0

to byloby najlepiej

0

przeciez CR strzeli co najmniej 1, wiec nei ma co sie spinac. Lepiej jakby Leo zaliczyl dwie asysty - wyrownalby wtedy rekord liczby asyst w lidze.

0

a we wszsytkich rozgrywkach? Messi ma 27, wiec moze tutaj ;)

0

mowisz w samej lidze, czy we wszystkich rozgrywkach? Wiem, ze sporo ma De Bruyne.

1

Ter Stegen nie jest nawet powolany, wiec misterny plan padł ;)

0

dlatego niech dobije do 20 ( a nie przebije :) - wtedy beda go wspoldzierżyc.

0

mysle ze teraz w lidze hiszpanskiej tez nie bedzie sie musial bac Messiego - w Barcy bramki beda sie rozkladac bardziej w przyszlym sezonie na Messiego Suareza i Ney'a.

Z ta liga francuska moze cos w tym byc - choc w Realu kolejnymi bramkami buduje coraz mocniej status legendy. Ma jeszcze kilka klubowych rekordow do pobicia.

Inna sprawa, ze zmiana otoczenia zawsze wiaze sie z pewna dozą ryzyka. Tak czy inaczej uwazam, ze Real nie przyjmie tej oferty, wiec szkoda tematu.

1

Ciekawe czy Messi zaliczy dzis dwie asysty. Wtedy wyrownalby rekord ligi pod wzgledem asyst w jedym sezonie nalezacy do Xaviego (20)

W meczach z Sociedad i Atletico nie udalo mi sie - choc koeldzy nie pomogli (Neymar, Suarez i jeszcze raz Neymar).

0

raczej Leo hat tricka nie zrobi - ja wolalbym zeby Messi zaliczyl dzis dwie asysyt - wtedy wyrowna rekord ligowy asyst Xaviego - to byloby osiagfniecie.

2

moim zdaniem brednia - CR nie odejzdzie z Realu - przynajmniej nie teraz. Tutaj ma szanse na ladowanie najwiekszej liczby bramek - a to mu chodzi. Kontrakt ma dlugi, wiec raczej nie do ruszenia.

Real ciagle marketingowo zyskuje na CRze, wiec tez raczej nie pusci - tak czy inaczej wszyscy szczesliwi. W przyszlym sezonie znowu karuzela porownan bedzie sie krecic.

0

poczekajmy narazie nic pewnego z LM - gramy z Juventusem, ktory pokazal wielka sile w spotkaniach z Realem.

0

chcoc pewnie w koszyku nuemr 2 bedzie tak: Real, Atletico, Sevilla (moze byc). Macnhester City, Manchester United (tutaj nie jestem pewien, ale oni maja troche punktow jeszcze z poprzednich sezonow), Arsenal - uwzgledniajac, ze nie mozemy trafic na Real i Atleti, Seville - to mamy spora sznase na zespol z Anglii.

0

niektore rekordy sa ciagle pobijane - obecnie kazdy gol Messiego w la liga jest pobiciem rekordu - koeljne gola Cra i Messiego w LM sa tez pobiciem rekordu.

Z zeszlego sezonu jezeli tak bardzo Ci zalezy to masz np. Cra i jego 17 goli w LM.

Rzucilem pierwsze z brzegu, ktore mi sie przypomnialy. Nawet jesli - to coz tego ze wymienilem rekordy ktore sa przypominane?

To jest zbiezne z moja teza, ze o rekordach sie rowniez pamieta. Przeczytaj moje wypowiedzi ze zrozumieniem.

1

wiadomo, ze Real i tak trafi na PSV :), ale tak na powaznie to jednak:

wiemy ze na pewno w fazie grupowej nie trafimy na PSG, Juve, Bayenr i Chelsea, a wiec jest maly handicap.

0

Gerard kończy przygode z tle reda a Xavi z Barca

0

Messi tylko raz spudłował w lidze karnego.

0

Czekalem na ten artykul - Messi w tym sezonie pokazuje jak decyudujacy jest w waznyc spotkaniach -

oba mecze z Valencia, oba mecze z Sevilla, oba mecze z Atletico, jeden mecz z Realem w La Liga

oba mecze z Villareal, oba mecze z Atletico w PK

Manchester City, PSG, Bayern - szczegolnie City i Bayern

W tych wszystkich meczach Messi pokazal wielka klase w tym sezonie

Oby z Juve zagral rownie genialnie

0

to faktycznie, to 4/5 ww byly z rundy jesiennej

2

Matheiu - jeszcze turbo wazny gol z Realem

0

a Arsenal o dziwo nie jest czwarty :)

Co za pytanie - mmay majstra i walczymy o LM - a to sa dwa najwazniejsze cele

0

Mozeme tez spokojnie zauwazyc, ze z takich zacietow meczow, ktore powiedzmy byly nierozstrzygniete do ostatniego kwadransu gry, to jednak Barca wycisnela w tym sezonie wiecej.

