mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wlasciwie tak - i w sumie w finale LM tez nie msuimy wygrac w 90 minut zeby siegnac po trofeum - tak samo w pucharze króla.
Wniosek jest taki, ze jedynie w lidze trzeba wygrywac, chyba ze jednak Real potknie sie choc raz.
0
dlatego dopiero na 4. miejscu, ale wszystko sie w srode wyjasni.
Uwazam ze mimo braku Modrica Real ma silniejszy srodek pola, a to moze zadecydowac. W Atleti nie zagra Mario Suarez.
Serce oczywiscie jest za Atleti, ale jednak to Real jest faworytem i jednak mocno sie zdziwie jak nie awansują.
0
to zalezy - na krótka mete, to wybieram to drugie (przegramy raz czy dwa, ale gramy pieknym stylem) - jednak ciagle przegrywanie vs ciagle wygrywanie - to mimo wszystko ja bym chcial wygrywac - proste.
Inna sprawa, ze to takie pytanie znowu football fiction, bo gdyby Barca grala od lat jak Chelsea to pewnie nie siedzialbym na tym forum z wami ;)
0
meczu z PSG nie musimy wygrac ;) - remis bedzie ok.
W polfinalach LM tez obu spotkan nie musimy wygrac ;)
1
Ja wole zagrac z Porto lub Juve niz z Atleti / Realem. Jezeli woczywisice Porto przejdzie - bo jak Bayern przejdzie, a po kontuzji wroca Robben, Ribery itp to juz bym sie zastanawial
Po pierwsze nie przepadam za wewnatz hiszpanskimi rywalizacjami w LM, po drugie to jednak ciut slabsze zepsoly szczegolnie niz Real.
0
tak juz poprawilem. Tak czy inaczej to wciaz personalnei znaczne lepsza druzyna niz Atleti
0
Nawet powiem wiecej to wciaz Real jest zdecydowanym faworytem. Gdyby Atleti mialo 1-0 (choc z perpsektywy meczu to bylby raczej niezasluzony wynik), to powiedzialbym ze Atleti ma wieksze szanse.
Jednak zwyeciestwo Realu jest jednak najbardziej prawdopodobnym scenariuszem - mimo ze chcialbym zeby bylo jednak inaczej.
0
ja bym nie powiedzial ze maja przesrane - to wciaz oni sa faworytem w stym spotkaniu:
1) Graja u siebie
2) wciaz maja personalnie lepszy sklad - zagra pewnie cos takiego: Carvajal - Ramos - Varane - Concentrao - Pepe (moze zagrac jako defensywny) - Kroos - Isco - CR11 - Benz - James - nie jestem pewien tylko czy Contrao jest dotepny.
3) Fakt, ze szanse Atletio ciut wzrosly co jednka nie znaczy ze to Real nie jest faworytem do awansu.
4) CR11 mial tyle slabych meczow z tymi najklpeszymi druzynami a zwlaszcza z Atleti, ze w koncu sie pewnie przelamie.
0
37 kolejka moze byc ciekawa o tyle, ze my gramy z Atletico, a Real z Espanyolem.
Zobaczymy jak oba zespoły podejda do tych spotkan.
0
Czego nie rozumiesz z mojej wypowiedzi? Napisalem ze bardzo malo prawdopodobne jest to, ze to Messi z Suarezem beda walczyc o Pichichi - bo jednak rzadko (nie pamietam kiedy ostatnio) 2 zawodnikow jednej druzyny walczylo o ten tytul. Oczywiscie wynika to z wielu przyczyn np. jest jeden w druzynie strzelec rzutow karnych (teoretycznie moze dwóch, ale wtedy zabieraja sobie nawzajem szanse)
Do tego napisalem, ze CR11 bedzie glownym faworytem do zdobycia Pichichi w przyszlym sezonie, co w sumie nie jest niczym odkrywczym. Moje przypuszczenia znajdziesz tez u buków.
