0

Asysta dla Bartry :))

0

Przy 2-0 mogl podyktowac zeby nie bylo ;)

0

tak pamietam, ze raz wygrali 2-1. Nam jednak znacznie wiecej razy zalezli za skorę.

0

w poprzednim sezonie moze faktycznie to byla jedna wypowiedz, ale jednak Espanyol to Espanyol i nie ma tu co ich bronic. Oczywiscie, to troche naturalne, ze ich podejscie do spotkan z Barca i Realem jest inne. W koncu spotkania z Barca to derby i cisnienie zawsze jest wieksze.Tak po prostu jest.

Real ma jeszcze jedna druzyne w lidze ktora jest jej notorycznym dostarczycielem punktow - czyli Getafe (Real Madryt B). Czesto pol skaldu nie moze grac z Realem, bo takie maja klauzule wychowankowie Realu. Zreszta wypowiedzi Getafe z poprzedniego sezonu o ile pamietam byly podobne do tych Espanyolu.

0

to nie jest argument, ze po 3 meczach jestesmy liderem. W poprzednim sezonie po 3 kolejkach mielismy 6 punktow przewagi, a jakies 10 kolejek pozniej tracilismy 4 punkty do Realu. W takiej lidze jak hiszpanska kazde punkty i podejscie kazdego rywala sa na wage zlota.

Liga hiszpanska od sezonu 08/09 rozstrzyga sie na poziomie 90 punktow, wiec takie mecze jak ten z Granada, czy bodajze dwa sezony temu z Elche są mega ważne i nie nalezy przechodzic obok tego obojetnie.

Oczywiscie wiele osob przesadza, ale tez gadanie, ze jak zrobimy swoje, to nic nas nie ruszy jest jednak dalekie od prawdy w takiej lidze jak hiszpanska.

0

Zeby byc rzetlenym nie trzeba pisac takich bzdur. Wystarczy przypomniec sobie wypowiedzi pilkarzy i trenera Espanyolu z poprzedniego sezonu - kiedy przed meczem z Barcą nie ukrywali, że woleliby zaby tytuł zdobył Real.

Na początku tego sezonu tez to pokazali na boisku.

0

jasne, ze nie jest pewne, ale jednak kazdy mecz jest inny.
My w zeszlym sezonie wygralismy z Bilbao 5-2, a w tym najpierw wtopilismy 0-4, a nastepnie wymeczone 1-0. Real tez z Baskami potrafil wygrywac 3-0.

W poprzednim sezonie zgublismy 2 razy punkty na Camp Nou, co nikt by nie przypuszczal (Malaga 0-1 i Celta 0-1).

0

50 karnych to chyba jednak pomoze, a przeciez wiadomo, ze nie da sie zdobyc 114 punktow.

0

W ciemno - to są wciąż 3 pkt... Ale przed meczem cieżko było sobie wyobrazic inny scenariusz niż co najmniej 3-0

0

Bramka była ale był tez sedzia

0

Jednak w Realu te sporo nieobecnych - Bale, Ramos, Varane

0

wytlumaczylem, ze to byloby bez sensu. Ok, ma zapisane, ze kanaly sa takie i takie, ale de facto placi sie za kontent, czyli za to co ogladasz, a nie jak sie kanal nazywa. W przypadku istotnych zmian zwiazanych z tym co kupiles, masz prawo z tego zrezygnowac.

Wyobraz sobie sytuacje, ze na zadnym kanale ni jest nic nadawane, ale nazwa kanalu sie nie zmieni - to wtedy za co placisz?

0

nie - on nie placil za kanały, tylko za ofertę programową. Płacił za kontent - jeżeli nastąpiły istotne zmiany w kontencie, to naturalnym jest, że miał prawo zrezygnować.

Przecież jeżli usuneliby z oferty canal+sport, a nazwali by to np. canal+ligi, ale byloby to samo, to dla niego jako konsumenta nic by sie nie zmienilo.

0

Nie ma szans na pobicie - nie powiem dokładnie ile ale szanse ma tylko matematyczne wiec nie bo j sie o to

0

wiem wlasnie dlatego to napisalem

0

Nie tylko dla Realu

0

Myślałem ze taktyka Bilbao to strzały z 50 metra ;)

0

Jak narazie ten Rakitic zaliczył asystę i to dzieki niemu mamy te 1 bramke

3

Ronaldo jak sie rzucal, ze karny - ale jak widac podzialalo.

8

Klasyczny karny dla Realu

1

Chyba nie pamietasz jak gral Real za Ancelottiego - szczegolnie od 1/4 LM dwa sezony temu do końca grudnia poprzedniego roku. Wtedy jechali rowno z kazdym, w tym z nami (3-1). Pozniej kontuzje, a takze zmeczenie kluczowych zawodnikow wplynelo na sytuacje.

Na pewno jak widac obrona Realu wydaje sie bardzo trudna do przebicia.

1

dokladnie - niech w grupie ustrzela komplet punktow, a w lidze co nieco pogubia.

0

Małe przypomnienie jeśli chodzi o Messiego i jego szanse na kolejne rekordy ligowe.

Messi jako najlpeszy strzelec w historii ligi hiszpańskiej goni najlepszego strzelca w historii ligi francuskiej. Do swojego rodaka Onnisa traci już tylko 12 bramek.

Poniżej najlepsi strzelcy poszczególnych lig europejskich, którzy wciąż są przed Leo.

1) Niemcy Mueller 365

2) Anglia Jimmy Greaves 357

3) Portugalia - Fernando Peyroteo 331

4) Holandia - van der Kuijlen 311

5) Francja - Delio Onnis 299

1

Co ciekawe Messi zostanie dzis najmlodszym graczem, ktory rozegral 100 spotkan w LM (kolejny rekord). Poprzedni nalezal do Raula.

6

W tekscie jest blad - Messi ani razu nie pokonal W. Szczesnego. W spotkaniu z Arsenalem (3-1) Almunia zmienil kontuzjowanego Polaka i to Almunii Leo strzelil dwie bramki.

2

Mariano Martin jest tez rekordzista jeśli chodzi o gole strzelane w kolejnych meczach na własnym boisku - ta liczba to 18 meczów. Tylko Cr zbliżył sie do tego osiągnięcia - zaliczając 17 kolejnych spotkań.

0

Problem jest jeszcze taki ze rekord na ms pewnie wykręci Mueller

0

Ten drugi raczej ani nie najbliższy (wiele brakuje do Zarry) ani nie najważniejszy. Ważniejsze chociaż liczba goli na ms (choć tez nierealny)

0

ale w wielu tych spotkaniach zaliczyl tez asysty. W sumie w kadrze 48 goli i 31 asyst.

0

Ney ma 23 lata i juz ma 43 bramki, wiec drugie tyle spokojnie powinien strzelić, a dalej to różnie moze byc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?