mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest roznica miedzy faza grupowa a pocharowa. W grupowej wychodza dw zespoly i jest posor meczów - w pucharowej masz dwa.
1
mial Macnhester 3 lata temu, ale wtedy wyszedl z drugiego miejsca - wiec i szansa na moncy zepsol byla spora - tak to od lat - CSKA, Schalke, Galatasaray, Apoel, kontuzjowana Borussia
0
Basel to raczej nei dostanie
1
Real z Schalke zaraz bedzie
1
Nie mozna zaliczyc Neymarowi asysty w tym przypadku - dobicie strzalu przez Lusia, to nie jest asysta Neymara. O ile kojarze u nas tak sie tego nie klasyfikowalo.
0
Mysle, ze jednak ten z 2000 nie jest az tak mocny jak ten obecnie. Tam jednak te zwyciestwa i bramki nie przychodzily tak latwo jak obecnemu Realowi (po czesci wynika to z duopolu jaki mamy w La Liga i wiekszemu rozwarstwieniu pomiedzy Realem i Barca a reszta), ale generalnie ten Real jest wlasnie tak mocny.
Chcialbym zeby tak nie bylo, ale jednak co mecz widac ze jest wlasnie tak.
0
Ha ja tez sie machnalem (25/14), co daje 67 bramek, a nie 73.
0
Trochę tak, ale po prostu obczajam te średnie i są one kompletnie z kosmosu, wie c z perspektywy Barcy i jej szans na mistrzostwo La Liga ciut mnie to martwi :/.
Zwlaszcza, ze w niektorych meczach oscykujemy na granicy (Almetia, Valencia, Bilbao) - czesto gonimy wynik (Espanyol, PSG).
Przy takiej grze rywali nie mozemy sobie pozwalac na potkniecia, a przeciwko Getafe nie zagra Neymar.
0
Ronaldo ma de facto 25 bramek w 13 meczach. Jakby mial taka srednia na przestrzeni 38 kolejek da to niebotyczne 73 bramki.
6
Real ma po 15 meczach 55 strzelonych bramek - w takim tempie z latwoscia pobija swoj wlasny rekord 121 trafień.
Powoli zaczyna wygladac na to, ze wspaniala gra Barcelony w latach 2004-2006 oraz w latach 2009-2012 obudziła Real.
Zwroccie uwage, że oni w kazdym meczu wygrywaja z duza przewaga i pewnoscia. Od meczu z Atleti (kiedy to bylo) najblizej straty punktow byli chyba w Maladze gdzie prowadzili 2--0, ale w 93 min stracili gola. To pokazuje ich sile.
Do tego dopadly ich kontuzje (Modric, James, Khedira).
8
Dobra bez spiny - Real gra jak nigdy (rekordowa passa zwycięstw; Ronaldo gra jak nigdy (25 goli wlasciwie w 13 meczach - z dupy czy nie z dupy to jest kosmos).
Przez to ze Real tak pozwyzszyl poprzeczke, Barca musi za wszelka cene utrzymac ten dystans.
0
To ze Real wygrywa i ma taka forme, to nie jest d konca zalezne od tego jaki Barca ma zarząd ;)
1
Fakt, ale jednak CR7 mial spory udzial w tej bramce (nie tylko dobicie na pusta)
2
Dokladnie jak Ronaldo symuluje to trzeba pisac - ale jak zrobil taka fajna klepe z Benzema tez nalezy pochwalic.
0
Jednak jakbys nie zauwazyl to wlasnie CR7 podal wczesniej do Benzemy, wiec jego wklad w te akcje to nie tylko dobicie do postej bramki.
0
Almeria zostawia spore wolne przestrzenie - zaraz moze byc 3-1
0
A widziales jak ladnie podwinął nogi po tej sytuacji ;)? To ze z Celta Real dostal karnego nie oznacza, ze to jak CR7 bedzie blizje obroncy to karny tym bardziej.
2
Marcelo powinine dostac zolta kartke...
0
W takich sytuacjach to jest ewidentny karny.
2
Real zmęczony czy nie ma taką pakę i taką formę, że naprawdę nie wiadomo kiedy oni zgubią punkty.
2
Sorry ale wymiana to tez zakup (tylko nie za gotowke). Taka opcja odpada
4
Juz wyjasniam:
mamy tu do czynienia z prawdopodobieństwem warunkowym (tzn. to prawdopodobieństwo rozważa możliwość wylosowania danego zespolu przy innych parach np. Barca wylosuje Arsenal, pod warunkiem, ze Manchester City zagra z Atletico itd)
Wyrlumacze na przykladzie Bayernu i Arsenalu:
Bayern ma 5 mozliwych rywali (Arsenal, Juventus, PSG, Basel, Schachtar), a Arsenal ma 6. Jednak inni przeciwnicy na ktorych Arsenal moze trafic maja np. po 7 mozliwych rywali - stad znacznie wieksza szansa na wylosowanie pary Bayern Arsenal niz Barca - Arsenal.
1
Czyste prawdopodobieństwo (zakladajac of course brak cieplych kulek).
1
Szanse Barcelony na wylosowanie poszczególnych rywali:
1) Arsenal 15%
2) Schalke 19,35%
3) Juventus 11,12%
4) Schachtar 11,12%
5) Basel 11,12%
6) MAnchester City 14,66%
7) Bayer 17,98%
Najbardziej prawdopodobne pary:
Arsenal - Bayern - 24%
Leverkusen - Chelsea 28,74%
Dortmund - City 24,05%
Schalke - Monaco 23,85%
0
Wtedy bez masci sie nie obedzie ;)
0
Aguero wroci na mecze LM w lutym. Ma pauzowac okolo 6 tygodni.
0
W 1/8 finalu i w 1/4 mieli dobre losowania. Choc taki Bayern sezon wczesniej mial najtrudniejsza droge do finalu jaka mozna sobie wyobrazic (Arsenal, Juventus, Barcelona).
W 2010 Inter z latwych rywali mial CSKA, w 2009 my tez nie mielismy najlatwiej (Lyon, Bayern, Chelsea, i w finale Manchester)
W 2011 mielismy w 1/4 latwego Schachtar. W 1/8 byl Arsenal, w 1/2 Real.
0
Gorzej ze Dani odchodzi po sezonie, a my mamy bana ... i zostajemy z perfumami.
0
Mi sie wydaje ze widzial Suareza, a jemu ciezko byloby sie zlozyc do tej dobitki, wiec odpuscil
0
Zwlaszcza ze Barca w tamtym meczu grala bez Messiego i Ibrahimovica