mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja bym powiedzial ze mistrzostwo swiata i byloby ok :), ale fajnie jakby udalo sie wygrac CA w tym roku.
Jednak mecze z Brazylia czy Chile to beda mecze 50:50, wiec ciezko powiedziec. Argentynie zwykle ciezko gralo sie z Brazylia bez wledu na jej sklad, wiec mzoe sie okazac ze w 1.2 znowu beda karne potrzebne.
0
z macz z Jamajka nagrode meczu dostal Di Maria?
33
taaa na farcie. Ogladales co sie dzialo w tym meczu? Argentyna byla zdecydowanie lepsza. Nie strzelila bramki, ale to na korzyc Kolumbii dzialalo ze nie ma dogrywek.
Dodatkowo mozna powiedziec, ze wygrala rzutami karnymi mimo ze nie strzelala pierwsza (a to jest zawsze mala przewaga).
3
Meczu nie ogladalem ale obejrzalem ksrot i jedno moge powiedziec.
Kolumbia miala jedna sytuacje - dopiero w 67 minucie. Argentyna stworzyla naprawde sporo sytuacji - miała dwie 100% okazje i ten meczu powinien sie skonczyc wlasnie 2,3-0. Fajnie, ze lepsza druzyna przeszla w karnych. Do tego wszyscy wiemy jak Kolumbia grala w fazie grupowej.
To co robil Ospina w bramce to wielki szacun.
Super bo nasi gracze graja dalej.
Jak bedzie polfinal Argentyna Brazylia to cos czuje, ze ten mecz wynagrodzi nam cale to CA.
NIe piszcie, ze poziom CA jest slaby - bo moim zdaniem nie do konca tak jest - oczytwiscie widac zmeczenie zawodnikow sezonem, ale tez widac, ze trenerzy ustawiaja zespoly bardziej defensywnie niz kiedys jak gralo sie w CA.
0
zobaczymy - narazie czeka dzis Argnetyne ciezki mecz z rzeznikami.
0
to jakas bzdura - Messi nawet jak zagra w finale i nawet jak dostanie 2 tygodnie wakacji to i tak bedzie mial 2 tygodni do finalu SPE.
0
Trzon - czyli Messi, Busqets i Pique? Sporo przebudowy od czasów laporty jednak było - inny trener. Inni napastnicy (neymar, suarez), inni pomocnicy (Rakitic), inni obrońcy ( Alba, Javier, Mathieu, ), inni bramkarze ( Bravo i Stegen)
0
rownie dobrze mozna by powiedziec, ze CR11 tez nie powinien byc w trojce, a jak wiemy bedzie na drugim miejscu.
0
Do tego Chile maja latwa droge do finalu -teraz bezzebny Urugwaj, a pozniej zwyciezca meczu Peru - Boliwia.
0
nie, wtedy Kolumbia zajmuje 3 miejsce.
0
Kolumbia raczej wejdzie i zagra pewnie z Argentyna, bo Brazylia wygra z Wenezuela.
0
przeciez wiadomo, ze turniej ustawiony pod gospodarza. Zalozenie przed turniejem bylo takie, ze jezeli Arg i Brazylia wygrywaja grupy, to sa one po jednej stronie drabinki, a Chile po drugiej.
0
Chile zagra z Urugwajem - to juz pewne.
Argentyna raczej zagra z Kolumbia - jezeli tak to sie skonczy.
0
Kazda wygrana Brazylii, kazda wygrana Wenezueli, i remis 0-0.
1
jezeli ten mecz skonczy sie 0-0, a w drugim spotkaniu ktos zwyciezy, to Argnetyna zagra z Kolumbia.
0
nie wiadomo - jezeli Brazylia dzisiaj przegra / zremisuje np. to moze wciaz byc mecz Argentyna Brazylia. D
0
pewnie dlatego zeby Banega mogl odpoczac.
1
wzorowal sie raczej na CR!1 jesli chodzi o wolne
1
przede wszystkim ostatni obronca Jamajki asekurowal podanie, wiec dobrze, ze Di Maria poszedl sam.
0
po prostu obronca uciekl w strone Messiego, wiec Di Maria musial isc sam.
1
Di Maria 2 podania rewelacyjne, jedno calkiem niezle - narazie motm
0
w koncu gra mecz numer 100 w kadrze
1
przeciez widac ze MArtino daje odpoczac Aguero - dobra decyzja
0
dokladnie - dwa najlepsze wchodza - i w zalezonsci od tego z ktorych to beda grup zespoly, to wtedy dopiero wyjasni sie z kim m.in zagra Chile
0
no tak, uprosiclem swoja wypowiedz - prosze bez czepialstwa ;) Chodzilo mi oczywiscie o wyniki 0-2, 1-3. Ekwador sporo bramek strzelil, wiec dlatego pisalem o dwumbramkowych zwyciestwach. Przy 4-2 nie wiem jak by sie ulozylo. Tak czy inaczej Ekwador ma wciaz szanse awansu.
0
Ekwador moze wciaz awansowac, wiec nie pisz nieprawdy. Jezeli w grupie C padna dwa zwyciestwa dwiema bramkami, to Ekwador wchodzi i gra ze zwyciezca grupy B.
0
tak - nizej napisalem:
Chile zagra z 3 zespolem albo z grupy B albo z grupy C. W drugim polfinale zagraja zespoly z drugich miejsc z grup A i C.
Trzeci mecz 1/4 to mecz zwyciezcy grupy B z 3 zespolem z grupy A lub C
Ostatni mecz 1/4 to mecz zwyciezcy grupy C z drugim zespolem gruby B.
0
po pierwsze Argentyna jeszcze nie wygrala z Jamajka (choc to raczej sie stanei), a po drugie nie wiadomo co sie wydarzy w grupie C (tam moze byc wiele scenariuszy)
1
na Jamajke dobrze, ze daje odpoczac Aguero. Argentynie wystarczy wysoki remis / skromna wygrana do zajecia 1 miejsca w grupie.
0
jeszcze trzeba poczekac do jutrzejszego dnia. Najprawdopodobniej moze byc jak piszesz, chyba ze w grupie C padna dwa wysokie zwyciestwa (co najmniej dwoma bramkami). Tego tez nie nalezy wykluczac. Wtedy Chile zagra z 3 zespolem grupy C, a Argentyna pewnie z Ekwadorem.