0

To chyba jego pierwszy taki gol w karierze. Raz byl blisko trafil w poprzeczke.

0

MArca uzna to za gol CR11 ;)

0

Czo ten Messi ale gol

1

Z cyklu ciekawostek:

Messi po raz pierwszy strzelil gola na stadionie Eibar (wiem ze to jego pierwszy mecz, ale zawsze stadion do odhaczenia). Juz tylko na stadionie Cordoby nie zdobyl gola w lidze -rowniez dlatego, ze tam jeszcze nie gra;. Na boisku Cordoby zdobywal jedynie gole w PK.

0

Zobacz jaki sklad gra i to w tygodniu przed meczami z City i Realem.

Z Malaga przegralismy 0-1 przed meczem z City. Mecz meczowi nierowny.

0

Miranda czerwien

0

Myślę, ze szkoda to tak rozpatrywac:

strata punktow w meczach z Malaga wiecej niz zasluzona. W pierwszym meczu bez strzalu na bramke, w drugim niewiele lepiej.

Z Sociedad tez bylo bez szalu, choc tam moglo sie skonczyc remisem. Jednak my z Sociedad na wyjezdzie od lat nie wygralismy, wiec takie punkty mozna traktowac jako wkalkulowane w kampanię. Zreszta Soceidad pokonal u siebie zarowno Real jak i Atleti, wiec to tez o czyms swiadczy.

Mecz z Getafe na wyjezdzie to dla nas w historii tez nie byl latwy teren. W porzednim roku przegrywalismy tam 0-2 po 25 minutach, ale skonczylo sie remontada. W tym roku rozegralismy tam slaby mecz - jedynie poprzeczka Messiego po wolnym godna uwagi.

Jedyna strata punktow ktorej mozna zalowac to strata punktow z Celta - tam bylismy lepsi mielismy multum sytuacji i powinnismy to wygrac gladko.

Z drugiej strony meilsimy mecz, ktore byly na styku, a które udalo sie wygrac:

- oba mecze z Villareal (1-0 i gol kolo 82 minuty i 3-2 - gdzie dwukrotnie gonilsimy wynik)
- mecz z Valencią (Busquets i 94 minuta)
- Almeria (wygrana 2-1 mimo ze do bodajze 70-75 min przegrywalismy 1-0)
- Bilbao u siebie (tutaj dominowalismy, ale do 79 minuty bylo 0-0)

All in all ten bilans jaki mamy jest ok i nie ma co pisac o straconych punktach. Co sezon troche tych punktow sie traci (nikt nie zdobyl 114 punktów) Jak dotychczas najlepszym wynikiem ligowym to byl strata 14 punktow (jednak to byl rekord) i takeigo wyniku nie robi sie co sezon.

0

z LEvante Cr11 moze spokojnie postrzelac

0

Anulowali mu te kartkę - czasami na stronie BBVA zdarzają sie nieprawidłowości.

http://ekstraklasa.net/europa/liga-hiszpanska/zolta-kartka-messiego-z-meczu-z-valencia-anulowana,artykul.html?material_id=54815141bb9d3ab50dc76473

Jezeli wiesz w jakim innym meczu poza wskazanymi przeze mnie Leo Messi dostal zolta to prosze napisz, ale jezeli to są jedyne trzy, to Messi ma dwie żółte kartki.

0

Z cyklu ciekawostek:

Eibar to jedyna drużyna oprocz Celty, ktore graja w lidze, a której Messi nie strzelil choć raz co najmniej dubletu. O ile przeciwko Celcie mierzyl sie ni raz, to z Eibar gral tylko jedno spotkanie.

1

o 12 to gralismy ostatnio po raz pierwszy od dwoch lat. Wczesniej w ostatnich latach liga w ogole nie grala o 12. Tak na ilosc spotkan o tej 12:00 to nie masz co narzekac. O 16 i 18 to czesto gramy.

Z drugiej strony fajnei bylo zobaczyc ostatnio w meczu o 12:00 na Camp Nou rekordową frekwencja i to w meczu ze slabym rywalem.

0

Messi dostal 3 zolte kartki w meczach z Realem, Valencia i Atletico.

Za mecz z Valencia kartka zostala anulowana, wiec ma dwie zolte karktki.

Chyba ze byl mecz o ktorym nie pamietam, zeby Messi dostal zolta, ale przeszedlem kolejne mecze i nie kojarzę takiego.

0

Messi ma dwie zolte kartki

0

Wlasnie dlatego napialem, ze to footbal fiction - ale nawet mistrz 1/3 sezony vs przez 3 sezony byc na 2/3 miejscu to tez mozna by sie zastanowic. Zalezy jak w tym sceniaruszu wygladalaby kwestia innych pucharów.

