mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
OCena Mathieu jest za niska - jakby nie patrzec zaliczyl asyste do Suareza - fakt, ze sedzia nie uznal tej bramki, to inna sprawa, ale Matheiu mial swietne wejscie w tej sytuacji. Co wiecej sami piszecie przy Suarezie, ze zostla mu ukradziony gol, wiec do Mathieu to tez sie stosuje.
Do tego jesli chodzi o wine przy bramkach, to przy golach 1, 4 zadnej winy nie ponosi. Przy golu 2 - czesciowo wina (do spolki z Busqetsem), przy golu numer 3 czesciowa wina - sprokurowany karny proba ratunku sytuacji)
1
Tym razem do Ciebie - jesli chodzi o bramke na 4-3 to tutaj juz ciut wiecej pretensji do Alvesa, bo ta zmiana pozycjami byla slaba i w sumie niepotrzebna. Jednak znalazlem kadr, w ktorym widac, ze to Rakitic pokazuje, ze przejmuje gracza na prawej.
W sumie all in all wina Alvesa rowniez prawie zadna.
Podsumiwujac slaby argument redakcji odnosnie Alvesa i jego ewentualnej zmiany po bramce na 4-2.
0
sorry powyzsyz komentarz mial byc do Mitha
1
jesli chodzi o bramke na 4-2, to wina Alvesa byla ZADNA, wiec tym razem bulwers paxa jest zasadny. Zwlaszcza, ze chwile wczesniej Alves odzyskal pilke na polowie rywala - pozniej wbiegl w pole karne, ale Messi stracil pilke probojac zagrac do Daniego.
Dani nie mial najmniejszych szans na zrobienie cokolwiek w tej sytuacji. W momencie kontry sytuacja byja jasna 4 napastnikow Sevilli i 4 obroncow Barcy.
Ciezko wskazac jednego winnego tej sytuacji, bo nasi defensorzy stali wtedy fatalnie - ale na pewno po czesci zawinil Busquets, a po czesci Mascherano i Mathieu - bo zaden z nikt nie patrzyl, ze Reyes zostal calkowicie osamotniony. Ze wzgledu na fakt, ze to Matheiu jest LO, wiec w tym przypadku wbiegajacy z prawej strony Reyes to byl raczej jego zawodnik.
0
Bartra jak widzi numer 11 w finale ...
0
Czy to jest odpowiedni moment zeby podać skład z meczu Kaiserslautern Bayern?
0
akurat argument z czapy, bo w rankngu jest kilku pilkarzy ktorzy tez nie grali w LM np. Firmino.
0
od kwietnia to raczej nie. Wiadomo bylo od zakonczenia finalu LM.
Zwykle te nagrode wygrywal lider druzyny wygrywajacej LM poza wyjatkowym rokiem 2012 (wygrala Chelsea, a Iniesta zgarnal nagrode).
0
Ciekawe, ze na 4. miejscu jest Buffon, a nie Neymar.
0
niewiele zabraklo przy tym wolnym z 90 minuty Jednak to 5-4 rekompensuje wszystko
0
Fajnie jakby z Bilbao Messi cos ukasil. Ostatniego gola w SPH strzelil w 2012 roku. W koncu juz teraz Leo jest rekordzista jesli chodzi o bramki w SPH (10), ale zawsze mozna troche podkrecic ten licznik.
0
choc trzeba pamietac, ze przed sezonem odszedl od nich Bacca - i wg mnie nie ma obecnie w Sevilli pilkarza ktory jest w stanie go zastapic
2
PSG to raczej rozbil Suarez dwom indywidualnymi akcjami. Neymar w pierwszym meczu dostal patelnie od Messiego.
Rewanz byl formalnoscia.
2
oczywiscie opcja, zeby w trojce bylo MSN to jak najbardziej dla mnie byloby ok, ale jezeli mialbym wybierac za ten sezon, to wskazuje Suareza ponad Neymarem,
2
ale w LM to Luis byc bardziej decydujacy:
1) Dwumecz z MAnchesterem w 1/8 wygrany dzieki niemu (2-1 na wyjezdzie i dwa gole Luisa)
2) Dwumecz w 1/4 i te dwie akcje w Paryzu Suareza (sam sobie niemal je wypracowal) co tez przesadzilo o awansie
3) Gol w finale LM na 2-1 (wiemy jak wazny to byl gol).
