mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamietam ostatnio w polfinalach byla Borussia, Bayern, Real i Barca - i wtedy tez Barca na Bayern trafila...
2
Niestety najgorsyz mozliwy scenariusz sie sprawdzil... Real ma raczej final w kieszeni.
0
Ciekawe co Henry mówił po meczu z Malaga po tym jak cr11 świętował swojego gola po podaniu Groszka?
6
Scenariusz idealny:
Juventus - Barcelona (pierwszy mecze w Turynie)
Real - Bayern (pierwszy mecz w Madrycie)
Scenariusz najgorszy:
Barcelona - Bayern ( pierwszy mecz w Barcelonie)
Juventus - Real (pierwszy mecz w Turynie)
0
Finału nie ma ale jednak ciut latwiej
0
Oby nie Juve jednak ciut słabsze od pozostalych
0
Swoją droga mogłaby Barca choć raz mieć choć ciut łatwiejsze losowanie
0
Obyśmy trafili na Juve. Jedyny plus z tego meczu to to ze Real nie będzie mógł sie tylko na lidze skupić.
0
tak, z Atletico. PRzeczytaj co kolega napisal i co ja napisalem.
1
Kasuja sie.
Jezeli jednak, ze w drugim meczu 1/4 dostaniesz kartke na zawieszenie w pierwszym meczu 1/2, to musisz pauzowac.
0
Messi jest zagrozony absencja w pierwszym meczu 1/2 finalu?
0
jedyny naprawde dobry powod awansu Realu to fakt, ze nie beda mogli sie jedynie skupic na lidze - a w maju beda musieli przeplatac mecze 1/2 finalu z meczami z Valencia i Sevilla. To jest jedyny sensowny powód.
Cała inne masa powodów za awansem Atleti.
Jednak mam wrazenie, ze te nadzieje na tej stronie zwiazane z meczem Atleti z Realem moga sie okazac plonne, bo Real pewnie jednak przejdzie Rojiblancos.
0
no chyba ze Resal zremisuje 3-3, a CR11 strzeli hat tricka.
2
pytalem o Espanyol.
3
Bayern po powrocie Ribberego i Robbena tez moze nas pokonac. W finale tak naprawde zarowno Juve jak i Atleti moze z nami wygrac. To jest pilka nozna - takie gadanie jest bez sensu.
0
Swoja droga czy wiecie moze czy ktos istotny z Espanyolu napewnoe nie zagra z Barcą (kartki, kontuzje)?
0
1) "Gówno prawda"? Człowieku troche kultury. Oczywisce, ze mecz meczowi nie równy - jednak czesto dany zespol sprawia problemy obu zespolom np. Sociedad, Valencia (wprawdzie wygralismy ale to byl trudny boj).
2) Przyklad z Rayo akurat zupelnie nietrafiony.
Real wygral z Rayo 2-0 i do tego jeszcze nie dostali ewidentnego karnego, wiec to jest raczej pewne wygrana all in all. Co wiecej my z Rayo na wyjezdzie tez 2-0 wygralismy (zaliczylsimy idealnie taki sam wynik). Co wiecej Real u siebie Rayo rozbil tak samo jak my.
3) Swoja droga pisanie o niszczeniu Atletio jest tez troche nie na miejscu. Zniszczylismy to wspomniane Rayo u siebie, ale mecze z Atleti to wygrana 1-0 (po karnym w 85 minucie bodajze i to jeszcze obronionym), 3-2 (oczywiscie druga polowa to bylo dogranie dwumeczu - ale nzaywac to niszczeniem??) i 3-1.
4) Natomiast fakt czy Cordoba bedzie sie jeszcze biła o awans bedzie mial ogromny wplyw na sytuacje w druzynie. Jezeli Cordoba straci szanse np. przed meczem z nami, to bylby dla nas duzy powod do optymizmu przed spotkaniem - i chyba trudno sie z tym nie zgodzic.
2
W kontekscie waznych naszych nadchodzacych spotkan. Cordoba dzis zremisowala z Villareal.
