mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
juz dzisiaj pokazali. Z las Palmas wygrac tylko 2-1 u siebie ...
0
z Realem to chyba bysmy piatek dostali
0
no chyba jednak nie...
Ale fakt, ze teraz CR zapewnil sobie pichichi i najlepszego strzelca w LM. Chyba ze w LM Lewy sie rozstrzela
0
zwlascza, ze zaczelismy od remisu. Wygrana z Bayerem to mus teraz.
Pozniej mozemy nawet zremisowac raz z Bate
0
Tak BTW - to CR11 wlasciwie zapewnil sobie zdobycie Trofeo Pichichi, ZB oraz prawdopobonie krola strzelcow LM.
9
Mecze Barcy bez Messiego przy zalozeniu 7 tygodni przerwy (mowi sie 6-8):
La Liga: Sevilla (w), Rayo (d), Eibar (d), Getafe (w), Villareal (d)
LM: Bayer (d), Bate (w), Bate (d)
0
Po pierwsze ZP jest juz rozstrzygniet
Po drugie walic ZP, gorzej wyglada nasza sytuiacja w lidze
0
Catalunya Radi/TV3: Messi wypada z gry na 6-8 tygodni. :////
1
Kręcidło: Leo Messi wrócił na Camp Nou. Obejrzy ostatnie minuty meczu.
3
Trzeba podpytac Cr-a ile bierze za organizacje kursu rzutów karnych?
2
Neymar godnie zastąpił Messiego :)
2
moze Perez posmarowal lekarzom
0
Niezbyt ciekawie z Leo. Wychodzac z kliniki kulał
0
Krecidlo: Koniec testów medycznych. Messi opuścił szpital. Podobno Leo nie jest zbyt zachwycony.
0
Co dzisiaj Roberto gra, to jest zupelnie inny gracz na tej prawej stronie.
0
to jest Las Palmas....
0
bez Messiego, ktory jednka jest naszym glownym kreatorem gry, to nie dziwne ze gramy padake
0
od tego Bayeru co dostaje srogie baty od Borussi?
0
jak bedzie tydzien, to rownie dobrze moze byc nawet 3, bo po tym tygodniu jest przerwa na reprezentacje
0
w [przypadku 3 tygodni to raczej na Rayo juz bylby gotowy, ale narazie ta informacja to sciema,
0
to bylo z falszywego konta - wiec to zadne pierwsze doniesienia. Inna sprawa, ze 3 tygodnie to nie byloby dramatu.
0
mam nadzieje, ze to cos takiego jak z Benifica bodajze w 2012 roku.
0
na szczescie zaraz jest przerwa reperezntacyjna, wiec do 17/10 sa tylko dwa mecze - Bayer i Sevilla.
0
Z Atletico wszedl z lawki. A teraz to wynikaja z sytuacji, a nie z tego ze gral zbyt wiele
0
No to pieknie sie zapowiadaja kolejne tygodnie
0
No i Chelsea powoli wraca do gry. Juz 6 punktow odrobione
0
City torche jak my. Nie grał Hart (choc to akurat wybor trenera). Zagral Caballero, jak Ter Stegen i konczy sie 1-4
4
tak jak Celta nas zlała
0
Poza Celta, Las Palmas jest jedynym zespolem obecnie grajacym w lidze, ktoremu Messi nie strzelil co najmniej dubletu :).
0
raczej Real nie straci punktow z Malaga. Jesli juz to dopiero w derbach, ale kto to wie - Real ma taka kadre, ze mmoze kazdy mecz wygrywac.