Nie rozumiem Twojej wypowiedzi.
1
Pewnie nie zrobi takiego poczatku jak w poprzednim sezonie, ale to nie znaczy ze nie bedzie walczyl o korone krola strzelcow. A to sa dwie rozne rzeczy.
Rok temu do krola strzelcow starczylo 31 bramek, w tym roku pewnie kolo 45-50 bedzie potrzebne. Za rok moze roznie byc, ale jednak na pewno jednym z dwoch glownym faworytow bedzie CR11.
Nie zapominaj rowniez, ze Real dostaje najwiecej karnych w lidze. To tez dziala mocno na korzysc CR11 - dzisiaj nie strzelil, ale poza tym ma chyba 9 goli z karnych, co jest najwiekszym wynikeim w lidze.
3
Swoją drogą szkoda, ze w tej 1 minucie gola nie strzelil Leo. Jeszcze niegdy nie trafiłw pierwszej minucie spotkania, a mial okazje.
Oczywiscie bardzo dobrze ze podal, ale rzadko zdarza sie zeby Barca miala okazje na kontrę(!) i to w pierwszej minucie meczu.
7
Tak jak pisalem po El Clascio teraz Real ma 4 spotkania na pewne 12 punktow (Granada, Rayo,Eibar i Malaga) i tak sie stalo.
Przyszly weekend to bedzię pierwszy weeekend od El Clasico, gdzie Real bedzie mial realna sznase na strate punktow. Real gra z Celta.
My jednak gramy z Espanyolem i poza meczem z Atletico to nasz 2 najtrudniejszy mecz pozostajacy do konca rozgrywek. To bedzie bardzo wazny weekend.
Tak BTW Jak ja sie ciesze z tych 3 punktow z Valencia:)
0
Na 90% w przyszlym roku Suarez z Messim nie beda walczyc o korone. Raczej walczyc beda zawodnicy dwoch przeciwnych zespolow. Nie pamietam kiedy byla taka sytuacja ze dwóch graczy jednego zespolu walczyla o korone kroal strzelcow.
I ja jednak uwazam ze w przyszlym sezonie to wciaz bedzie CR11 glowym faworytem do Pichichi. Jednak ktos z Barcelony (przede wszystkim Messi) bedzie jego glownym rywalem.
6
Taka ciekawostka odnośnie dziejszych osiągnieć Leo:
dzisiejsza asysta oznacza, ze Messi wyrównal swoj drugi najlepszy wynik pod względem asyst w La Liga (16). Jego najlepszy sosobisty wynik to 18 asyst z sezonu 2010/2011. Rekord ligi to 20 asyst.
Dodatkowo Messi wyrownal rowniez swoj drugi najlepszy wynik asyst w calym sezonie(24). Jego rekord z sezonu 2011/2012 to 29 asyst we wszystkich rozgrywkach. Brakuje mu 5 do wyrownania tego wyniku.
0
Ja bym chcial zeby Messi skonczyl Lige z 20 asystami - wyrownal by rekord Ligi, ktory nalezy do Xaviego. W tej chwili ma 16 asyst - brakuje 4.
0
ja mysle ze to tez zalezy od sytuacji w lidze i lm. Jezeli ktoras z druzyn odpadnie z LM, to ten zawodnik zyska przewage w wygraniu tego pojedynku strzleckiego.
Poza tym CR11 ma jednak 4 bramki przewagi - to jednak malo nie jest. Messi tez ostatnio nie kluje wiecej niz po 1 brameczce, wiec przypusczam ze Pichichi pojdzie dla Portugalczyka.
0
Swoja drogą ciekawe czy CR11 bedzie cisnal po wyrownanie/przebicie rekordu Leo?
Ma 39 bramek, do konca zostalo 6 kolejek, wiec musialby strzelac po 2 bramki na mecz zeby przebic wynik naszego Leo.
Jezeli Real odpadnie z LM, to mysle ze ma wieksze szanse na to, bo poswieci sie pewnie w pelni temu zadaniu.