1

Masz rację, choc...

jezeli do Twojego wywodu dodać sytaucję w ktorej co drugi sezon wygrywac lige, a w kolejnym spadac, by znow wygrywac lige i spadac vs ciagle byc na drugim miejscu to ja wybieram to pierwsze :).

To juz taki football fiction, ale tez wygranie ligi w jednym sezonie by miec spadek w drugim, to tylko w lidze wloskiej po aferach :)

1

Nie jestem zwolennikiem Cria, ale przytaczanie tylko jednej strony konfliktu tez jest smieszne. Zreszta to jak kolega wyzej wspomnial tutaj nie jest pudelek.

0

Na Bernabeu jak Morientes strzelil na 2-4 z punktu widzenia Monaco, to nawet kibice Bialych bili mu brawo nie wiedzac co mialo ich czekac za 2 tygodnie - kiedy Monaco przegrywajac 0-1, zwyciezylo 3-1.

To byla najbardziej sensacyjna LM jak do tej pory.

0

Obecnie maja taka, a za 2 dni moga miec inna. Do tego to jest rywalizacja pucharowa - tutaj nie musisz miec niesamowitej formy na przestrzeni dluzszego okresu - tutaj musisz miec najlepsza forme na final, 1/2 finalu, dobre losowania, czasami sporo szczęścia (jak Chelsea w 2012).

Wg buków Real jest 3 głównym faworytem do wygrania LM - to tez o czyms mowi. Rożnice miedzy kursami na Barca, Realem i Bayernem sa niewielkie.

0

Narazie jest remis o krola strzelcow zarowno w LM jak i w La Liga. Jednak nie to jest najwazniejsze.

0

w pierwszym spotkaniu PSG bedzie bardzo oslabione - bez Ibry, bez Verratiego i chyba tez bez Luiza, wiec mimo wszystko sa trudniejsi rywale.

0

To byloby cos, ze Real i Chelsea odpadlyby na tym etapie rozgrywek. Niestety Biali przeszli i wciaz pozostaja jedynm z glownych faworytow - jak nie glownym,

1

Ja nie zapomnę jak Morientes strzelal dla Monaco w 1/4 LM przeciwko Realowi. To byl prztyczek.

0

Wiedzialem ze zaraz ktos to napisze ;)

0

jak dwoma? PSG gra w 10

0

David Luiz co za gol

0

Tragiczny to moze nie powiedzialbym - pewnie idealnym bylby wynik 3-3, bo Real nie pobilby rekordu, a z drugiej strony nie byloby uczucia, ze bylo blisko ;).

Tak na powaznie Oczywiscie, ze Real w kazdej chwili moze odpalic - wroca James, Ramos i Modric sie rozegra, to moze byc druzyna, ktorej nikt nie bedzie w stanie ugryzc. Mam nadziee, ze nie odpala, ale tak moze byc.

Z drugiej strony rezerwy Schalke to mimo wszystko nie Borussia. Co wiecej wtedy Real wtedy nie mial passy 3 meczów bez wygranej, wiec jednak istnieją pewne roznice.

0

Taka jest rywalizacja pucharowa - a co wazniejsze kolejne mecze za jakis czas, wiec masz szanse zbudowac forme.

Borussia mimo wszystko to nie Schalke. Nawet oslabiony Dortmund mial jeszcze wtedy Lewego, mieli Reusa w rewanzu. Real wtedy musial grac bez Cra, a Di Maria nie trafil karnego. Schalke a moze lepiej rezerwy Schalke raczje pokazaly, ze Real jest po prostu w slabej formie.

Oczywiscie to nie znaczy, ze Real nie odpali- mam nadzieje, ze nie, ale kto to wie.

0

W koncowce co mial Hoewedes - szkoda, ze tak lekko strzelil - ale jak to byw aw rywalizacji pucharoawje wazny jest awans, a Real go ma. Real to tez taki zepsol, ze nagle moga znowu zaczac dobrze grac, a wtedy podobnie jak na jesienie bedzie ich ciezko zatrzymac.

1

Kto by przypuszczal, ze Schalke, ktore od Dortmundu zebralo takie bencki, ktore z Realem w pierwszy meczu wygladali jakby chcieli uciec z murawy tak ladnie sie postawia?

Mysle, ze z calym szacunkiem dla Schalke, ze to jednak bardzo slaba forma Bialych, ze to sie tak skonczylo.

Jednak sezon jeszcze dlugi, a do Realu wroca Ramos, James i jak Modric sie rozegra, + kwestia losowania, to wcale nie jest pewne, ze Real znow w finale nie zagra.

0

Do cwiercfinalu jeszcze troche czasu - wroci Ramos, wroci james - wiec nie przesadzajmy. Ja mam nadzieje, ze my przejdziemy z City, a pozniej losowanie bedzie jakies normalniejsze niz ostatnimi czasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?