mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak widzicie szany Chile i Argentyny? Chile na pewno zagra lepiej w defensywie niz Paragwaj - do tego wsparcie publicznosci, mozliwosc odpalenia Alexisa i ewentualnie aspekt sedziowski. Dosc wyrownanie to w sumie sie zapowiada.
1
Messi - 3 razy oficjalnie MVP, 4 razy nieoficjalnie
gracz druzyny fazy grupowej, gracz druzyny cwiercfinalow, gracz druzyny polfinalow.
Mam nadzieje, ze uda im sie wygrac - choc z gospodarzami latwo nie bedzie
0
Wazne, ze nikt z trojki Ageuro, Messi Macherano nie dostal kartki, bo z Chile latwo nie bedzie.
5
Tak swoja droga, to chyba drugi taki hat trick asyst Messiego.
Pamietacie 3 podania do Tello z Levante?
0
Messi nieoficjalnie dostal z Paragwajem w meczu grupowym (nie przyjal), Urugwajem, Kolumbia i teraz w 1/2 znow z Paragwajem.
Z Jamajka dostal Angel
0
Lavezzi w finale nie mial tak dobrej okazji. Jednak niektorzy faktycznie zapominaja, ze Higuain wlasciwie wygral mecz Argentynie w 1/4 z Belgia (byl wtedy MotM).
Troche to takie uproszczenie, ze Higuain przegral final, itp. Final przegrala Argentyna - tak samo jak wczesniej wygrala mecze, ktore rowni dobrze mogla przegrac (Holandia, Szwajcaria, - Belgia w sumie tez).
To 2 miejse na ms to wielki sukces Albicelestes - juz nie ma co do tego wracac kto zawalil z Niemcami.
0
a Jamajka MotM byl Di Maria
1
Cruyff juz raz pokazal jak bardzo sie mylil co do Neya i Messiego. Mowil, ze skoro Barca kupila Ney'a to powinni sprzedac Messiego, bo obaj nie beda ze soba dobrze wspolpracowac.
Jak bylo? Wszyscy wiemy/
0
ja jednak mysle, ze kazdy z nich bedzie musial wybierac.
Jesli chodzi o Leo, to jezeli nie wygra w tym roku Copa America, to bedzie chcial grac na przyszlorocznym turnieju. Mistrzostwo Olimpijskie juz ma.
Grzmot pewnie bedzie grał na Euro - pewnie na igrzyskach juz nie wystapi - a jezeli tak to bedzie mocno zajechany przed sezonem
Neymar tez musi zdecydowac jak dla mnie - dwa turnieje w wakacje to jednak ciut za duzo - zwlaszcza, ze w takich klubach jak my czy Real rozgrywa sie nawet kolo 60 meczow w sezonie.
0
niby tak, ale Argentynie zawsze sie ciezko gralo z BRazylia bez wzgledu na sklad. To troche jak mecze derbowe, czy mecze Barca -Real. Nie wazne jaki sklad, nie wazne jaka pozycja w lidze - w tych meczach roznie bywa.
Jak dla mnie moze bedzie Argentynie ciut latwiej, ale i tak uwzgledniajac realia tegorocznego CA - to w meczu z Paragwajem szanse sa (60:40 .moze nawet 50:50)
Do tego brak dogrywek dziala na korzysc tych slabszych jednak kaby nie patrzec - wiec znowu moze sie w karnych skonczyc
0
jeszcze nie wygral - na tym turnieju niespodzianek nie brakuje - do tego w 1/2 znow nie ma dogrywek, a taki remis w meczu Arg-Par nie jest wcale nierealny.
0
obrona personalnie ok - a to co zrobil Silva - chyba sie nie nauczyl po meczu z PSG
0
Były pewne problemy z każdym z nich. Jak kupowaliśmy Fabsa z Arsenału to była klauzula ze jak sprzedamy go powyżej bodajże 35 czy 40 to 50 procent zysku ma Arsenal. Sami tez sprowadziliśmy go za rozsądna cenę. Co do Thiago to wiadomo jak było - inna sprawa ze tyle kontuzji i to jakich on nie miał to ta cena za ta sprzedaż (ok 22-25) nie była zła.
