0

Jest roznica miedzy faza grupowa a pocharowa. W grupowej wychodza dw zespoly i jest posor meczów - w pucharowej masz dwa.

1

mial Macnhester 3 lata temu, ale wtedy wyszedl z drugiego miejsca - wiec i szansa na moncy zepsol byla spora - tak to od lat - CSKA, Schalke, Galatasaray, Apoel, kontuzjowana Borussia

0

Basel to raczej nei dostanie

1

Real z Schalke zaraz bedzie

1

Nie mozna zaliczyc Neymarowi asysty w tym przypadku - dobicie strzalu przez Lusia, to nie jest asysta Neymara. O ile kojarze u nas tak sie tego nie klasyfikowalo.

0

Mysle, ze jednak ten z 2000 nie jest az tak mocny jak ten obecnie. Tam jednak te zwyciestwa i bramki nie przychodzily tak latwo jak obecnemu Realowi (po czesci wynika to z duopolu jaki mamy w La Liga i wiekszemu rozwarstwieniu pomiedzy Realem i Barca a reszta), ale generalnie ten Real jest wlasnie tak mocny.

Chcialbym zeby tak nie bylo, ale jednak co mecz widac ze jest wlasnie tak.

0

Ha ja tez sie machnalem (25/14), co daje 67 bramek, a nie 73.

0

Trochę tak, ale po prostu obczajam te średnie i są one kompletnie z kosmosu, wie c z perspektywy Barcy i jej szans na mistrzostwo La Liga ciut mnie to martwi :/.

Zwlaszcza, ze w niektorych meczach oscykujemy na granicy (Almetia, Valencia, Bilbao) - czesto gonimy wynik (Espanyol, PSG).

Przy takiej grze rywali nie mozemy sobie pozwalac na potkniecia, a przeciwko Getafe nie zagra Neymar.

0

Ronaldo ma de facto 25 bramek w 13 meczach. Jakby mial taka srednia na przestrzeni 38 kolejek da to niebotyczne 73 bramki.

6

Real ma po 15 meczach 55 strzelonych bramek - w takim tempie z latwoscia pobija swoj wlasny rekord 121 trafień.

Powoli zaczyna wygladac na to, ze wspaniala gra Barcelony w latach 2004-2006 oraz w latach 2009-2012 obudziła Real.

Zwroccie uwage, że oni w kazdym meczu wygrywaja z duza przewaga i pewnoscia. Od meczu z Atleti (kiedy to bylo) najblizej straty punktow byli chyba w Maladze gdzie prowadzili 2--0, ale w 93 min stracili gola. To pokazuje ich sile.

Do tego dopadly ich kontuzje (Modric, James, Khedira).

8

Dobra bez spiny - Real gra jak nigdy (rekordowa passa zwycięstw; Ronaldo gra jak nigdy (25 goli wlasciwie w 13 meczach - z dupy czy nie z dupy to jest kosmos).

Przez to ze Real tak pozwyzszyl poprzeczke, Barca musi za wszelka cene utrzymac ten dystans.

0

To ze Real wygrywa i ma taka forme, to nie jest d konca zalezne od tego jaki Barca ma zarząd ;)

1

Fakt, ale jednak CR7 mial spory udzial w tej bramce (nie tylko dobicie na pusta)

2

Dokladnie jak Ronaldo symuluje to trzeba pisac - ale jak zrobil taka fajna klepe z Benzema tez nalezy pochwalic.

0

Jednak jakbys nie zauwazyl to wlasnie CR7 podal wczesniej do Benzemy, wiec jego wklad w te akcje to nie tylko dobicie do postej bramki.

0

Almeria zostawia spore wolne przestrzenie - zaraz moze byc 3-1

0

A widziales jak ladnie podwinął nogi po tej sytuacji ;)? To ze z Celta Real dostal karnego nie oznacza, ze to jak CR7 bedzie blizje obroncy to karny tym bardziej.

2

Marcelo powinine dostac zolta kartke...

0

W takich sytuacjach to jest ewidentny karny.

2

Real zmęczony czy nie ma taką pakę i taką formę, że naprawdę nie wiadomo kiedy oni zgubią punkty.

2

Sorry ale wymiana to tez zakup (tylko nie za gotowke). Taka opcja odpada

4

Juz wyjasniam:

mamy tu do czynienia z prawdopodobieństwem warunkowym (tzn. to prawdopodobieństwo rozważa możliwość wylosowania danego zespolu przy innych parach np. Barca wylosuje Arsenal, pod warunkiem, ze Manchester City zagra z Atletico itd)

Wyrlumacze na przykladzie Bayernu i Arsenalu:

Bayern ma 5 mozliwych rywali (Arsenal, Juventus, PSG, Basel, Schachtar), a Arsenal ma 6. Jednak inni przeciwnicy na ktorych Arsenal moze trafic maja np. po 7 mozliwych rywali - stad znacznie wieksza szansa na wylosowanie pary Bayern Arsenal niz Barca - Arsenal.

1

Czyste prawdopodobieństwo (zakladajac of course brak cieplych kulek).

1

Szanse Barcelony na wylosowanie poszczególnych rywali:

1) Arsenal 15%
2) Schalke 19,35%
3) Juventus 11,12%
4) Schachtar 11,12%
5) Basel 11,12%
6) MAnchester City 14,66%
7) Bayer 17,98%

Najbardziej prawdopodobne pary:

Arsenal - Bayern - 24%
Leverkusen - Chelsea 28,74%
Dortmund - City 24,05%
Schalke - Monaco 23,85%

0

Wtedy bez masci sie nie obedzie ;)

0

Aguero wroci na mecze LM w lutym. Ma pauzowac okolo 6 tygodni.

0

W 1/8 finalu i w 1/4 mieli dobre losowania. Choc taki Bayern sezon wczesniej mial najtrudniejsza droge do finalu jaka mozna sobie wyobrazic (Arsenal, Juventus, Barcelona).

W 2010 Inter z latwych rywali mial CSKA, w 2009 my tez nie mielismy najlatwiej (Lyon, Bayern, Chelsea, i w finale Manchester)

W 2011 mielismy w 1/4 latwego Schachtar. W 1/8 byl Arsenal, w 1/2 Real.

0

Gorzej ze Dani odchodzi po sezonie, a my mamy bana ... i zostajemy z perfumami.

0

Mi sie wydaje ze widzial Suareza, a jemu ciezko byloby sie zlozyc do tej dobitki, wiec odpuscil

0

Zwlaszcza ze Barca w tamtym meczu grala bez Messiego i Ibrahimovica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?