mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jesli chodzi o zmiany to tak, jesliu chdzi o forsowanie tempa, to nie zgodze sie.
Za Guardioli bardzo czesto w pierwszej polowie potrafilismy wbic 3,4 bramki i wówczas ograniczalismy sie do kontrolowania meczu i tempa gry.
Rozumiem, ze trzecia roznica o ktorej piszesz jest to, ze Enrique postepiuje klasycznie przy prowadzeniu 1-0 w koncowce, a Pep niekoniecznie wprowadzal obronce w koncowce. Tez mi sie wydaje, ze Enrique czesciej korzysta ze zmiany tego typu - choc za Pepa musialbym odtworzyc sobie koncowki spotkan gdzie prowadzilismy 1-0 i co sie dzialo na zmianach. Trzeba by tez popatrzec kto byl wowczas na lawce. Za Pepa czestym rezerwowym byl Keita jako zawodnik do uspokojenia gry, ale i przeciecia w koncowce.
0
Iwanski zawsze na "Maszyne" by zaglosowal :)
1
tak - Francja, Ukraina i Azerbejzdzan. Na Crisa Portugalia (co za niespodzianka) i Turcja
0
najmocniejsza jest grupa: City, Sevilla, Juventus - tam sie bedzie dzialo. No i jeszcze jst Borussia,
10
warto dodac, ze jednym z glosow na Ronaldo byla standardowo Portugalia.
0
Dziennikarze z krajów którzy glosowali na Suareza:
Francja, Ukraina, Azerbejdzam
Glosy na Ronaldo:
Portugalia (ZASKOCZENIE ;)), Turcja
3
Messi w plebiscycie UEFA Best Player:
2011 - 1 miejsce i 39 glosow
2012 - 2 miejsce i 17 glosow
2013 - 2 miejsce i 14 glosow
2014 - 5 miejsce
2015 - 1 miejsce i 49 glosow (REKORD)
0
W sumie jesli chodzi o losowanie Chelsea i Barcy, to zespoly z drugich miejsc ktore zostaly nam i Chelsea dolosowane to byly najbardziej prawdopoobne wyjscia. Tak tez mi wyszlo w probnym losowaniu
0
Moim zdaniem w 2013 nie zasłużył, ale w 2014 juz tak
2
Real z PSG o 1 miejsce. Szkoda ze z czwartego nie dostali Niemców - było duże prawostronnego (50%)
0
moze poza Astana, ze wzgledu na niepotrzebne dlugie podroze i duza roznice czasowa
0
tak, ale jednak Malmo blizej i do tego Ukraina to Ukraina - wole, zeby nasi jechali do Szwecji ;)
0
slaba ta grupa marzen - daleki wyjazd do Kazachstanu, do tego wyjazd na Ukraine. Jezeli jeszcze sie okaze, ze w grudniu przyjdzie tam grac to i zimno bedzie robic swoje. Z czwartego kosza duzo lepiej trafic na Gent, Malmo, Dinamo czy nawet Maccabi
1
Aha i ze sportów motorowych to raczej bym pisal o Valentino Rossim
0
ja bym uwazal z porownaniami sportow:
a// indywidualnych
b// drużynowych
c// wszystkich związanych z motoryzacją
Szczegolnie dotyczy to tych ostatnich, a juz zwlaszcza F1. Kiedy Ferrari dominowalo, to Barichello byl drugi.
Kiedy McLaren byl najszybsyzm bolidem, to tylko dwoch moglo rywalizowac: Senna i Prost.
Niedawno mielismy ere Red Bulla - 4 tytuly mistrzowskie Vettela, a Webber najczejsciej byl trzeci. Obecnie Mercedes jeszcze bardziej dominuje - pierwszy rzad regularnie dla Hamiltona i Rosbera, a wyscig rzadko kiedy pada lupem kogos innego. Najczesciej dzieje sie wtedy gdy strategia jest zla lub sa jakies nieprzeiwdziane okolicznosci (wypadki, deszcz)
0
raczej nie 18 ;) - to bylby rekord swiata
0
A jednak Bolt po raz kolejny! Bez niespodzianki!
2
mysle, ze nie. To, ze tak wkrecil Boatenga (jednego z najlepszych na swiecie) dodalo sporo punktow temu trafieniu.
Z drugiej strony na drugim miejscu bramka Cra, ktora mimo wszystko nie byla bardzo spektakularna (akcja nie byla nawet na 1 kontakcie) - bramki Ramseya czy Lameli zdecydowanie oceniam wyzej.
0
Komentarz usunięty
1
akurat w tym glosowaniu powinna wygrac rabona Lameli, a na drugim miejsuc powinien byc gol Ramseya.
Natomiast najladniejszy gol roku to jak do tej pory gol Leo z Bilbao w finale PK
5
Messi wygral nagrode dla najladniejszej bramki sezonu!!!
0
jezeli byl odpowiedzialny za negocjacje w tej sprawie, to pewnie makes sense.
0
mi tak wlasnie wyszlo w losowaniu
0
No to jeszcze gol Messiego z Bayernem i jestesmy w domu
0
choc pewnie w przypadku Realu i Barcy bedzie ustawione, ze beda po przeciwnych stronach.
0
aha i jeszcze jedna kwestia - wiadomo, ze w grupach A-D i E-H musza byc rozdzielone druzyny z Anglii i Hiszpanii
0
Dlatego mowię :) - wydaje Mi sie ( nie liczyłem) ze mamy koło 28-30 procent właśnie na Bayer / Porto. Liczenie jest tu utrudnione ze względu na to ze są 4 koszyki a nie zestawiamy po prostu par.
0
jezeli z koszyka 3 dostaniemy Szachtar, Dynamo -zwlaszcza Szachtar to slaby bedzie ten powiew.
0
Swoja droga statystycznie to zarówno my jak i Chelsea mają największe szanse trafienia na Porto/ Bayer z koszyka numer 2
0
w sensie ze wg mnie Szachtar jest mocniejszy od Romy mimo wszystko, ale tez bym wolal zeby Barca na wschod nie jezdzila