0

oliwa sprawiedliwa karny z czapy

0

moim zdaniem wrecz odwrotnie, bo my mamy Atleti na wyjezdzie. A z Realem to roznie moze byc.

0

poterm wyjazd z Espanyolem, dopiero pozniej chwile oddechu. Zwlaszcza ze ten wyjazd z Espnyolem jest meczem po takiej serii.

Poza tym pojedynki derbowe rządza sie swoimi prawami

0

zebys sie nie zdziwil ze Real przejdzie - ja to czekam na mecz Barcy.

0

dokladnie zwlaszcza ze to dopiero 1 mecz.

Ja pamietam jak Barca na wyjezdzie remisowala ze Stutgartem, Arsenalem, czy przegrywala z Arsenalem, a pozniej rewanz u siebie byl zupelnie inny.

1

Atleti zagra bez MAro Suareza, ale faktycznie brak MArcelo jest wiekszym oslabieniem.

2

Ronaldo wlasnie zakonczyl swoja niesamowita passe bodajze 13 czy 14 meczów pod rząd w LM ze strzelonym golem w meczu wyjazdowym. Ostatni raz nie trafił w spotkaniu z MAnchesterem City w fazie grupowej w sezonie 2012/2013.

0

Chyba nie sluchales ostatnio Orlowskiego.

3

Dodatkowa ciekawostka, to to, ze Messi strzelił po raz pierwszy gola w 14 minucie. NIe strzelał jeszcze ani razu w 1,2,46 i 69.

Dodatkowo juz teraz to jest 3. najlepszy sezon strzelecki w lidze dla Messiego. Wyrownal osiagniecie z sezonu 2009/2010, gdzie rowniez strzelil 34 bramki.

0

choc akurat minuty 1,2,46 sa tymi najtrudniejszymi, bo jednak tuz po wznowieniu gry strzela sie jednak statystycznie najrzadziej.

7

Z ciekawostek pomeczowych:

Leo Messi po raz pierwszy w karierze strzelił gola w 14 minucie meczu.

Do tej pory nie strzelał jeszcze w minutach: 1,2,46 i 69.

1

niestety teraz mu sie udalo

0

jezeli piszesz, ze Real moze starcic punkty z Valencia, to rowniez i my mozemy z nimi punkty stracic.

mamy 3 bardzo trudne mecze:
Valencia, Espanyol i Atletico.

Wiele tez zalezy jaka bedzie sytuacja Cordoby przed spotkaniem z nami. JEzeli beda jeszcze walczyc o awans, to beda gryzc trawe, jak Elche rok temu.

0

Mecz z Almeria byl u siebie. Almeria byla rozbita. Miala wiele kontuzji u siebie, oraz kilku wykartkowanych graczy - slabe porowanie.

Rownie dobrze moge napisac, ze mecz z Celta powinien byc gladko wygrany, bo to druzyna ze srodka tabeli, bo wygralismy tam rok temu 3-0, itp - a jednak gola strzelilismy dopiero w 74 minucie i drzelismy o wynik od konca. Tak samo moge napisac o meczu z Getafe, gdzie bylo 0-0, a w poprzednim roku wygralismy 5-2 bez Messiego.

Mecz z Eibar byl meczem w ktorym nam nie szlo - prawie zadnej sytuacji nie stworzylsimy w tamtym spotkaniu, ale rzut karny ustawil nam spotkanie.
A skoro wspominasz Almerie, to akurat na wyjezdzie ledwie wyciagnelsimy 3 punkty w pierwszej rundzie. Bodajze do 75 minuty przegrywalismy 1-0.

0

Mowie, ze moglisym pogubic punkty. Mecze wyjazdowe zwiekszaja jednak prawdopodobienstwo zgubienia punktow. Nasza gra rewelacyjna nei byla, ale dostalismy karnego - co ustawilo spotkanie.

0

Kolejny komentarz optymistyczny

Dodatkowo warto zwrocic uwage, ze mielismy passe 9 wygranych pod rzad (w tym 6 spotkan w La Liga).

W tym czasie mielismy mecze w ktorych tez moglismy poubic punkty:

-Real 2:1
-Celta 0:1
-Eibar 0:2

0

A teraz pozytyw inny niz to ze wciaz mamy 2 pkt przewagi:

Teraz statystycznie to Real ma większe szanse na potknięcie niz my. Maja 3 wygrane pod rzad.

0

dzis Atleti zremisowalo, co nie ulatwia scenariusza o ktorym piszesz. Zalezy rowniez czy Atleti bedzie jeszcze gralo w LM.

0

slynne Tamudazo - masakra - i jeszcze w ostatniej kolejce Real wyciagnal z Mallorca mistrza. To byl bardzo przykry sezon ze wzgledu na to co sie dzialo w koncowce.

Moze poza faktem, ze wlasnie wtedy narodzila sie legenda Leo Messiego i hat trick z Realem,

0

Serie naszych 5 turbo waznych meczów zaczęlismy srednio, zobaczymy jak bedzie z 4 kolejnymi: PSG, Valencia, PSG, Espanyol

0

ma - ja nie mowie ze na pewno wszystko wygrają, ale ze bez ich potkniecia nie wygramy ligi. To jest moje zdanie.

Teraz terminarze sie nieco wyrownaly. Oni dzis mieli jeden z najlatwiejszych meczow do konca, my moza poza Atleti najtrudniejszy.

I my i oni mają do rozegrania po 4 mecze u siebie i po 3 na wyjezdzie.

2

3 kluczowe momnety, ktore zadecyodwaly o stracie punktów:

- błą Bravo - Iniesta tez nienajlepiej, ale jednak to jest bramka Bravo

- zmiana Neymara na Xaviego

- błąd Pique przy wyprowadzeniu piłki

0

Swoja droga tak jak pisalem - jezeli Real nie potknie sie juz ani razu to zostaną mistrzami.

My jednak w jednym z tych 3 spotkan (Valencia, Espanyoil, Atletico) raczej co najmniej raz stracimy punkty.

0

dla mnie niepojete jest to jak po raz kolejny Messi biegnie z pilka, a wszyscy sie patrza.

1

Szybko wykorzystalismy nasz limit błędow.

3/4 ludzi tutaj skupia sie na Cr11 - a zapomina o co w pilce naprawde chodzi.

0

Troche zawalil - mial strzal na rekawicach.

1

4. Arsenal
5. Robben zejdzie na lewą nogę

36

Ciekawostka na syzbko:

To jest pierwszy gol w karierze Messiego w 14 minucie.

Do tej pory nie strzelal jeszcze w minutach: 1,2,46 i 69.

1

Raczej tak, ale ja nie mam z tym problemu póki Barca zdobedzie tytułu, a nie bedzielatwo bo jednak terminarz mamy trudniejszy.

0

dokladnie o tym pisalem - ze to odwolanie moglo byc de facto strzalem w stope.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?