0

@Foton W jakimś talent show brała udział - chyba w Must be the music - na yt są nagrania. Ale dopiero gdy nawiązała współpracę z Jazzboy to jej kariera nabrała rozpędu.

1

@Kapitan hawk Tak średnio bym powiedział. Tak średnio.

13

@puyol_presidend5 Ale co to znaczy antyszczepionkowiec? Sam zauważyłeś, że na razie nie jesteś zaszczepiony, więc sam fakt zaszczepienia chyba nie jest jedynym kryterium aby kogoś zaszufladkować?

3

@urbipl Bydlę napluło w twarz tej kobiecie,a ten typ w tle jeszcze się naśmiewa. Gęste hatfu w waszą stronę.

0

@Colon Byłem z 2-3 lata temu na koncercie Korteza i tam Kasia spiewała jedną piosenkę bo też należy do stajni Jazzboy. Od tej pory śledzę jej karierę.

2

Magiczny utwór - a najlepsze jest to, że raczej nie będzie leciał na okrągło w głównych radiach i nie zbrzydnie do reszty-

0

@DonMatteo901 Ale kluby nie dojdą do porozumienia jeśli chodzi o kwestie finansowe. Chyba, że oddamy kogoś w zamian.

3

@barcelonaLM "osoba która nie choruje nie powinna zakażać" Czyli skoro już wiemy że po szczepieniu można chorować i zarażać innych to logiczne byłoby zastosować kwarantannę wobec osób szczepionych w tych samych przypadkach w których jest to stosowane wobec osób nieszczepionych.

0

@GeraltzKatalonii To jeszcze lepiej - mogliśmy wygrać grupę i nie grać baraży. Chodziło mi o samo losowanie.

0

@GeraltzKatalonii A czy byli w ogóle łatwiejsi rywale? Jak dla mnie to byli tylko mocniejsi albo na tym samym poziomie co Rosja.

4

@hayek On tak mówił chyba o Fodenie

0

@IronSanHybrid Bez sensu - skoro dziki mieszkają w mieście, to drapieżniki w lasach im niestraszne.

0

@Commandement No i co z tym niby zrobią?

0

@kulek22 I zaanektują Polskę więc baraży nie będzie.

2

@DwayNee A jak wygramy dwa mecze to i tak odpadniemy z grupy na mundialu.... I tak zawsze dupa z tyłu.

9

@tbas To ja dla kontrastu przypomnę remisy z Anglią i Hiszpanią, żeby wlać trochę nadziei w serca.

0

@Emhyr Za rok to mundial w grudniu więc siłą rzeczy nikt za mundial nie będzie premiowany

0

@BarcaInfo To jakieś żarty. A gdzie niby Jorginho?

1

@Barca1992 A weź daj spokój - od pół godziny usiłuję sfinalizować pewną transakcję a strona co chwilę się zawiesza. Dobra znowu padła. Huk z tym wszystkim.

0

@ShinobiQWE Śmiej się śmiej ale pierwsze ofiary już ma na swym koncie - rynki na całym świecie zalały się czerwienią. Dobra informacja to taka, że ceny ropy też spadają.

0

@Amigo_Blanco Bo ty i ja i on
Jesteśmy debilami
Bo Biden, Putin i Dalajlama
Też są debilami
And justice for all.

0

@Grrrr A Mourinho go wyrzucił z Romy. Co za dzban

0

@koksik2700 Od razu idiotki? Przynajmniej miały wytłumaczenie

0

@Mixtape A gdzie to kupujesz i jak trzymasz?

0

@Woland10 Byli już tu kibice Realu, byli kibice PSG, a teraz pojawili się kibice (no dobra- na razie jeden kibic) MU. Chyba to nie to forum kolego.

1

@Mixtape A niby czym będzie? Jeśli odpadniemy z LM to za sprawą Benfiki, a tam są równie dobre drużyny, jak nie lepsze.

1

@FCMichalo Miałbym w to wywalone. Jego życie, jego sprawa.

0

@Ciule123 Czyli ten stary nie był śmiercionośny?

1

@barcelonaLM Ano i jeszcze Niedzielski przyznał, że restrykcje nic nie dają. Witajcie w nowej rzeczywistości. To co mówili i robili wczoraj to wam się tylko śniło.

1

@joloskyy Usunięty to nie - ale mógłby być schowany tak jak się dzieje z komentarzami ignorowanych osób.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?