mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oby nie - mam nadzieje ze zagramy z Juve - ale raczje Real to wygra
4
jeszcze niedawno bylo tak, ze lige mistrzow od sezonu 2007/2008 wygrywala Barca albo ten kto ja ogrywal. W poprzednim sezonie Atleti zabraklo niewiele - wiec moze uwazalbym z takim gadaniem.
0
Remis czy przegrana na calderon to bez znaczenia - zwycięstwo albo nic
0
Liga mistrzów to Max 60 - jak nie 50 w jednym spotkaniu zwlasCza z Realem nic pewnego nie bedzie
8
MSN ma 112 bramek - do rekordu Realu brakuje 6 trafień. Pozostało Max 5 spotkań.
0
Spokojny to będzie remis w Monachium
1
Co za dzień - po raz pierwszy na Camp Nou a teraz to Real Valencia 2-2!!!
0
Swoja droga wydaje sie wam, ze tam byl ewidentny karny na Neymarze?
2
Swoja droga dobrze, ze sedzia nie gwizdnal faulu na Suarezie przy golu na 3-0. Bardzo dobrze uchwycil te sytuacje - jakze wazna.
0
jesli dograja lige i pk do konca to tak - jezeli nie - to bez szans.
4
Trio MSN ma juz 111 bramek - brakuje im 7 goli do wyrownania rekordu Realu -
macki Pereza zadbaly o to zeby zawiesiec rozgrywki La Liga.
7
Messi zaliczyl wczoraj swoja 27 asyste w calym sezonie.
Jego osobisty rekord to 29 asyst w sezonie. Brakuje 2 takich zagran.
Do tego Messi zaliczyl swoją 5. asystę w samej LM. To wyrownanie jego osobistego rekordu z sezonow 2008/2009 i 2011/2012.
0
w zadnym razie nie kibicowac Realowi - oby Juve przeszlo choc bedzie ciezko. Final to jeden mecz - wiele sie moze zdarzyc, a do tego jeszcze miesiac do finalu, wiec tym bardziej moze byc ciezko - a porazka moze byc bardzo bolesna.
2
mysle ze CR w wieku 34 moze jeszcze sporo ladowac - patrz jak gra Ibra a jest starszy od CRa.
0
Jezeli to nie szlo w swiatlo to faktycznie bylo bez celnego strzalu.
0
mial - ten po rykoszecie, co wylapal Ter Stegen.
0
Oceny Kazimeirza Węgrzyna z cana;+ - same 7 dla gracyz Barcy i tylko 9 dla Messiego - zenada. Tak na szybko nie powinni wystawiac tych ocen.
Za co Ter Stegen dostal 7?
0
Bayern mial jeden strzal celny
14
To prawda, że Boateng jeszcze leży na polu karnym?
0
Ciekawa statystyka przebiegnietych kilometrow:
Barca 114, Bayern 111 - to pokazuje rpzygotowanei fizycnze naszych na koncowke sezonu.
Do tego Bayern posiadanie pilki 53%.
0
Cr polecialby na drugi koniec boiska tam gdzie sa kamery.
0
Messi wlasnie wyrownal swoj wynik strzelecki z sezonu 2010/2011, czyli 53 bramki w sezonie.
0
Messi dwa gole i asysta, do tego to dogranie do Suareza w pierwszej polowie. Jednym slowem: GENIUSZ
Choc do 77 min nic nie bylo jasne.
0
i piszesz, ze przepisy to wskazowki - tutaj sie mylisz
przepisy to przepisy, a wskazowki, to wskazowki.
0
piszesz, ze kolejnej "na pewno" by nie bylo? Bardzo slaby argument - wycsuniety na jakiej podstawie? Oczywiscie nie mozna przesadzac, ze na pewno by byla druga zolta, ale nie mozna tez mowic ze na pewno by nie bylo.
0
jak sam piszesz jest w tej sprawie dyskusja, ale prawo jest niublagalne i w takim przypadku raczej nalezy sie czerwo. Jezeli moze ogladales dyskusje na canal+ to wnioski byly podobne.
Przez lata byla tez dyskusja odnosnie anulwoania kartek przed finalem, ale to bylo dyskusja a prawo bylo prawem.
1
dlatego pytam o jakakolwiek kartke? Przeciez przed nim byl tlyko Casillas - wiec jakby go nie wycial moglos ie po prostu bramka skonczyc,
Zolta kartka to bylo minimum w tym przypadku.
1
A moze 75-65? To zes policzyl.
8
Inna sprawa jest ciekawa dlaczego Carvajal nie dostal zadnej kartki za te sytuacje. Powinna byc raczej czerwona - w takim przypadku.
0
Moim zdaniem mecz na Bernabeu to bedzie kwestia tego jak Real bedzie skuteczny i czy Buffon pokaze dlaczego parę lat temu byl uwazany za najlepszego bramkarza.