Dodatkowo wazne czy dostanie jeszcze jakas zolta kartke, bo wtedy bedzie mial mecz mniej.
2
potwierdzone info? czy tylko przypuszczenia?
0
Po Sevilli moglismy czuc lekki zawód, bo jednak porwadzilismy 2-0. Jednak z perspektywy calego meczu ten remis w Sevilli to nie byl niesprawiedliwy wynik. Po tym jak Sevilla strzelila na 2-1 miala tez okazje na szybkie wyrownanie.
Jesli chodzi o dzisiejszy mecz to fakt, ze po pierwszej polowie bylo 1-0 to cud. Fakt ze karny z czapy, ale jego obrona, ale interwencje Masche, ale slupek. Naprawde do przerwy jakbysmy przegrywali 1-2 nie mozna byloby nic powiedziec. W sytuacja bylo jakies 5-2 na korzysc Valencii. W drugiej polowie bylo lepiej, ale Valencia tez miala swoja okazje.
Z perspektywy tych 2 spotkan trzeba sie cieszyc z tych 4 punktow. Ostatnie 4 mecze ligowe Barcy to swoja droga tylko jedna pewna wygrana z Almeria - pozostale mecze z Celta, Sevilla i Valencia nie byly latwe i wycaignelismy z nich 10 pkt.
Mimo ze teraz mozna powiedziec ze to Real ma ciut trudniejszy terminarz - oba zespoly maja po 3 mecze u siebie i 3 na wyjezdzie - to bedzie blisko w tym sezonie.
Z tych 6 spotkan co zostaly
Real ma 2 mecze turbo latwe - Getafe, Almeria u siebie, wktorych wiadomo ze sie nie potknie
W pozostalych jakas nadzieja jest.
My mamy Getafe, Deportivo u siebie w ktorych tez nie powinnismy sie potknac (mimo ze rok temu zremisowalismy z Getafe). Z reszta roznie moze byc - choc takie turbo ciezkie, to Espnayol wyjazd i Atleti wyjazd.
0
oliwa sprawiedliwa karny z czapy
0
moim zdaniem wrecz odwrotnie, bo my mamy Atleti na wyjezdzie. A z Realem to roznie moze byc.
0
poterm wyjazd z Espanyolem, dopiero pozniej chwile oddechu. Zwlaszcza ze ten wyjazd z Espnyolem jest meczem po takiej serii.
Poza tym pojedynki derbowe rządza sie swoimi prawami
0
zebys sie nie zdziwil ze Real przejdzie - ja to czekam na mecz Barcy.
0
dokladnie zwlaszcza ze to dopiero 1 mecz.
Ja pamietam jak Barca na wyjezdzie remisowala ze Stutgartem, Arsenalem, czy przegrywala z Arsenalem, a pozniej rewanz u siebie byl zupelnie inny.
1
Atleti zagra bez MAro Suareza, ale faktycznie brak MArcelo jest wiekszym oslabieniem.
2
Ronaldo wlasnie zakonczyl swoja niesamowita passe bodajze 13 czy 14 meczów pod rząd w LM ze strzelonym golem w meczu wyjazdowym. Ostatni raz nie trafił w spotkaniu z MAnchesterem City w fazie grupowej w sezonie 2012/2013.
0
Chyba nie sluchales ostatnio Orlowskiego.
3
Dodatkowa ciekawostka, to to, ze Messi strzelił po raz pierwszy gola w 14 minucie. NIe strzelał jeszcze ani razu w 1,2,46 i 69.
Dodatkowo juz teraz to jest 3. najlepszy sezon strzelecki w lidze dla Messiego. Wyrownal osiagniecie z sezonu 2009/2010, gdzie rowniez strzelil 34 bramki.
0
choc akurat minuty 1,2,46 sa tymi najtrudniejszymi, bo jednak tuz po wznowieniu gry strzela sie jednak statystycznie najrzadziej.