mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przeciez wiadomo, ze turniej ustawiony pod gospodarza. Zalozenie przed turniejem bylo takie, ze jezeli Arg i Brazylia wygrywaja grupy, to sa one po jednej stronie drabinki, a Chile po drugiej.
0
Chile zagra z Urugwajem - to juz pewne.
Argentyna raczej zagra z Kolumbia - jezeli tak to sie skonczy.
0
Kazda wygrana Brazylii, kazda wygrana Wenezueli, i remis 0-0.
1
jezeli ten mecz skonczy sie 0-0, a w drugim spotkaniu ktos zwyciezy, to Argnetyna zagra z Kolumbia.
0
nie wiadomo - jezeli Brazylia dzisiaj przegra / zremisuje np. to moze wciaz byc mecz Argentyna Brazylia. D
0
pewnie dlatego zeby Banega mogl odpoczac.
1
wzorowal sie raczej na CR!1 jesli chodzi o wolne
1
przede wszystkim ostatni obronca Jamajki asekurowal podanie, wiec dobrze, ze Di Maria poszedl sam.
0
po prostu obronca uciekl w strone Messiego, wiec Di Maria musial isc sam.
1
Di Maria 2 podania rewelacyjne, jedno calkiem niezle - narazie motm
0
w koncu gra mecz numer 100 w kadrze
1
przeciez widac ze MArtino daje odpoczac Aguero - dobra decyzja
0
dokladnie - dwa najlepsze wchodza - i w zalezonsci od tego z ktorych to beda grup zespoly, to wtedy dopiero wyjasni sie z kim m.in zagra Chile
0
no tak, uprosiclem swoja wypowiedz - prosze bez czepialstwa ;) Chodzilo mi oczywiscie o wyniki 0-2, 1-3. Ekwador sporo bramek strzelil, wiec dlatego pisalem o dwumbramkowych zwyciestwach. Przy 4-2 nie wiem jak by sie ulozylo. Tak czy inaczej Ekwador ma wciaz szanse awansu.
0
Ekwador moze wciaz awansowac, wiec nie pisz nieprawdy. Jezeli w grupie C padna dwa zwyciestwa dwiema bramkami, to Ekwador wchodzi i gra ze zwyciezca grupy B.
0
tak - nizej napisalem:
Chile zagra z 3 zespolem albo z grupy B albo z grupy C. W drugim polfinale zagraja zespoly z drugich miejsc z grup A i C.
Trzeci mecz 1/4 to mecz zwyciezcy grupy B z 3 zespolem z grupy A lub C
Ostatni mecz 1/4 to mecz zwyciezcy grupy C z drugim zespolem gruby B.
0
po pierwsze Argentyna jeszcze nie wygrala z Jamajka (choc to raczej sie stanei), a po drugie nie wiadomo co sie wydarzy w grupie C (tam moze byc wiele scenariuszy)
1
na Jamajke dobrze, ze daje odpoczac Aguero. Argentynie wystarczy wysoki remis / skromna wygrana do zajecia 1 miejsca w grupie.
0
jeszcze trzeba poczekac do jutrzejszego dnia. Najprawdopodobniej moze byc jak piszesz, chyba ze w grupie C padna dwa wysokie zwyciestwa (co najmniej dwoma bramkami). Tego tez nie nalezy wykluczac. Wtedy Chile zagra z 3 zespolem grupy C, a Argentyna pewnie z Ekwadorem.
2
raczej nie. Argentyna jezeli pokona Jamajke (lub zremisuje 2-2), to zagra albo z Ekwadorem albo z kims z 3 miejsca w grupie C (moze z Wenezuela / Peru)
1
nie ma losowania - Chile zagra z 3 zespolem albo z grupy B albo z grupy C. W drugim polfinale zagraja zespoly z drugich miejsc z grup A i C.
Trzeci mecz 1/4 to mecz zwyciezcy grupy B z 3 zespolem z grupy A lub C
Ostatni mecz 1/4 to mecz zwyciezcy grupy C z drugim zespolem gruby B.
0
niby nie ,ale warto powalczyc o 1 miejsce w grupie, wiec pewnie jezeli np. Parawgaj wygra z Urugwajem, to Albicelestes postaraja sie zrobic co najmniej jedno trafiienei wiecej
0
raczej dolozyl jedna. Brazylia strzelila dwa gole, a asyste przy jednym trafieniu mial Neymar.
0
No i chodziło mi o to zeby nie grał i w tym i w tym - tylko ewentualnej jedno wybral
0
Jasne - tacy gracze jak Leo , cr11 i Ney chcą grać zawsze, ale Ney nie miał wakacji od 2010 roku, wiec po prostu mam obawy odnośnie jego ewentualnej formy w roku kolejnym. Do tego ryzyko kontuzji jest dodatkowo większe. Thats all :)
0
Tak jak pisałem żeby nr był zajechany - dodatkowo ryzyko kontuzji rośnie. NEymar od 2010 nie miał żadnych wakacji - wiec ja bym nie przeceniał tej możliwości odpoczynku w końcu w roku 2016.
0
CA jest w przyszłym roku - to jubileuszowa edycj
1
Ja mam nadzieje ze w przyszłym roku ney nie zagra zarówno w CA jak i na igrzyskach. Bedzie wtedy totalnie zajechany przed początkiem sezonu.
4
Za Zubirgo byśmy doplacali
0
1) za ruch glowa spokojnie mozna dostac czerwona - wiec tutaj prawidlowa decyzja. To jyuz daje jeden mecz zawieszenia
2)On nie dostal 4 spotkan za to co zrobil po spotkaniu - tylko 3 mecze. Jeden mecz zawieszenia za to, ze dostal w trakcie meczu druga zolta kartke.
Jezeli piszesz gora dwa mecze, to tak naprawde i tak dopiero ewentualnie w finale moglby zagrac.