0

juz dzisiaj pokazali. Z las Palmas wygrac tylko 2-1 u siebie ...

0

z Realem to chyba bysmy piatek dostali

0

no chyba jednak nie...

Ale fakt, ze teraz CR zapewnil sobie pichichi i najlepszego strzelca w LM. Chyba ze w LM Lewy sie rozstrzela

0

zwlascza, ze zaczelismy od remisu. Wygrana z Bayerem to mus teraz.

Pozniej mozemy nawet zremisowac raz z Bate

0

Tak BTW - to CR11 wlasciwie zapewnil sobie zdobycie Trofeo Pichichi, ZB oraz prawdopobonie krola strzelcow LM.

9

Mecze Barcy bez Messiego przy zalozeniu 7 tygodni przerwy (mowi sie 6-8):

La Liga: Sevilla (w), Rayo (d), Eibar (d), Getafe (w), Villareal (d)
LM: Bayer (d), Bate (w), Bate (d)

0

Po pierwsze ZP jest juz rozstrzygniet
Po drugie walic ZP, gorzej wyglada nasza sytuiacja w lidze

0

Catalunya Radi/TV3: Messi wypada z gry na 6-8 tygodni. :////

1

Kręcidło: Leo Messi wrócił na Camp Nou. Obejrzy ostatnie minuty meczu.

3

Trzeba podpytac Cr-a ile bierze za organizacje kursu rzutów karnych?

2

Neymar godnie zastąpił Messiego :)

2

moze Perez posmarowal lekarzom

0

Niezbyt ciekawie z Leo. Wychodzac z kliniki kulał

0

Krecidlo: Koniec testów medycznych. Messi opuścił szpital. Podobno Leo nie jest zbyt zachwycony.

0

Co dzisiaj Roberto gra, to jest zupelnie inny gracz na tej prawej stronie.

0

to jest Las Palmas....

0

bez Messiego, ktory jednka jest naszym glownym kreatorem gry, to nie dziwne ze gramy padake

0

od tego Bayeru co dostaje srogie baty od Borussi?

0

jak bedzie tydzien, to rownie dobrze moze byc nawet 3, bo po tym tygodniu jest przerwa na reprezentacje

0

w [przypadku 3 tygodni to raczej na Rayo juz bylby gotowy, ale narazie ta informacja to sciema,

0

to bylo z falszywego konta - wiec to zadne pierwsze doniesienia. Inna sprawa, ze 3 tygodnie to nie byloby dramatu.

0

mam nadzieje, ze to cos takiego jak z Benifica bodajze w 2012 roku.

0

na szczescie zaraz jest przerwa reperezntacyjna, wiec do 17/10 sa tylko dwa mecze - Bayer i Sevilla.

0

Z Atletico wszedl z lawki. A teraz to wynikaja z sytuacji, a nie z tego ze gral zbyt wiele

0

No to pieknie sie zapowiadaja kolejne tygodnie

0

No i Chelsea powoli wraca do gry. Juz 6 punktow odrobione

0

City torche jak my. Nie grał Hart (choc to akurat wybor trenera). Zagral Caballero, jak Ter Stegen i konczy sie 1-4

4

tak jak Celta nas zlała

0

Poza Celta, Las Palmas jest jedynym zespolem obecnie grajacym w lidze, ktoremu Messi nie strzelil co najmniej dubletu :).

0

raczej Real nie straci punktow z Malaga. Jesli juz to dopiero w derbach, ale kto to wie - Real ma taka kadre, ze mmoze kazdy mecz wygrywac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?