0

@Dankhog Za podpis - piszę to patrząc z perspektywy zawodnika.

0

@batoon @Iniesta19820815 Przecież ja piszę patrząc na to z jego perspektywy. Każdy by skorzystał z takiej oferty na jego miejscu nie będąc pewnym ile potrwa jego kariera.

24

Przy jego skłonności do kontuzji to może się okazać jedna z ostatnich okazji do zarobienia takiej forsy. Praktycznie każdy by tak postąpił jeśli takie oferty miałby na stole.

0

@tbas A jak ktoś morsuje od czasów gdy jeszcze nie było facebooka i w sumie nadal go nie używa, to też się nie liczy?

0

@stone80 Stalin, bo dłużej rządził.

0

@MesQueUnClub96 Uczył się od najlepszych

0

No nie mogę Nice zamiast gonić w tabeli pastuchów z Paryża to na razie przegrywa u siebie z ostatnią drużyną w tabeli.

1

@Janiama Villareal- Barca 2-1

1

@Melon10 Warto dodać, że oni z buta wyważają drzwi także do reprezentacji.

2

@kaamil1910 Dobrze Powinni dowalić dotkliwą karę osobom odpowiedzialnym za ten przekręt Pjanić- Arthur.

1

@adasko1998 O jakiej butelce ty piszesz- a kto to będzie zmywał? Ta kobieta właśnie a nikt inny. Polityk co najwyżej z okna wyjrzy popijając kawę, a lempart i te chamy z tła co krzyczą do tej kobiety wieczorkiem sobie drinki będą popijać. Skoro nawet Maja Staśko to zrozumiała i ujęła się za tą kobietą to nie wiem jakim jeszcze dzbanem trzeba być aby bronić to chamskie zachowanie.

0

@adasko1998 No to jak widać na załączonym filmiku świetnie go skierowała na Bogu ducha winną osobę. U mnie po obejrzeniu tego też pojawiła się frustracja - rozumiem, że jak wyładuję go na lempart to będę w twoich oczach usprawiedliwiony? Ostatecznie też można tą moją frustrację złożyć na winę całej Wiejskiej....

0

@dafik85 Z tym Haalandem to na razie nie wiadomo co będzie w przyszłości bo trochę szklany się zrobił.

4

@amanter W domu wszyscy zdrowi?

2

@michal26 No cóż. Zwalą winę na nowe mutacje.

1

@kynio302 Dlaczego tak sądzisz?

3

@!34RC3!_0N4 Weź daj spokój. Ostatnio dzwonię do gościa bo wystawił pewne rzeczy po 20 zł za sztukę. Dzwonię do niego a on mówi, że to cena nieaktualna bo on chce 30 zł za sztukę i robi mi wywód bo to i to podrożało itd. Powiedziałem mu że normalny człowiek daje cenę jaką chce uzyskać i nie marnuje czasu klientów którym ta cena nie pasuje. A on że mu nie zależy na sprzedaży. Normalnie czub.

0

@Borneo Decyzja bardzo dobra. Tu zgoda. Wszystkie pozostałe państwa autokratyczne które szpiegują własnych obywateli także powinny tego zaniechać. Na tym zakończmy tą dyskusję bo dla mnie nie ma ŻADNEGO uzasadnienia do takich działań. ŻADNEGO. Amen.

0

@hayek Czemu zjedzona? Tyle, że ciężko cokolwiek powiedzieć co on ma w tym kontrakcie zapisane i czy obecna sytuacja mogłaby być podstawą do zerwania kontraktu. Pewnie trzeba by było toczyć bój prawny aby to wyegzekwować.

1

@Borneo Nie ma uzasadnienia dla szpiegowania własnych obywateli. Terroryzm nie jest żadnym pretekstem do tego aby łamać prawa obywateli. Ludzie którzy w imię bezpieczeństwa godzą się na pozbawianie wolności nie zasługują ani na jedno ani na drugie.

0

@Borneo Państwo autorytarne ,a państwo które używa pegasusa do szpiegowania obywateli to chyba jedno i to samo.

0

@adasko1998 No nie wiem - mogłaby oblać farbą lub krwią jakiegoś polityka który za to odpowiada? Albo wysmarować drzwi do jego domu? A nie pluć w twarz komuś ko ciężko pracuje a polityka to nawet nie ruszy?

1

Już za późno. Gdyby przyszedł zamiast Aguero to byłoby wspaniale. Teraz ten pociąg odjechał i nie ma już w nim miejsc dla takich pasażerów.

1

@Khardan Ale te brednie deprecjonują zdrowy rozsądek. Choć pewnie trafiają do jakiejś grupy docelowej więc podobne programy spełniają swój cel.

6

@tobiasson92 A jak wygląda ich pożycie małżeńskie?

0

2

@pt9 Dopóki nie mam z nimi styczności to nic. Ogólnie są strasznie irytujące w obejściu jak gdzieś na taką się natkniesz.

1

@kkbarca A gdyby tak zebrać ich jak najwięcej - takich typów i te lampucery co tam siedzą na trybunach i posłać tam bombę?

11

@tbas Widowiskowe? Dla mnie nie ma w tym nic widowiskowego.

0

@CrazyHorseLakota Jak interesuje cię tematyka krucjat to ta trylogia zapowiada się ciekawie, aczkolwiek jeszcze jej nie słuchałem - https://lubimyczytac.pl/szukaj/ksiazki?phrase=turnieje%20boze
Co do innych ciekawych książek to gorąco polecam serię Krzysztofa Spadło - Skazaniec - na yt można posłuchać fragmenty - autor nagrał nawet filmiki/zwiastuny z udziałem aktorów amatorów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?