Byc może za Sancheza można było wyciągnąć więcej uwzględniając jego starus w drużynie, jego dobra grę w pierwszym składzie itp.
3
ciezko naprawde znalezc pilkarzy ofensywnych z takim usposobieniem jak Leo. Dzis wiekszosc jak czuje oddech na plecach rywala to korzysta z mozliwosci polozenia sie. W przypadku Leo ta postawa musi dodatkowo wzbudzac szacunek.
0
wczoraj Romero - poza obrona karnego nic wielkiego nie pokazal. Przeciez Kolumbia oddala jeden celny strzal na bramke (z glowki troche obok srodka) - Romero spokojneiu zlapal te pilke.
Ospina wczoraj robil cuda w bramce - wyjal glowke Messiego, wyjal strzal chyba Aguero z bilska. Do tego dobre wyjscie przy podaniu do Di Marri. No i na koniec czubkami palcow skierowal pilke po strzale Otamendiego na slupek.
Co jak co, ale to Ospina sprawil, ze w ogole doszlo do tych karnych. Gdyby Kolumbia przeszla, to byl zdecydowanie MotM wczoraj.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Wiecie moze czy MAscherano jest zawiesozny na mecz polfinalowy?
0
Wiecie moze czy MAscherano bedzie mogl zagrac w 1/2 CA?
0
ja bym powiedzial ze mistrzostwo swiata i byloby ok :), ale fajnie jakby udalo sie wygrac CA w tym roku.
Jednak mecze z Brazylia czy Chile to beda mecze 50:50, wiec ciezko powiedziec. Argentynie zwykle ciezko gralo sie z Brazylia bez wledu na jej sklad, wiec mzoe sie okazac ze w 1.2 znowu beda karne potrzebne.
0
z macz z Jamajka nagrode meczu dostal Di Maria?
33
taaa na farcie. Ogladales co sie dzialo w tym meczu? Argentyna byla zdecydowanie lepsza. Nie strzelila bramki, ale to na korzyc Kolumbii dzialalo ze nie ma dogrywek.
Dodatkowo mozna powiedziec, ze wygrala rzutami karnymi mimo ze nie strzelala pierwsza (a to jest zawsze mala przewaga).
3
Meczu nie ogladalem ale obejrzalem ksrot i jedno moge powiedziec.
Kolumbia miala jedna sytuacje - dopiero w 67 minucie. Argentyna stworzyla naprawde sporo sytuacji - miała dwie 100% okazje i ten meczu powinien sie skonczyc wlasnie 2,3-0. Fajnie, ze lepsza druzyna przeszla w karnych. Do tego wszyscy wiemy jak Kolumbia grala w fazie grupowej.
To co robil Ospina w bramce to wielki szacun.
Super bo nasi gracze graja dalej.
Jak bedzie polfinal Argentyna Brazylia to cos czuje, ze ten mecz wynagrodzi nam cale to CA.
NIe piszcie, ze poziom CA jest slaby - bo moim zdaniem nie do konca tak jest - oczytwiscie widac zmeczenie zawodnikow sezonem, ale tez widac, ze trenerzy ustawiaja zespoly bardziej defensywnie niz kiedys jak gralo sie w CA.
0
zobaczymy - narazie czeka dzis Argnetyne ciezki mecz z rzeznikami.
0
to jakas bzdura - Messi nawet jak zagra w finale i nawet jak dostanie 2 tygodnie wakacji to i tak bedzie mial 2 tygodni do finalu SPE.
0
Trzon - czyli Messi, Busqets i Pique? Sporo przebudowy od czasów laporty jednak było - inny trener. Inni napastnicy (neymar, suarez), inni pomocnicy (Rakitic), inni obrońcy ( Alba, Javier, Mathieu, ), inni bramkarze ( Bravo i Stegen)
0
rownie dobrze mozna by powiedziec, ze CR11 tez nie powinien byc w trojce, a jak wiemy bedzie na drugim miejscu.
0
Do tego Chile maja latwa droge do finalu -teraz bezzebny Urugwaj, a pozniej zwyciezca meczu Peru - Boliwia.
0
nie, wtedy Kolumbia zajmuje 3 miejsce.
0
Kolumbia raczej wejdzie i zagra pewnie z Argentyna, bo Brazylia wygra z Wenezuela.