11.
0
zawsze moze zaczac na lawce i poczekac jak sie sytuacja ulozy
0
no tak, ale kolega slusznie wyzej zauwazyl - kiedy wroci
1
po pierwsze pod koniec sezonu 2013/2014 mial dluzsze przerwy. Po drugie na pcozatku sezonu 2014/2015 mial dwie kontuzje, w tym jedna kolo 2 miesiecy.
0
o faktycznie zapomnialem, ze Łysy teraz nie gra
0
a jak nazwiesz to zwyciestwo: pewnym? spokojnym?
Przy 2-1 w koncowce jednak lekko nerwowo sie zrobilo. All in all bylo to ciezko wywalczone zwyciestwo jedynie jedna bramka glownie przez nieskutecznosc zespolu.
0
wlasnie przez "nieskutecznosc" zwyciestwo trzeba uznac za wymeczone.
5
Lewandowski nie ma szans - a to z dosc prozaicznej przyczyny (a moze nawet z dwoch).
1) Po pierwsze w Bundeslidze jest tylko 18 druzyn, a wiec Lewy ma już na starcie aż 4 mecze mniej.
2) Bardzo prawdopodobne jest to, ze Bayern zapewni sobie tytul pare kolejek przed koncem, a to oznacza odpoczynek dla najlepszych graczy zespolu przed najwazniejszymi meczami w LM i Pucharze Niemiec.
0
A co meczu z Celta to jednak niewlasciwe porownanie - bo
a// Celta strzelila nam jakby nie patrzec 4 bramki i tez miala jeszce ze 2-3 sytuacje na wiecej - my oczywiscie mielismy swoje sytuacje i przy lepszej skutecznosci mozna bylo powalczyc moze o remis, ale jednak zaczelismy na dobre grac od 0-2, a to jednak juz jest turbo ciezkie do odrabiania.
c// Pisanie o Xavim mija sie z celem, bo ja nie piszę o murawie, czy posiadaniu pilki, tylko o sytuacjach.
d// Co wiecej ani razu nie pisalem, ze Malaga "nie zasluzyla" na remis. Skoro bramkarz bronil jak bronil, to zasluzyla. Nieskutecznosc pilkarzy Realu to tez element gry. Aczkolwiek trzeba zaznaczyc, ze sedzia skradl tez prawidlowego gola Bialym w tym spotkaniu. (karma za Granade wrocila)
0
Rozrozniajmy kilka spraw.
Kolega pisal: "jeżeli RM dalej będzie grał w stylu angielskim, tak jak wczoraj, cały czas wrzutki w pole karne, to zwiększają się szanse, że stracą jeszcze mnóstwo punktów w tym sezonie"
A ja odpowiadam, ze jezeli Real bedzie dalej gral w "takim stylu" to nie potraci punktow jezeli choc troche poprawi skutecznosc. Chco akurat w tym spotkaniu Real strzelil prawidlowego gola, ale karma za Granade wrocila.
Jezeli kolega napisalby "jezeli Real bedzie gral tak nieskutecznie jak wczoraj to zwieksza prawodpodbienstwo utraty punktow" nie móglbym sie nie zgodzic :)
Czytanie ze zrozumieniem klania się.
3
przeciez Real wczoraj stworzyl chyba z 15 100% sytuacji - zawiodla tylko skutecznosc a nie sam styl.
Tam pilka byla wybijana juz linii bramkowej, a do tego strzelili w sumie prawidlowego gola. Zagrali z malaga duzo lepiej niz my, ale to my wymeczlismy 1-0.
Jak Real tak dalje bedzie gra, ale poprawi skutecznosc, to nie bedzie co zbierac
0
za nami juz bedzie 6 kolejek :) Pomylily Ci sie 5 z 6 :)
0
Do tego zauwaz, ze w pomocy (ktora jest jednak nasza niepwena formacja) wypadl jeszcze Rafinha.
Zostajemy teraz z Rakiticem i Iniesta. Iniesta swoje lata ma, a Rakitic no coz przeplata mecze, ale jak narazie nie zachwyca.
Wiec to nie jest jak to mowisz kwestia jednego pilkarza.
Do tego w tym okienku odszedl m.in Pedro, a nikt wartosciwoy nie przyszedl, wiec jak narazie to jest jednak bez szalu. Az nie chce myslec jakby jeszcze ktos mial nam wypasc.
Jedyny plus jest taki, ze jak na taka dlugosc urazu, to Messi opusci "tylko" 5 ligowych spotkanich + dzisiejszy z Las Palmas.
14
Mysle, ze 20 mln to dobra oferta - i nalezy z niej skorzytsac po sezonie - zwlaszcza wkontekscie gry Roberto na PO.
0
Oczywiscie zawsze mozna wrocic do meczu z Granada.
0
oczywiscie, ze zasluzona, ale czasami sedziom brakuje "jaj" zeby je rozdac - jak np. dzisiaj pilkarzom Las Palmas z nami. Jednak wszystkie atuty byly po stronie Realu
2
Zupełnie inny człowiek :)
1
dokladnie a nie pisali po meczu z Granada, ze sedzia dal 3 punkty
1
moze i zabraml im gola, ale tez wykluczyl Amrabata - wiec mieli 15 minut gry z przewaga. U nas dzisiaj w meczu sedzia jakos nie chcial siegnac po czerwo.
5
moze i szkoda, ale bylo daleko od tego, zeby wygrac. Lepiej jednak wtopic raz te 1-4, a wygrac 4 mecze jedna bramka :)
0
No tak - 27 strzałow, czerwona kartka do teog rywal, ktory bije rekord minut bez strzelonej bramki i odgwizdana jedna sytuacja ze spalonym na niekorzysc.
A z Granada - gdzie gol Granaday nieslusznie nieuznany, po czym gol Realu ze spalonego juz tak.
Hipokryzja na maxa.
0
wazne ze juz stracili 2 punkty i to nam daje troche oddechu. Bo teraz jezeli w najblizszych 5 meczach nawet 2x przegramy (skrajny scenariusz mysle), to max 5 punktow przed derbami bedzemy tracic. Jezeli 4/5 meczow wygralibysmy (co uwazam byloby niezlym wynikiem), to wtedy max 2 punkty.
0
Benitez jako trener nie, ale czasami jednemu trenerowi lepiej sie gra z dana duryzna.
Do tego Real dzis byl tak nieskuteczny, ze jednak z Atleti pewnie cos im wpadnie. A jednak malo bramke traca.
0
Z Granada moze hajs sie zgadzal, a teraz sedzia chcial pokazac Perezowi, ze jak slabo smaruje, to i on nie posedziuje jak nalezy. Oczywiscie takie pol zartem to:)
1
Ramos i Pepe rowniez . Choc Ramos juz na derby sie wykruje.
3
moze i spadniemy na 4. miejsce, ale i tak o tytul walczyc beda tylko Real i Barca. Reszta nie ma znaczenia.
1
Messi nie byl w formie?? Messi byl w niezlej formie - ile on pilek zagral otwierajacych w Vigo?
Z Levante - 2 gole i asysta
Z Atletico MA n of the Match a gral tylko 30 minut.
No moze to nie byle jego "najlepsza" wersja, ale i tak nie mamy w druzynie lepszego grajka niz Messi na 75%