1

lepiej jakby Rayo wygralo, bo wtedy Atleti bezpieczniejsze.

0

Swoja droga jesli chodzi o Pichichi, to ciekawe, czy gdyby Leo wygral tę nagrodę, to bylaby chyba totalna zalamka CR11 - patrzac na to jak przezywal wygrana swojej druzyny z Almeria 3-0.

Inna sprawa - ciekawe czy w historii byla taka sytuacja, ze zawodnik ktory mial straty bodajze 12 czy 13 bramek do prowadzacego w tabeli strzelcow zdoalal to odrobic i samemu wygrac tę nagrodę?

0

Inna sprawa ja znowu sobie przypominam CR11 po strzelonym karnym z Atletico w finale LM na 4-1 - to wiele pokazuje.

To bylo tak zenujace zachowanie - wiadomo ze kompletnie zawiodl w najwazniejszym meczu sezonu, a mecz juz byl dawno wygrany, ale ten chcial pokazac, ze jego rola byla niesamowicie istotna.

8

Swoja droga ale trzeba miec ustawione w glowie, zeby w sporcie druzynowym schodzic smutnym po zwyciestwie Twojej druzyny 3-0.

Jeszcze zrozumialbym gdy pilkarz ktory zawali sytuacje (samoboj, sprokurowanie karnego, pudlo na pusta) mial do siebie pretensje o cos takiego - ale zachowania takie jak po bramce Arbeloi są po prostu smieszne.

Chcialbym zeby z Sevilla zdobyl hat tricka, a Real przegral 3-4 - to byloby cudowne widziec zalamanych niektorych graczy Realu i rozradowanego CR11, ktory bedzie wyobrazal sobie jak odbiera juz Zlotego Buta.

0

to wiele mowi. W sensie wiadomo, ze jest fajnie byc krolem strzelcow, ale ja bym sie cieszyl jakby Barca zdobyla majstra, a CR swietowal Pichichi i jak dla mnie tak mogloby byc co sezon. :)

Inna sprawa, ze CR11 zapomnial chyba co jest w pilce wazne a co jest tylko dodatkiem.

Wszyscy byliby zadowoleni - Ci w Realu wraz z CR11, my i pewnie duza czesc kibicow z Madrytu :)

0

dlatego dobrze, ze PSG wyeliminowalo Chelsea, bo to my bsmy grali z nimi w 1/4 finalu. Nam sie zawsze zle gralo z takimi zepsolami jak Chelsea

0

teraz jest ciekawa sytuacja - bo Real gra z bezposrednimi rywalami Atleti w walce o 3 miejsce. Moze sie zdarzyc tak, ze Real wygrywajac Z Valencia i Sevilla da Atleti to 3 miejsce, a Atleti z nami nie beda moze sie nadmiernie spinac - ale kombinacja ;)

0

O co Ci chodzi? Normalny jestes? Odnies sie prosze do mojego komentarza (zgadzasz sie/ nie zgadzasz / nie masz zdania) a nie gdzies mnie wyrzucasz?

Zwlaszcza ze zgodnie z Twoja prosba powinienem zostac na tej stronie ;)

0

moze Ciebie, ale miedzy innymi kolega wyzej wdal sie w dyskusje :)

0

nie mowie ze jest lepszy ale ma lepsze statystyki a to juz cos - w koncu Angel to tez gracz linii ofensywnej.

0

1) to prawda ze teraz mieli serie bardzo latwych spotkan - jednk grali ostatnio tez oslabieni (Bale, Benzema , Modric).

2) Oczywiscie ze wynik nie zawsze swiadczy o grze, ale jak pisalem gra Realu to jedno a wyniki to drugie - nie bez powodu pisze sie ze Real wiele goli strzela "z czapy". Mila dla oka gra nie zawsze daje tytuly i wygrywa mecze - tylko bramki. Jednak Real mimo takiej gry - pakuje sporo bramek i wygrywa mecze pewnie. Mecz z Sevilla moze byc kluczowy zarowqno dla Barcy jak i dla Realu w kontekscie majstra)

3) Dodatkowo Real w takim meczu jak ten z Atletico pokazał ze sa bardzo mocni (wygrali 1-0, ale powinni co najmniej 3-0) i sa wciaz wielkim faworytem w spotkaniu z Juventusem.

4) BTW mimo wszystko wypowiadanie sie o meczu widzac mecze tylko jednej strony jest jednak zbyt duzym uproszczoniem.

