0

jesli chodzi o zmiany to tak, jesliu chdzi o forsowanie tempa, to nie zgodze sie.

Za Guardioli bardzo czesto w pierwszej polowie potrafilismy wbic 3,4 bramki i wówczas ograniczalismy sie do kontrolowania meczu i tempa gry.

Rozumiem, ze trzecia roznica o ktorej piszesz jest to, ze Enrique postepiuje klasycznie przy prowadzeniu 1-0 w koncowce, a Pep niekoniecznie wprowadzal obronce w koncowce. Tez mi sie wydaje, ze Enrique czesciej korzysta ze zmiany tego typu - choc za Pepa musialbym odtworzyc sobie koncowki spotkan gdzie prowadzilismy 1-0 i co sie dzialo na zmianach. Trzeba by tez popatrzec kto byl wowczas na lawce. Za Pepa czestym rezerwowym byl Keita jako zawodnik do uspokojenia gry, ale i przeciecia w koncowce.

0

Iwanski zawsze na "Maszyne" by zaglosowal :)

1

tak - Francja, Ukraina i Azerbejzdzan. Na Crisa Portugalia (co za niespodzianka) i Turcja

0

najmocniejsza jest grupa: City, Sevilla, Juventus - tam sie bedzie dzialo. No i jeszcze jst Borussia,

10

warto dodac, ze jednym z glosow na Ronaldo byla standardowo Portugalia.

0

Dziennikarze z krajów którzy glosowali na Suareza:
Francja, Ukraina, Azerbejdzam

Glosy na Ronaldo:
Portugalia (ZASKOCZENIE ;)), Turcja

3

Messi w plebiscycie UEFA Best Player:

2011 - 1 miejsce i 39 glosow
2012 - 2 miejsce i 17 glosow
2013 - 2 miejsce i 14 glosow
2014 - 5 miejsce
2015 - 1 miejsce i 49 glosow (REKORD)

0

W sumie jesli chodzi o losowanie Chelsea i Barcy, to zespoly z drugich miejsc ktore zostaly nam i Chelsea dolosowane to byly najbardziej prawdopoobne wyjscia. Tak tez mi wyszlo w probnym losowaniu

0

Moim zdaniem w 2013 nie zasłużył, ale w 2014 juz tak

2

Real z PSG o 1 miejsce. Szkoda ze z czwartego nie dostali Niemców - było duże prawostronnego (50%)

0

moze poza Astana, ze wzgledu na niepotrzebne dlugie podroze i duza roznice czasowa

0

tak, ale jednak Malmo blizej i do tego Ukraina to Ukraina - wole, zeby nasi jechali do Szwecji ;)

0

slaba ta grupa marzen - daleki wyjazd do Kazachstanu, do tego wyjazd na Ukraine. Jezeli jeszcze sie okaze, ze w grudniu przyjdzie tam grac to i zimno bedzie robic swoje. Z czwartego kosza duzo lepiej trafic na Gent, Malmo, Dinamo czy nawet Maccabi

1

Aha i ze sportów motorowych to raczej bym pisal o Valentino Rossim

0

ja bym uwazal z porownaniami sportow:

a// indywidualnych
b// drużynowych
c// wszystkich związanych z motoryzacją

Szczegolnie dotyczy to tych ostatnich, a juz zwlaszcza F1. Kiedy Ferrari dominowalo, to Barichello byl drugi.

Kiedy McLaren byl najszybsyzm bolidem, to tylko dwoch moglo rywalizowac: Senna i Prost.

Niedawno mielismy ere Red Bulla - 4 tytuly mistrzowskie Vettela, a Webber najczejsciej byl trzeci. Obecnie Mercedes jeszcze bardziej dominuje - pierwszy rzad regularnie dla Hamiltona i Rosbera, a wyscig rzadko kiedy pada lupem kogos innego. Najczesciej dzieje sie wtedy gdy strategia jest zla lub sa jakies nieprzeiwdziane okolicznosci (wypadki, deszcz)

0

raczej nie 18 ;) - to bylby rekord swiata

0

A jednak Bolt po raz kolejny! Bez niespodzianki!

2

mysle, ze nie. To, ze tak wkrecil Boatenga (jednego z najlepszych na swiecie) dodalo sporo punktow temu trafieniu.

Z drugiej strony na drugim miejscu bramka Cra, ktora mimo wszystko nie byla bardzo spektakularna (akcja nie byla nawet na 1 kontakcie) - bramki Ramseya czy Lameli zdecydowanie oceniam wyzej.

0

Komentarz usunięty

1

akurat w tym glosowaniu powinna wygrac rabona Lameli, a na drugim miejsuc powinien byc gol Ramseya.

Natomiast najladniejszy gol roku to jak do tej pory gol Leo z Bilbao w finale PK

5

Messi wygral nagrode dla najladniejszej bramki sezonu!!!

0

jezeli byl odpowiedzialny za negocjacje w tej sprawie, to pewnie makes sense.

0

mi tak wlasnie wyszlo w losowaniu

0

No to jeszcze gol Messiego z Bayernem i jestesmy w domu

0

choc pewnie w przypadku Realu i Barcy bedzie ustawione, ze beda po przeciwnych stronach.

0

aha i jeszcze jedna kwestia - wiadomo, ze w grupach A-D i E-H musza byc rozdzielone druzyny z Anglii i Hiszpanii

0

Dlatego mowię :) - wydaje Mi sie ( nie liczyłem) ze mamy koło 28-30 procent właśnie na Bayer / Porto. Liczenie jest tu utrudnione ze względu na to ze są 4 koszyki a nie zestawiamy po prostu par.

0

jezeli z koszyka 3 dostaniemy Szachtar, Dynamo -zwlaszcza Szachtar to slaby bedzie ten powiew.

0

Swoja droga statystycznie to zarówno my jak i Chelsea mają największe szanse trafienia na Porto/ Bayer z koszyka numer 2

0

w sensie ze wg mnie Szachtar jest mocniejszy od Romy mimo wszystko, ale tez bym wolal zeby Barca na wschod nie jezdzila

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?