Neymar strzelil na 3-1 w finale, ale w juz nic nie znaczacym momencie - wczesniej wbil sobie pilke w reke m.in. W polfinale to on wprawdzie strzelil 3 bramki, ale:
a// obie sytuacje wypracowane byly wspolnie przez Leo i Luisa (o meczu w Monachium), a do tego wszystko w pierwszym meczu rozstrzygnal Messi (2 gole i asysta)
Jak dla mnie Luis powinien byc wyzej w klasyfikacji od Ney'a. Do tego Suarez nie gral w dwoch pierwszych meczach fazy grupowej LM.
0
Swoja droga Sevilla potrafi robic comebacki z nami.
W poprzednim sezonie w lidze wyciagneli z 0-2, a teraz z 1-4. W obu przypadkach na szczescie dobrze sie to dla nas skonczylo (wygrana liga, wygrany spe)
1
ten mecz raczej przypominal spotkanie Liverpool Alaves - wygrany po dogrywce przez Liverpool 5-4
0
na wikiupedii pisali, ze Ramos jest w Manchesterze, a Wawrzyniak w Barcelonie. Prorocy ;)?
0
w LA Liga jedynym zespolem ktory moze nam przeskodzic jest Real. W poprzednim sezonie wszystko wahalo sie do ostatnich kolejek i w tym roku pewnie bedzie podobnie.
W PK poza Realem grozne bedzie Atletico, ale i Valencia, a takze Sevilla.
W LM - jak co roku - troche szczescia jest potrzebne - po wyjsciu z grupy o awansie decyduja tylko dwa mecze, wiec tutaj wiele sie moze zdarzyc.
Aha i do stycznia mamy bardzo uboga lawke rezerwowych (to w kontekscie walki o Lige), wiec pisanie tego, ze tylko Barca moze sama sobie przeszkodzic jest jednak na wyrost i jest stiwerdzeniem typu, to nie Barca wygrala potrojna korone, tylko Real ja przegral.
0
bogatszy - tak, ale czy lepszy ciezko powiedziec. Latwiej porownywac pierwsze 6-7 zespolow kazdej z lig ze wzgledu na to, ze graja w europejskich pucharach.
Co do pozostalych druzyn jest to jednak wiecej domyslania sie kto jest lpeszy niz rzetelnych faktow w ocenie.
0
to w te strone tez jest ok:)
2
1,22 metra chyba ;)
2
Optymalna pozycja dla Roberto jest DM - w poprzednim sezonie na tje pozytcji spisywal sie niezle. Kazda inna rola w pomocy dla niego to zbyt wiele. On nie jest kreatywny, brkauje tez dobrego rozrzucenia gry.
Z tymi kombinacjami na PO to raczej nie ma o czym mowic. Od stycznia mamy dwoch gracyz na ta pozycje i ja Roberto tam nie widze.
Jezeli nie DM, to trzeba sie z nim pozegnac.
0
w piatek moze byc ciezko, bo nasi beda zmeczeni ta dogrywka
3
no wlasnie to nie takie oczywiste - bo przed meczem pisano, ze Buseqets moze wyrownac osiagniecie Maldiniego (4x SPE), ale Maldini przy jednym zwyceistwie Milanu nie byl nawet w kadrze meczowej - stad moje pytanie. Zamiast odpisywac w taki sposob, napisz prosze jak wiesz (najlepiej powolujac sie na oficjalne zrodlo) czy uznaje sie czy nie.
0
Po pierwsze to nie dlai mu tego, tlyko dlatego, ze nie przyjal. A po drugie kto inny niby byl lepszy?
3
Statystkyi Messiego w SPE:
3 gole i 2 asysty
10
nie zapominaj o trofeach z presezonu oraz o mozliwym Trofeo Bernabeu ;)
0
wlasnie Ligi Mistrzow chyba oficjlanie nie wygral, bo nie zagral zadnego spotkania.
5
w tej ostatniej akcji, to pilkarz Sevilli zablokowal pilke lecaca w bramke reka, ale i tak wyszedl gol.
Dzisiaj byla magia z wolnych