0

"robił" to prawda, ale jak widac forma nie jest wieczna. Wiadomo, ze zrobil wiele w Realu - wygral im wraz z Balem PK, byl najlepsyzm graczem finalu LM. JAmes jednak mlodszy i daje to czego Angel nie dawal - gole z dystansu.

0

Odnosnie Jamesa tego transferu i porownania do osiagniec Di Marii.

Wlasnie James pobil osiagniecie Di MArii z poprzedniego sezonu. James byl zaangazowany w jedno wiecej trafienie niz Di Maria. - i to mimo dlugiej kontuzji.

Tak jak pisalem na pcozatku sezonu transfery Realu byly naprawde dobre - a zamiana Angel/James trafiona w punkt.

0

3-0 to chyba jednak zle nie jest. Wczesniej wygrali z Celta 4-2, W tym momencie w lidze maja 6 wygranych pod rzad - Real to Real oni nawet jak nie graja wybitnie to potrafia wygrywac. Nauczylem sie tego przez lata.

0

Atletico moze zrobic podobnie ale tylko pod warunkiem, ze beda pewni 3 miejsca w lidze. Dlatego dopingujmy dzis Atleti.

0

Nie - nikt nie bedzei pauzowal za kartki i chyba tez nie maja zadnych istotnych kontuzji

2

Teraz wszyscy calym sercem wspierajmy Atleti, zeby przed spotkaniem z nami byli pewni 3. miejsca.

0

inna sprawa ze jezeli by Real wygral LM, to ZP pojdzie niemal na 100% do Grzmota. Jezeli LM wygra Barca to ZP pojdzie do Messiego.

W kazdym innym przypadku walka bedzie otwarta

0

a ogladasz mecze Juventusu ze sie tak wypowiadasz?

0

jeszcze kiwa glowa z niezadowoloeniem - to jest dopiero akcja.

1

dokladnie niech CR11 bierze pichichi byleby Barca wygrala lige!

2

Ambicja jest dobra, ale to jest sport druzynowy i jezeli koelga z druzyny pakuje pilke do siatki to chyba powinno sie swietowac razem z nim, a nie robic to co CR11.

Poza tym ambicja ambicja, ale docenienie pomocy kolegów przy bramkach tez jest wazne np. to co zrobil Benzema na Camp Nou - to odegranie (mistrzostwo) - CR musial tylko dostawic noge, a ponizej pobiegl pokazac jaki to on fantastyczny nie jest i ze uciszy Camp Nou. To jest taka proba zbierania chwaly za wszelka cene rowniez.

Do tego w ramach tej swojej ambicji zapracowal na takie pseudonimy jak CR11 czy Kapitan Grzmot., Nurek itp itd.

0

Espanyol?? Kiedy ostatnio Real nie zdobyl 3 punktow na Cornelia El Prat? W 37 kolejce kiedy Esponayol nie bedzie gral o nic, to zrobia wszystko zeby Real siegnal po majstra. Nie wiem cyz pamietasz ich wypowiedzi przedmeczowe. W ostatniej kolejsce Real ma kolejnego rywala ktory jest "lizydupa" czyli Getafe.

0

Tez tak uwazam - jeden remis zawsze jest mozliwy, a Real to Real i oni moga wygrac wszystko do konca - oby Sevilla utrzymala swoja passe na SP i zrobila choc remis.

0

Inna sprawa, ze CR11 swoja droga, ale nastepna kolejka to bedzie dopiero ciekawa. My gramy na wyjezdzie z teoretycznie bardzo slaba Cordoba (ale to wciaz mecz wyjazdowy), a Real gra z Sevilla - i to moze byc kolejak warta mistrzostwa. Bo bez potknieca Realu moze byc ciezko.

0

na pewno nie zdazy - jedynei zagra jezeli Juve wejdzie do finalu LM .

0

po tym meczu juz wiadomo, ze raczej 50 nie padnie. Zostaly 4 spotkania, a Ronaldo ma 39 bramek, wiec brakuje mu 11 - musialby strzelil 3 hat tricki i jeszcze dwie bramki zeby wyrowanac.

2

kiwal glowa z niezadowoloneim ze Alvaro mu sprzatnal pilke

0

ok dzieki - bo wydawalo sie ze bramke zalicyli CR11, ale juz zmienili

1

W tym sezonie James to sadzi bramki - np. ta z Deportivo to byl majstersztyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?