mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
przeciez byl rykoszet, wiec to nie wina VV
1
jest 1-1 ale po rykoszecie
0
Ronaldo sie nie ruszy z Realu - przynajmniej nie w rpzyszlym sezonie. On wie ze tutaj ma mozliwosc strzelania ile wlezie, wiec na pewno nie odejdzie. Real tez go nie sprzeda bo to jednak wartosc sportowa (nawet dobijanie i karne sa wazne, bo to w wkoncu gole) i wartosc marketingowa.
0
jezeli Real nie wygra, a Barca przegra, to wciaz maja szanse na tytul - bo rozumiem, ze mowimy o szansach mateamtycznych.
Tak czy inaczej jest wiecej niz dwa scenariusze.
0
nie do konca - po sezonie jezeli sie okaze ze Dani juz nie bedzie gral 100% motywacji to bedzie mozna go jeszcze sprzedaz a nie jak u nas coraz czesciej oddajemy zawodnikow za darmo.
0
poza polem karnym - jak rowniez wewnatrz potrafi bardzo dobrze zastawic pilke co bylo widac w meczu z Realem. Jesli chodzi o bramki to zdecydowanie raczej lis pola karnego - choc narazie nie strzela nie wiadomo ile.
0
jest wiecej niż dwie mozliwosci zeby Barca byla dzis mistrzem - np. Barca remisuje i Real tez remisuje ;)
0
Przecież 2 lata temu cr11 już zdobył zł nie wygrywając żadnego z trofeów - chyba chodziło o podgrzanie atmosfery i rywalizacji Leo CD Cr11
1
i jeszzcze mieli rewanz na wlasnym stadionie
0
Smieszna sprawa, bo Real de facto powinien odpasc z Schalke w 1/8 -wówczas byl zespolem slabszym, ale awansowal.
Dzisiaj byl zespolem lepszym - atakowalo cisnal, strzelali - jednak to Juve awansowalo.
Warto jednak dodac, ze to Juve mialo ta druga najlepsza okazje - szansa Marchisio.
JEsli chodzi o sedziow, to karny dzisiaj taki 50:50 (taki miekki faul - jeden gwizdnie drugi nie). JEdnak w pierwszym meczu Carvajal powinien wyleciec za faul na Tevezie.
0
Iker Casillas podbiegl do pilki w 93 minucie i chcial wyrzucic pilke z autu - ale cos mu nie wyszlo i Real stracil ostatnia szanse na powalczenie o gola.
0
Real to ma cos ze swoimi bylymi snajperami.
W tym roku Morata strzelil im gola w Turynie, a teraz na Abu Dhabu Bernabeu. 11 lat temu w sezonie 2003/2004 w dwumeczeu Real-Monaco Fernando Morientes strzelil im dwie bramki w 1/4 finalu LM. Najpierw strzelil gola na SB a pozniej w rewanzu. Wtedy Real odpadl poprzez bramki strzelone przez Monaco na wyjezdzie.
1
Real cale sily przeznacza zeby w dwoch ostatnich meczach z Espanyolem i Getafe krul Grzmot nastrzelał sporo - a najlepiej z karnych.
0
nie -jest tak samo jak w lidze hiszpanskiej - beda obaj
6
No to w finale bedzie krwawo - Lusi Suarez kontra PAtrice Evra i Giogrio Chiellini
0
obaj beda albo Neymar jak strzeli 2 :)
1
Fantastycnie - Juventus to wybronil - brawo dla nich
0
to nie byl Morata tylko Marchisio
0
jeszczeni niedawno pisales ze dzis jest bez emocji - jedna bramka wiele potrafi zmienic, c nie znaczyz ze Real nie ukasi jeszcze.
1
Tevez i Morata to jednak inna liga niz Benzema, Bale i Grzmot
0
Oczywiscie Real jest w duzo lepszej sytuacji i gniecie Juve, ale poki nie padnie 3. bramka dla Bialych, to Juve ma o co walczyc, wiec komentarz all in all nietrafiony.
0
tez tak mi sie wydaje - Real moze byc nawet lekkim faworytem - oni z nami geenralnie maja tzw dobry matchup. Niestety ale Juve gra slabo i Real w finale to bedzie najgorszy mozliwy rywal dla nas.
0
boimy sie bo Real jest potwornie mocny - w wkonuc wygrla poprzednia edycje teraz bedzie w finale i szanse beda co najmniej 50:50.
0
Ronaldo ma juz 10 goli w LM i wyrownal wynik Messiego - w finale bedzie walka nie tylko o wygranie LM, ale rowniez o to kto bedzie najlepszym strzelcem tej edycji.
0
hala dzieci moga sobie pisac, ale bodajze marca o tym pisala, ze tak by bylo.
0
ok faktycznie sam nie zaczailem
0
ja bym wcale sie nie zdziwil jak Real sobie dosc latwo poradzi z Juve - Real to Real i podobnie jak z Atleti sa faworytami - zreszta mozna to sprawdzic u buchmacherow
1
bo neistety wciaz moze- ZP to plebiscyt - a CR11 ma wciaz szanse na lige mistrzow, krola strzelcow LM, krola strzelcow PD, Zlotego Buta - a mateamtycznie Real jeszcze nawet ligi nie przegral, wiec to zdanie nie jest jakas glupota.
0
final LM to akurat bedzie - mistrzostwo mogloby byc chyba przyznane po rozegraniu 36 kolejek. PK - tutaj juz troche gorzej. Jednak najgorsze to to ze w przyszlym sezonie w ogole hiszpanskich druzyn moze nie byc w Europie
0
jezeli bedzie hiszpanski final - to akurat bedzie taka sama sytuacja dla obu druzyn. Sa tu inne kwestie bardziej mnie martwiace - mam nadzieje, ze jednak uznaja wtedy wyniki ligi, dobrze jakby sie final pk krola odbyl - no i jeszcze kwestia np. SPH - jezeli wygralibysmy mistrzostwo to zagralibysmy z Athletic w tym pucharze ( bez wzgledu na wynik PK).