Codroba ma 20 pkt. Do bezpiecznego miejsca traci 8 punktow. W nastpenej kolejce graja u siebie z Bilbao, a ponizej na wyjezdzie z Levante. Jezeli w tych meczach Cordoba nie zdobedzie wiecej niz 1 pkt, to moze juz przed meczem z Barca beda bez szans na awans - a to bylby niezly handicap dla nas.
Gorzej jak Cordoba rozszalaby sie teraz, bo z nami beda gryzc ziemie, a Realowi potrafili sprawic klopoty.
1
taa albo wszystko stracicie. Za takie teksty powinien być ban - pisanie, ze to jest za free jest osuzstwem. Postawienei na wygrana Atleti jest obarczona ogromnym ryzykiem, boto Real wciaz jest wielkim faworytem tego meczu.
0
zebys sie nie zdziwil
0
Nasze trio strzeliło w tym sezonie juz 93 bramki. Brakuje 7 do wyrownania najlepszego wyniku Barcelony i 25 do wyrownania rekordu Realu (CR11-Igła-Benz).
Do konca zostalo max 11 spotkan. Setke raczej zrobimy, ale do dociagniecia wyniku Realu moze byc ciezko.
Dla porownania BBC ma w tym sezonie 89 bramek.
0
to jest jasne, ze ze wzgledu na gorsze personalia ich sila tkwi w druzynie, jednak tak jak pisalem to Real jest faworytem.
W pierwszym meczu mimo wszystko Atletio sie upieklo, ze nie przegrali tego spotkania. To Real mial lepsze okazje i tylko dzieki Oblakowi skonczylo sie 0-0.
Pisanie, ze Real ma przesrane jest sporym naduzyciem tak czy inaczej i chyba zgodzi sie z tym kazda rozsadna osoba.
Przesrane to mogloby miec jakby mieli taki wynik jak w lidze (0-4) lub w PK (0-2). Maja trudniej ze wzgledu na kontuzje, ale to wciaz oni sa jednak faworytami tego spotkania.
4
czyli jest kolejny rekord.
0
dokladnie, ale z drugiej strony uwzgledniac korzystny wynik z 1 spotkania, to mzoe dobrze, ze mamy 1 dzien wiecej do rowniez arcytrudnego spotkania z Espnayolem na wyjezdzie.
0
wlasciwie tak - i w sumie w finale LM tez nie msuimy wygrac w 90 minut zeby siegnac po trofeum - tak samo w pucharze króla.
Wniosek jest taki, ze jedynie w lidze trzeba wygrywac, chyba ze jednak Real potknie sie choc raz.
0
dlatego dopiero na 4. miejscu, ale wszystko sie w srode wyjasni.
Uwazam ze mimo braku Modrica Real ma silniejszy srodek pola, a to moze zadecydowac. W Atleti nie zagra Mario Suarez.
Serce oczywiscie jest za Atleti, ale jednak to Real jest faworytem i jednak mocno sie zdziwie jak nie awansują.
0
to zalezy - na krótka mete, to wybieram to drugie (przegramy raz czy dwa, ale gramy pieknym stylem) - jednak ciagle przegrywanie vs ciagle wygrywanie - to mimo wszystko ja bym chcial wygrywac - proste.
Inna sprawa, ze to takie pytanie znowu football fiction, bo gdyby Barca grala od lat jak Chelsea to pewnie nie siedzialbym na tym forum z wami ;)
0
meczu z PSG nie musimy wygrac ;) - remis bedzie ok.
W polfinalach LM tez obu spotkan nie musimy wygrac ;)
1
Ja wole zagrac z Porto lub Juve niz z Atleti / Realem. Jezeli woczywisice Porto przejdzie - bo jak Bayern przejdzie, a po kontuzji wroca Robben, Ribery itp to juz bym sie zastanawial
Po pierwsze nie przepadam za wewnatz hiszpanskimi rywalizacjami w LM, po drugie to jednak ciut slabsze zepsoly szczegolnie niz Real.
0
tak juz poprawilem. Tak czy inaczej to wciaz personalnei znaczne lepsza druzyna niz Atleti