0

przeciez wiadomo, ze turniej ustawiony pod gospodarza. Zalozenie przed turniejem bylo takie, ze jezeli Arg i Brazylia wygrywaja grupy, to sa one po jednej stronie drabinki, a Chile po drugiej.

0

Chile zagra z Urugwajem - to juz pewne.

Argentyna raczej zagra z Kolumbia - jezeli tak to sie skonczy.

0

Kazda wygrana Brazylii, kazda wygrana Wenezueli, i remis 0-0.

1

jezeli ten mecz skonczy sie 0-0, a w drugim spotkaniu ktos zwyciezy, to Argnetyna zagra z Kolumbia.

0

nie wiadomo - jezeli Brazylia dzisiaj przegra / zremisuje np. to moze wciaz byc mecz Argentyna Brazylia. D

0

pewnie dlatego zeby Banega mogl odpoczac.

1

wzorowal sie raczej na CR!1 jesli chodzi o wolne

1

przede wszystkim ostatni obronca Jamajki asekurowal podanie, wiec dobrze, ze Di Maria poszedl sam.

0

po prostu obronca uciekl w strone Messiego, wiec Di Maria musial isc sam.

1

Di Maria 2 podania rewelacyjne, jedno calkiem niezle - narazie motm

0

w koncu gra mecz numer 100 w kadrze

1

przeciez widac ze MArtino daje odpoczac Aguero - dobra decyzja

0

dokladnie - dwa najlepsze wchodza - i w zalezonsci od tego z ktorych to beda grup zespoly, to wtedy dopiero wyjasni sie z kim m.in zagra Chile

0

no tak, uprosiclem swoja wypowiedz - prosze bez czepialstwa ;) Chodzilo mi oczywiscie o wyniki 0-2, 1-3. Ekwador sporo bramek strzelil, wiec dlatego pisalem o dwumbramkowych zwyciestwach. Przy 4-2 nie wiem jak by sie ulozylo. Tak czy inaczej Ekwador ma wciaz szanse awansu.

0

Ekwador moze wciaz awansowac, wiec nie pisz nieprawdy. Jezeli w grupie C padna dwa zwyciestwa dwiema bramkami, to Ekwador wchodzi i gra ze zwyciezca grupy B.

0

tak - nizej napisalem:

Chile zagra z 3 zespolem albo z grupy B albo z grupy C. W drugim polfinale zagraja zespoly z drugich miejsc z grup A i C.

Trzeci mecz 1/4 to mecz zwyciezcy grupy B z 3 zespolem z grupy A lub C
Ostatni mecz 1/4 to mecz zwyciezcy grupy C z drugim zespolem gruby B.

0

po pierwsze Argentyna jeszcze nie wygrala z Jamajka (choc to raczej sie stanei), a po drugie nie wiadomo co sie wydarzy w grupie C (tam moze byc wiele scenariuszy)

1

na Jamajke dobrze, ze daje odpoczac Aguero. Argentynie wystarczy wysoki remis / skromna wygrana do zajecia 1 miejsca w grupie.

0

jeszcze trzeba poczekac do jutrzejszego dnia. Najprawdopodobniej moze byc jak piszesz, chyba ze w grupie C padna dwa wysokie zwyciestwa (co najmniej dwoma bramkami). Tego tez nie nalezy wykluczac. Wtedy Chile zagra z 3 zespolem grupy C, a Argentyna pewnie z Ekwadorem.

2

raczej nie. Argentyna jezeli pokona Jamajke (lub zremisuje 2-2), to zagra albo z Ekwadorem albo z kims z 3 miejsca w grupie C (moze z Wenezuela / Peru)

1

nie ma losowania - Chile zagra z 3 zespolem albo z grupy B albo z grupy C. W drugim polfinale zagraja zespoly z drugich miejsc z grup A i C.

Trzeci mecz 1/4 to mecz zwyciezcy grupy B z 3 zespolem z grupy A lub C
Ostatni mecz 1/4 to mecz zwyciezcy grupy C z drugim zespolem gruby B.

0

niby nie ,ale warto powalczyc o 1 miejsce w grupie, wiec pewnie jezeli np. Parawgaj wygra z Urugwajem, to Albicelestes postaraja sie zrobic co najmniej jedno trafiienei wiecej

0

raczej dolozyl jedna. Brazylia strzelila dwa gole, a asyste przy jednym trafieniu mial Neymar.

0

No i chodziło mi o to zeby nie grał i w tym i w tym - tylko ewentualnej jedno wybral

0

Jasne - tacy gracze jak Leo , cr11 i Ney chcą grać zawsze, ale Ney nie miał wakacji od 2010 roku, wiec po prostu mam obawy odnośnie jego ewentualnej formy w roku kolejnym. Do tego ryzyko kontuzji jest dodatkowo większe. Thats all :)

0

Tak jak pisałem żeby nr był zajechany - dodatkowo ryzyko kontuzji rośnie. NEymar od 2010 nie miał żadnych wakacji - wiec ja bym nie przeceniał tej możliwości odpoczynku w końcu w roku 2016.

0

CA jest w przyszłym roku - to jubileuszowa edycj

1

Ja mam nadzieje ze w przyszłym roku ney nie zagra zarówno w CA jak i na igrzyskach. Bedzie wtedy totalnie zajechany przed początkiem sezonu.

4

Za Zubirgo byśmy doplacali

0

1) za ruch glowa spokojnie mozna dostac czerwona - wiec tutaj prawidlowa decyzja. To jyuz daje jeden mecz zawieszenia

2)On nie dostal 4 spotkan za to co zrobil po spotkaniu - tylko 3 mecze. Jeden mecz zawieszenia za to, ze dostal w trakcie meczu druga zolta kartke.

Jezeli piszesz gora dwa mecze, to tak naprawde i tak dopiero ewentualnie w finale moglby zagrac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?