2

mysle ze CR w wieku 34 moze jeszcze sporo ladowac - patrz jak gra Ibra a jest starszy od CRa.

0

Jezeli to nie szlo w swiatlo to faktycznie bylo bez celnego strzalu.

0

mial - ten po rykoszecie, co wylapal Ter Stegen.

0

Oceny Kazimeirza Węgrzyna z cana;+ - same 7 dla gracyz Barcy i tylko 9 dla Messiego - zenada. Tak na szybko nie powinni wystawiac tych ocen.

Za co Ter Stegen dostal 7?

0

Bayern mial jeden strzal celny

14

To prawda, że Boateng jeszcze leży na polu karnym?

0

Ciekawa statystyka przebiegnietych kilometrow:

Barca 114, Bayern 111 - to pokazuje rpzygotowanei fizycnze naszych na koncowke sezonu.

Do tego Bayern posiadanie pilki 53%.

0

Cr polecialby na drugi koniec boiska tam gdzie sa kamery.

0

Messi wlasnie wyrownal swoj wynik strzelecki z sezonu 2010/2011, czyli 53 bramki w sezonie.

0

Messi dwa gole i asysta, do tego to dogranie do Suareza w pierwszej polowie. Jednym slowem: GENIUSZ

Choc do 77 min nic nie bylo jasne.

0

i piszesz, ze przepisy to wskazowki - tutaj sie mylisz
przepisy to przepisy, a wskazowki, to wskazowki.

0

piszesz, ze kolejnej "na pewno" by nie bylo? Bardzo slaby argument - wycsuniety na jakiej podstawie? Oczywiscie nie mozna przesadzac, ze na pewno by byla druga zolta, ale nie mozna tez mowic ze na pewno by nie bylo.

0

jak sam piszesz jest w tej sprawie dyskusja, ale prawo jest niublagalne i w takim przypadku raczej nalezy sie czerwo. Jezeli moze ogladales dyskusje na canal+ to wnioski byly podobne.

Przez lata byla tez dyskusja odnosnie anulwoania kartek przed finalem, ale to bylo dyskusja a prawo bylo prawem.

1

dlatego pytam o jakakolwiek kartke? Przeciez przed nim byl tlyko Casillas - wiec jakby go nie wycial moglos ie po prostu bramka skonczyc,

Zolta kartka to bylo minimum w tym przypadku.

1

A moze 75-65? To zes policzyl.

8

Inna sprawa jest ciekawa dlaczego Carvajal nie dostal zadnej kartki za te sytuacje. Powinna byc raczej czerwona - w takim przypadku.

0

Moim zdaniem mecz na Bernabeu to bedzie kwestia tego jak Real bedzie skuteczny i czy Buffon pokaze dlaczego parę lat temu byl uwazany za najlepszego bramkarza.

0

akurat my dosc pewnie awansowalismy do 1/2 finalu - Bayern all in all tez. Wprawdzie mecze wyjazdowe im srednio wychodzily, ale w w rewanazach robli masakracje jak to mowi mlodzi ludzie.

4

Niestety ta bramka CR11 moze byc decydujaca w kontekscie awansu.

4

jak dla mnie szanse sa tak 70-30 moze 65-35 dla Realu, wiec tak bardzo sie nie myli.

7

taaa wcale James nie zagral mu na nos na 0,5 metra przed bramkę. Nie to Ronaldo sobie sam wypracowal te sytuacje.

3

To juz sie robi zenujace - po prostu od jakiegos czasu CR11 zaminil sie w egzekutora. Ma swietna technike i niesamowity ciag na bramke i teraz nie robi nie wiadomo jakich rajdow, ale stal sie troche takim Inzaghim - choc oczywiscie wciaz jest znacznie lepszy (wiecej bramek + inne zalety).

0

Niestety ten gol na wyjezdzie bedzie pewnie kluczowy dla dwumeczu

0

Juve przegra na SB - pytanie tylko ile? Czy moze uda im sie cos strzelic?

0

wlasnie nie wiem czy po porazce Real nie ogra Valencii.

0

jak kazdy kolejny w ostatnich tygodniach

0

tak to wiem, ze Rodrigo dostal czerwien kolejke temu, ale chodzi mi o to kto jest zagrozony w meczu z Eibar?

0

Czy wie ktos kto ewentualnie jest zagrozony absencja z Valencii na mecz z Realem?

4

jego rekord to 73 bramki z sezonu 2011/2012/. Jego drugi najlepsyz wynik to 60 bramek. Jego trzeci personal best to 53 bramki.

60 raczej nei przebije, ale 53 spokojnie powinien pobic - czyli to bylby jego 3. najlepszy sezon strzelecki.

Wciaz moze jednak zrobic rekordy jesli chodzi o asysty:

Jego najlepszy wynik to 29 asyst (sezon 2011/2012), a obecnie ma 26 (jego 2. najelpszy wynik)

W lidze natomiast ma 18 asyst (co jego wyrownaniem jego PB z 2011/2012). Rekord ligi to 20 asyst Xaviego. To byloby cos jakby to wyrowanal / albo pobil.

0

Czy Bravo przypadkiem nie pobil tez rekordu ligi Cuortious liczby meczow na wyjezdzie bez wpusczonego gola? Obecnie ma 12 takich spotkan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?