1) Valencia - Barcelona 0-1 na Mestalla i gol Busquetsa w 94 min
2) Almeria - Barcelona 1-2 Barca przegrywala do bodajze 77-78 minuty 0-1, ale strzelila dwie bramki w ostatnich minutach spotkania
3) Barcelona - Athetlic 2-0 Barca mocno cisnela w tym spotkaniu jednak bramki udalo sie wcisnal dopiero od 80 minuty
4) Celta - Barcelona 0-1 i gol Mathieu w 77 minucie bodajze
5) Villareal - Barcelona 0-1 i gol Sandro bodajze w 83 minucie

Z tych 5 wyzej wymienionych meczow - wszystkie mialy miejsce w 1 polowie sezonu - czyli wtedy gdy Barca byla w znacznie slabszej formie.

Wazne odnotowania sa rowniez mecze z

1) Villareal 3-2 i odrobienie wyniku z 1-2 oraz 0-1
2) Valencia 2-0 - tutaj Valencia miala mnostwo setek, ale udalo nam sie obronic wynik i w 93 minucie Messi dobil rywali

Real przede wszystkim
1) Cordoba 1-2 i gol Bale z rzutu karnego
2) Real Valencia 2-2 i gol isco z 83 minuty (trafienie dalo tylko +1 punkt)

Mozna jeszcze dodac mecz z Sevilla - wygrany 2-1 - choc to Sevilla miala moze nawet lepsze okazje

0

niestety tamta ZP to byla farsa - ale tez Messi zlapal kontuzje na jesieni, a CR ladowal jak szalony. Zreszta on wie kiedy ludzie decyduja o glosowaniu i niesamowicie spina się na jesień.

Do tego nie wiem czy pamietasz o przedluzonym wówczas glosowaniu, do tego zebracka kampania Realu i Blatter ktory wbrew pozorom nie pomogl wtedy Messiemu.

Nie ma co gdybac narazie o ZP - najwazniejsze to wygrac z Juventusem, a wcale latwo nie bedzie.

0

wymienie Ci np. kilka rekordów z ostatnich 2-3 lat:

- rekord kolejnych spotkan w lidze z bramka Leo Messiego
- rekord 50 bramek w lidze Messiego
- rekord 100 punktow w lidze Barc i Realu
- rekord 121 goli w lidze Realu

Wyzej Don Coreloen podal rekord z poprzedniego sezonu.

Inna sprawa, ze jak ktos sie zbliza do jakiegos rekordu to jest on przypominany (zwlaszcza rekordy z przed wielu lat), wiec akurat pisanie o braku pamieci w przypadku rekordów jest zasadne do momentu kiedy dany rekord przestaje obowiązywac - wowczas faktyczni malo kto o nich pamieta.

0

z tymi rekordami to tez zalezy - jezeli jakis sie dlugo trzyma to mowia o nim wiele lat pozniej.

0

zalezy czy z Deportivo wyjda rezerwy - jezeli tak to pobiscie rekordu Igla, Benz, Cr moze byc trudne.

0

akuray Messi nie strzelil gola Realowi, ale mial asyste i w drugim meczu wystawil jeszcze dwie patelnie, wiec jego udzial byl spory.

Ponizej napisalem analize meczow z silnymi rywalami w lidze Leo i Cra.

0

poczytaj moje komentarz ponizej, wiec chyba o tm bolu dupu to jednak niezbyt trafnie.

Jaram sie strasznie, ze odzyskalismy tytul i jeszcze mamy szanse na dwa inne trofea. Marzy mi sie ta LM.

Jednak powyzsza analiaza jest ciekawa, bo pokazuje mecze ktore zdecydowaly o tytule i role jaka pelnili liderzy obu druzyn w tych spotkaniach. Mimo wszystko lepiej pisac jest o czyms - niz tylko : Campeones lub mam nadzieje ze wygramy itp itd.

0

popatrz ile lat ma Ibra i ile strzela - wiec jak Cr bedzie stal na sepa w takim dobrym klubie jak Real, to bedzie strzelal jeszcze sporo.

5

swoja droga kolega chyba nie zauwazyl, ze w Lm Piekny ma tyle samo bramek co Leo.

0

mecze z Sevilla

Real Sevilla 2-1 i Sevilla Real 2-3 - w pierwszym spotkaniu Cr nie gral, w drugim hat trick

Barca Sevilla 5-1, Sevilla - Barca 2-2: Messi w dwumeczu miał gola, w pierwszym hat tricka -

mozna powiedziec ze na remis w tych meczach obaj panowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?