mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyjątkiem są ma i me - tam sie przyznaje złotego buta i liczy sie kolejność asysty i liczba minut
0
Spokojnie - narazie maja 4 a jak wiadomo lm nie wygrywa sie co sezon. Ostatni raz wygraliśmy ja 4 lata temu. Jak wiesz ma na to wpływ wiele czynników - w tym była dodatkowa motywacja związana z brakiem trofeów w roku poprzednim
0
Bo noże poza tym piastkowaniem - tam było o krok o stratę bramki na 2-2
1
Nie wiadomo - zależy jak długo bedzie grał i jakxwiadomk w piłce wiele może sie zmienić na przestrzeni sezonu nawet - wiec nie ma co wybiegać aż tak myślami.
1
mimo wszystko to jednak Messi nakrecal nasza gre - to on byl MotM z Bayernem. W 1/8 LM to Messi gral niesamowicie z City. W 1/4 w Paryzu to Suarez byl bohaterem.
Neymar nastrzelal sporo bramek, ale jednak to Leo byl naszym liderem i pokazuja to statystyki nie tlyko goli, ale i asyst, kluczowych podan, dryblingow itp.
Messi byl tez bohaterem finalu PK. W LA Liga tez byl naszym liderem, wiec raczej Leo.
3
rok temu nie zdobylismy Pucharu Hiszpanii
0
hm na wiki jest, ze w sezonie 99/00 zagral 3 mecze w europejskich pucharach i z jakiegos powodu tego Etoo wymieniaja jako tego co ma tez 4 triumfy. Tylko sezon 99/00 to mogl byc jako jego czwarta wygrana.
0
kwestia ZP jest wlasciwie rozstrzygnieta -
no chyba, ze Portugalia zagra w elminacjach Euro z Andorą - to wtedy moze jednak nie ;)
1
troche jak Jorge Lorenzo na MotoGP - po zwyceistwach wbija flage.
4
Malo kto o tym mówi, ale kiedy bylo 1-1, Juve troche przycisnelo, ale wtedy ...
Messi minął obronce Juve i oddal strzał po którym Lusi dobił piłkę. Fajna wypowiedz Suareza po meczu, ktory wypowiedzial sie o tej sytuacji.
Swoja droga faktycznie ciekawe kto wybrał Iniestę na pilkarza meczu.
1
wszyscy trzej zostali
0
Dopiero pozniej gral w Mallorce - w sezonie 1999/200 byl pilkarzem Realu.
Inna sprawa, ze to takie wygranie LM przez Etoo jak teraz przez Douglasa.
Mam nadzieje, ze za rok rekord zostanei pobity.
0
dla Leo to juz piąte takie wyroznienie. Dla Cra czwarte.
0
Etoo zaliczyli Lm z roku 1999/2000
2
Neymat i Iago Aspas po 7 bramek
0
liczy mu sie, ze 4 - bo z Realem jeszcze 1999/2000 - chyba nawet zagral w jakims meczu wtedy ale glowy nie dam.
3
Messi, Iniesta, Xavi i Pique dołączają też do Seedorfa, Etoo którzy LM wygrali po raz 4.
6
Jest potrójna korona dla Barcelony!
Jestesmy pierwszym klubem w historii, który dwa razy zdobył potrójna koronę!
Brawo dla Leo Messiego za zapewnienie sobie 5. Złotej Piłki :)
Neymar zostal wraz z CR11 i Leo Messim ktróelm strzelców LM. Neymar zdobył też tytuł najlepszego strzelca PK wraz z Iago Aspasem.
0
Neymar ma tez 10 bramek
0
Moim zdaniem norm Messi - udział przy 3 golach i ta jego akcja po której Suarez dobijał. Wtedy w najważniejszym momencie rozerwał obronę Juventusu.
0
Nie mogli dac drugiego meczu z Iranem w niedziele, bo wtedy oczy calego swiata beda skierowane na Nasza Ekstraklase ;)
0
po pierwsze w zeszlym sezonie potknelismy sie z nimi na wyjezdzie
Po drugie - w tym sezonie ich latwo ogralismy, ale nasz głowny rywal tez to zrobil.
1
i do tego Maradona, Cruyff itp ;) - wbrew pozorom zlozenie druzyny z gwiazd - nawet takiej klasy wcale nie musialoby przyniesc oczekiwanych skutkow.
0
Przeciez on nie odnosił się do konkretnych sytuacji - tylko do taktyki meczowej.
Uznał, ze to co zagrała Valencia z nami, moze powtórzyć Juventus, a przy odrobinie szczęścia może to im dać gola.
Jezeli tai scenariusz by sie sprawdził wówczas Juve mógłby zagrać wtedy defensywniej, co potrafią robić - a Barcelonie byłoby niezwykle ciężko odrabiać straty. Uwzględniąc do tego, ze jest to tylko jeden mecz, to presja czasowa mogłaby dodać swoje.
Poczekajmy na sobotę - jesteśmy faworytem, ale jak zwykle to boisko zweryfiukje wszystko.
0
wlasnie to napisalem, ze w przypadku doswiadczenia to miedzy Barcelona a Juventusem jest remis - a Boniek napisal, ze Juve ma tutaj przewagę.
0
Po 1. to sie nie czepiaj ;)
Po 2. ja sie nie odnosze zupelnie do tego co napisales.
Boniek dal calkiem merytoryczna wypowiedz - poparl ja kilkoma argumentami.
Co wiecej od początku odnosił się do tego, ze niemal wszyscy typuja Barcelonę jako faworyta, więc dodał kilka argumentów jako przeciwwagę.
Do tego sam dodał, że i tak jest lekkie wskazanie na Barcelonę.
Nie ma co sie sie czepiac - dobra, rzetelna wypowiedź.
W sobotę zobaczymy jak będzie. Teraz nie ma co się napinać.
2
ten fragment o doswiadczeinu miedzynarodowym akurat jest z czapy, ale cala reszta ma sens. Widac, ze oglada tez troche ligi hiszpanskiej - odniosl sie do naczego meczu z Nietoperzami.
0
Tak, ale to wszysyc mowia, dlatego skupil sie na Juv i napisal dlaczego wg niego bedzie to wyrownany final.
Oczywiscie nalezy dodac, ze Boniek jest za Juve - w koncu gral tam, ale ogolenie poza kwestia zwiazana z porownaniem dosiwadczenia miedzynarodowego pilkarzy Juve i Barcy, to wypowiedz merytoryczna.
0
Co on nie tak powiedzial (moze poza kwestia doswiadczenia, bo tutaj jest na remis). Po pierwsze to jest final, po drugie widac, ze oglada te lige hiszpanska - skoro kojarzyl mecz z Valencia.
On sie de facto odnosil do tego co moze Juventus, ktory przez wielu jest jednak skazywany na porazkę. W sumie zrobil to dosc merytorycznie
0
w tym artykule chodzi jedynie o same finały. Xavi i Messi nei grali w Paryzu w 2006 -podobnie jak Pique nei gral w Moskwie w 2008.